Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaTASK - quiz mode/test mode
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TASK - quiz mode/test mode

Locked

#1 by Clixs5 » Wed Mar 30, 2016 01:21

Ako može netko da mi odgovori vezano za zadatke - TASK.

- Uglavnom, hvatam već duže vrijeme (mjesec dana) level 1, međutim imam problem jer uopće mi ne dolaze task-s koji mi utječu na level, dok ovi bez utjecaja na level, znam ih imat i po par na listi, sa 10 nekad čak i 15 pitanja mogućnošću rješavanja po par puta, do 5 nekad čak i više.

Međutim ne utječu mi na statistiku.

Jeli mi može samo još netko ponovit koja je točno razlika između quiz mode, work mode, nekad mi plate svaki zadatak u grupi, nekad svako drugi-7-15...dali uopće postoji mogućnost kroz tu gomilu takvih zadataka koji su mi odrađeni sa visokim postotkom utjecat na penjanje na level?
Last edited by Clixs5 » Wed Mar 30, 2016 02:44 » edited 1 time in total
Clixs5
Posts5
Member Since11 Jan 2016
Last Visit8 Nov 2016
Likes Given0
Likes Received1/1

#2 by NoOneHere » Wed Mar 30, 2016 03:44

Pa te koje su za nulti level obicno su placeni 0.005 po task dakle 1 cent za 2 zavrsena taska.
Moze ali ako se broje u GA onako su ti dobre samo zbog expelled opcija ako si previse bila expelled
moze ti oduzeti lvl, posto kazes da jos nemas lvl obrati paznju na to (expelled).
NoOneHere
Posts900
Member Since17 Oct 2012
Last Visit15 Sep 2021
Likes Given1,156
Likes Received1,399/674

#3 by incomehomejob » Wed Mar 30, 2016 12:39

Quiz mode se nikad ne placa.
Kao sto je DeMoN17 objasnio (hvala :)), taskovi za nulti nivo su placeni manje od 1c i vidis uplatu tek posle 2 kom. uradjena, nekad (retko) posle 3 ako im je vrednost manja od pola centa.
Nekad ne vidis sam task placen u spisku placenih taskova vec ga "zalepe" uz jos neku uplatu i vidis ga kao "+ 1 other task".

Da li ulaze u GA ili ne, vidis tek kada uradis Quiz, pojavi se u Job History mali crni krug sa belim minusom na kraju reda gde je naziv i stratistika za taj task.
Ili neko objavi ovde na forumu da li ulazi u GA ili ne.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 20:00:19 EST