Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPocetnik
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pocetnik

Locked

#1 by nikolajovcic92 » Mon Feb 01, 2016 19:14

Pozdrav!

Nov sam na ClixSense, procesljao sam forum malo vise ali i hteo bi da pitam par stvari posto su neke teme bile malo starije pa me interesuje ako je bilo nekih promena.
Interesuje me da li ima poente kliktati na reklame s obzirom da su izuzetno slabo placenje? Osim mozda za ostvarivanje bonusa.

Takodje imam pitanje u vezi CrowdFlowera, osvario sam preciznost od preko 70%,odgovorio na preko 180 test pitanja i uradio 20 poslova ali i dalje nista od lvl1. Na koji nacin se dobija taj famozni lvl1, kad koliko sam primetio i pocinje zapravo neki ozbiljniji rad? I da poslao sam im e-mail ali evo vec 4. dan bez odgovora u vezi tog lvl1 statusa...

Hvala unapred.
nikolajovcic92
Posts52
Member Since29 Jan 2016
Last Visit15 Sep 2018
Likes Given14
Likes Received37/25

#2 by incomehomejob » Mon Feb 01, 2016 19:19

Dobrodosao. :)

Jos radimo na 'organizaciji'; bice lakse da se trazi po forumu uskoro. :)

Reklame nam sluze za taj dnevni bonus da ga ispunimo i jesu 'mala para' u odnosu na taskove. Medjutim vazna stvar u vezi ovoga je da se sve nakupi. Deluje sitno, ali se nakupi. ;)

Problem sa dobijanjem lvl-a je uglavnom previse poslova na koima si bio expelled.

Evo ovde o %, lvl-ima i expelled:

MIKRO ZADACI - NOVI ČLANOVI OBAVEZNO PROČITATI! | ClixSense Forum
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#3 by nikolajovcic92 » Mon Feb 01, 2016 23:35

Upravo sam taj post procitao sa posebnom paznjom ali na koji nacin da to resim? Da li postiji neka caka kako mogu lakse da ,,uhvatim" neke taskove za lvl0, jer ovim tempom necu uskoro do lvl1?

Hvala Vam puno na odgovoru.
nikolajovcic92
Posts52
Member Since29 Jan 2016
Last Visit15 Sep 2018
Likes Given14
Likes Received37/25

#4 by incomehomejob » Mon Feb 01, 2016 23:44

Drago mi je da ti je koristio post naseg 'kolege' Berikai. :)

Moj predlog je da pratis ove dve teme:

Tasks za level 0 | ClixSense Forum
ClixSense Forum

i da cesto radis refresh tvoje strane sa taskovima da ih i sam 'uhvatis' ako ih neko ne postavi na forum pre toga.
Kada 'naidje' novi ID, zavisi od aoutora taska kako ga je najlakse uhvatiti.
Ako je task koji zadrzava isti ID, a autor dodaje taskove stalno, onda je resenje instaliranje dodataka za browser - auto-refresher-a.
Ako autor taska svaki put menja ID kada izbaci novu gomilu taskova, tu refresh ne pomaze.

Crowd Flower obecava olaksavajuci metod za dolazak do lvl-a vec mesecima i zove se Entrance Exam (EE). Jedinstveni task, jako dugacak koji bi vas doveo do lvl-a ukoliko zadrzite zahtevanu tacnost (%). Medjutim toga jos uvek nema i 'jurenje' taskova za nulti nivo je, po meni, bolja opcija nego cekanje EE.

Ukoliko nisam dobro objasnila ili nisam objasnila to sto tebe konkretno zanima, molim te postuj ponovo. :)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#5 by nikolajovcic92 » Mon Feb 01, 2016 23:55

Upravo to i radim , skinuo sam dodatak i autorefresh mi stoji na 3 taska koja sam 100% siguran da mogu sa preko 90% tacnosti da odradim ali nazalost vec 2 dana ne mogu da dodjem do tih taskova uopste, jednostavno mi pise ili da nema vise posla ili da sam odradio maximum. Inace autorefresh radim i na sam Task page ali nema poslova za lvl0, tj ima Validate/Identify Authors/Articles ali to se ne racuna u statistiku a za 0.005$ po jednom tasku ne pada mi na pamet da to radim, vec sam se jednom zeznuo da nisam gledao na profilu da se ne racunaju i uradio sam 20+ dok mi nije palo na pamet da pogledam. Inace ja sam dobio taj Entrance Exam i to je ubagovano do bola, tu sam prakticno jedino i dobijao expelled mode, prakitcno nije moguce odraditi to kako treba a radio sam ih vrlo pazljivo.
nikolajovcic92
Posts52
Member Since29 Jan 2016
Last Visit15 Sep 2018
Likes Given14
Likes Received37/25

#6 by incomehomejob » Tue Feb 02, 2016 00:02

Tacno to sto kazes za EE. Nisam htela da pisem opsirno, htela sam da ti odgovorim sto pre. :)

Uzas kako je ubagovan bio. Jesu ga povukli, ali ne deluje mi da su sredili 'anuliranje' expelled-a sa tog taska, sto smatram da je izuzetno ne-fer. Ako je vec ubagovan, trebalo je da ga obrisu vama iz statistike, pogotovo sto su sami rekli da ga povlace jer treba da se 'doradi'.

Za odgovaranje su spori. Jesi im poslao mejl ili tiket? Ja licno im nikad nisam slala mejl, pa ne mogu da ti kazem da li su tu efikasniji ili je bolje preko tiketa. Tiket ovde saljes:

https://tasks.crowdflower.com/support

Upisi svoj ID.

Sto se tice refresha ID-a, razgrabe se taskovi brzo. I ovi jednostavni a pristojno placeni za vise lvl-e i ovi vasi za nulte.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#7 by nikolajovcic92 » Tue Feb 02, 2016 00:06

Stvarno sam razocaran sto se tice EE, potrudio sam se da odradim sa maksimalnom paznjom, cak sam i citao cele one tekstove koje su postavili da bih iskorisio taj EE za lvl1 ali negde preko 50% tacnosti dovodim u pitanje da li je ostvarivo.
Poslao sam im tiket, mislim da mail opciju cak i ne nude sto se tice ovakvih pitanja.
Malo me brine i buni to sto ne vidim trenutno nacin da dodjem do tog lvl1, pocinje da mi deluje kao Sizifov posao.
nikolajovcic92
Posts52
Member Since29 Jan 2016
Last Visit15 Sep 2018
Likes Given14
Likes Received37/25

#8 by incomehomejob » Tue Feb 02, 2016 00:28

Molim te, nemoj da odustanes. :)

U pravu si, lici pomalo na Sizifov posao. :lol: Mora da se bude uporan po pitanju 'jurenja' taskova za nulti nivo. Glavni probem, bar kako ja to vidim, za vas koji ste probali taj njihov EE, je sto vas upravo to koci za dobijanje lvl-a. Zato mi se ne svidja ako vam to nisu ukinuli iz statistike.

Po mom iskustvu sa ovog foruma, neko kao ti ko se ovom posvetio toliko ozbiljno, a ti jesi u poredjenju sa drugima, nece imati nikakav problem da zaradi prosecnu platu kolika je u nasoj drzavici kada dodjes do lvl-a i malo udjes u fazon. Opet kazem, izdrzi, nemoj da odustajes.
Ovaj nas forum je pun ljudi koji hoce da pomognu. ;)
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720

#9 by nikolajovcic92 » Tue Feb 02, 2016 00:44

Odlucio sam se da krenem sa tim tako da nema odustajanja sad. Malo sam razocaran na cinjenicu da su postavili ubagovan EE koji racunaju u stats, i taj deo lici na onaj sa Sizifom, prakticno varaju ljude.
Ali verujem da u jednom trenutku moram da pocnem da dolazim do tih lvl0 taskova za statistiku :D
nikolajovcic92
Posts52
Member Since29 Jan 2016
Last Visit15 Sep 2018
Likes Given14
Likes Received37/25

#10 by incomehomejob » Tue Feb 02, 2016 00:50

Doci ces, ne brini. ;) Nema odustajanja. :thumbup:
Pitaj ovde sve pre nego sto probas sam, mozda se neko od nas vec 'opekao', pa ces znati unapred.

Nisu oni bas organizovana firma kako bi se ocekivalo, na zalost. To je problem.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 19:12:15 EST