Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviapotvrda isplate na paypal racun
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
potvrda isplate na paypal racun

Locked

#1 by dejanbor17 » Tue Jan 19, 2016 11:08

Pozdrav

od 13.januara cakam na isplatu od 9,52 dolara a juce su mi uplatili samo 1 cent i traze da potvrdim prijem na paypalu medjutim tamo te opcije nema osim da se posiljaocu refundira uplata sa provizijom.

Kako da ovo potvrdim ili da sacekam uplatu jos par dana.

Da li neko zna kolika je provizija za prebacivanje novca sa PAYZA na racun u intesa banci, paypal mi je za 110 dolara naplatio proviziju 5 dolara a payza koliko sam ih skapirao to naplacuje 25 dolara, da li je moguce da je tolika razlika u proviziji.

Unapred hvala.

Dejan
dejanbor17
Posts6
Member Since16 Oct 2014
Last Visit4 Feb 2017
Likes Given0
Likes Received2/2

#2 by incomehomejob » Tue Jan 19, 2016 11:14

Cao Dejane,

evo ovde odgovor od ranije u vezi 1c.

Quote:Taj 1c znaci pocetu proceduru isplate - da nije u pitanju prva isplata (kada jedino rade tu i takvu proveru), novac bi ti vec bio na racunu umesto tog 1c. Zato ocekujem jako brzo, jer taj 1c znaci da je vec obradjeno i odobreno za isplatu.

Molim te, probaj da nadjes na forumu neke teme. :) Ne ocekujem da iscitas ceo forum, ali bar par poslednjih postova na odredjenu temu.

Za Srbiju je 5 USD PayPal uvek, za Payzu a nemam info, vec ce ti se neko javiti ovde.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 20:23:41 EST