Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianОтносно реферали
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Относно реферали

Locked

#1 by BrBraikov » Wed Oct 07, 2015 17:48

Здравейте колеги.Сравнително нов съм и затова питам за нещо което е обсъждано но не го намирам.Става въпрос за това, че е нормално да привличаш свои познати за реферали, но явно има някакво ограничение да се ползват различни компютри или по точно айпи-та.Пуснах покана на съпругата ми от домашния компютър и на следващия ден когато тя се опита да се логне не се получи и изписа че профила вече съществува или нещо подобно.Може ли съвет как да действам?Може би да се логне от друг комп(айпи).Благодаря предварително.
BrBraikov
Posts1
Member Since1 Oct 2015
Last Visit10 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#2 by PhxMember » Wed Oct 14, 2015 21:18

BrBraikov wrote: Здравейте колеги.Сравнително нов съм и затова питам за нещо което е обсъждано но не го намирам.Става въпрос за това, че е нормално да привличаш свои познати за реферали, но явно има някакво ограничение да се ползват различни компютри или по точно айпи-та.Пуснах покана на съпругата ми от домашния компютър и на следващия ден когато тя се опита да се логне не се получи и изписа че профила вече съществува или нещо подобно.Може ли съвет как да действам?Може би да се логне от друг комп(айпи).Благодаря предварително.

I share a home with my brother, my cousin, and his girlfriend - Can we each have a ClixSense account?.
С други думи само 1 акаунт на домакинство е позволен.

Има вече отворена тема за реферали(Реферали | ClixSense Forum), където можеш да питаш относно тях. :)
PhxMember
Posts234
Member Since10 Jul 2013
Last Visit13 Sep 2016
Likes Given560
Likes Received182/84

#3 by VeGans » Thu Oct 15, 2015 13:46

Което е нечестно според мен...

В нашата къща, сме три домакинства. Живеем отделно на три отделни етажа, но ползваме един интернет с рутер - съотвено едно IP.

Не ангажирам никого с мнението си... :-)
VeGans
Posts98
Member Since2 Sep 2015
Last Visit22 Oct 2016
Likes Given41
Likes Received34/27

#4 by buldan75 » Fri Oct 16, 2015 19:05

ClixSense правят изключения!
Свържи се със съпорта и им обясни ситуацията. Когато няколко човека шерват рутер, то администрацията тук прави изключение, като задължително условие е да се ползват различни компютри и никога да не се смесват акаунтите в тях!
При всички положения, пак казвам, че трябва да се свържиш с Администрацията на ClixSense.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit12 Sep 2019
Likes Given1,633
Likes Received2,243/900
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 02:31:27 EST