Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaID dobrih taskova sa savetima za njihov rad
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ID dobrih taskova sa savetima za njihov rad

#441 by jeckamil » Mon Feb 15, 2016 09:52

861454 The Wonderful World Of Coupons And Factors (google Chrome)

Super task za utvrdjivanje acc. Lvl1. Samo je copy/paste
jeckamil
Posts778
Member Since13 Feb 2015
Last Visit19 Apr 2021
Likes Given2,419
Likes Received1,898/673

#442 by Nemanja1988 » Mon Feb 15, 2016 10:00

Nole76 wrote: 861436 Why Do You Do Kegels?
Survey za zene. Ja ga uradio svejedno. Ako ne kazete nikome necu ni ja :lol:
Mislim da je ovde (CS) oko 50 centi. Traje 15 minuta.

I ja ga odradih..:) valjda necemo popiti flagic neki...
Nemanja1988
Posts129
Member Since13 Jun 2015
Last Visit18 Nov 2017
Likes Given38
Likes Received33/22

#443 by incomehomejob » Mon Feb 15, 2016 10:10

Nemanja1988 wrote:

Nemanja1988 wrote: Ljudi ne zelim da budem smorko, ali molim vas da otvorite drugu temu za savete i ostalo, a da ovde postujemo samo ID ove taskova i taskove koje treba odnsno ne treba raditi.

Ova tema nam je izgubila smisao u zadnja dva dana. :(

Jos jednom, ne razumite pogresno. (No hard feelings) :)

Brz si da opominjes druge. Za tebe pravila ne vaze? Slatko.
Forum, dakle, treba da funkcionise kako i kad tebi sta odgovara? Molim te da ne opominjes druge za stvari koje ti i sam radis. To pokazuje direktno nepostovanje prema ostalim clanovima.
Da ne kazem da NE-doslednost nije pohvalna osobina.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045

#444 by Nemanja1988 » Mon Feb 15, 2016 10:37

incomehomejob wrote:
Nemanja1988 wrote:

Nemanja1988 wrote: Ljudi ne zelim da budem smorko, ali molim vas da otvorite drugu temu za savete i ostalo, a da ovde postujemo samo ID ove taskova i taskove koje treba odnsno ne treba raditi.

Forum, dakle, treba da funkcionise kako i kad tebi sta odgovara? Molim te da ne opominjes druge za stvari koje ti i sam radis. To pokazuje direktno nepostovanje prema ostalim clanovima.

Nije uopste tako, ali hajde, nije ni bitno. Ja sam otvorio ovu temu i kada je krenula u suprotnom pravcu samo sam predlozio da se vrati svrsi i da pomaze svima nama, sto je i ucinjeno.
Ne zelim uopste da se upustam u bilo kakve rasprave sa tobom, nisam uopste u fazonu da ja nekom, nesto pricam, pogresno si shvatila. Svaka cast tebi kao moderatoru, stvarno dosta pomazes svima, medju kojima sam i ja, ali baci pogled na prethodne stranice i postove i nemoj da brzopleto zakljucujes. :)
Nemanja1988
Posts129
Member Since13 Jun 2015
Last Visit18 Nov 2017
Likes Given38
Likes Received33/22

#445 by Nemanja1988 » Mon Feb 15, 2016 10:57

859605
[fixed Test Questions] What Can You Learn About The Author Of This Post?

Fer task, ide na refresh ko nije do sada radio.
Nemanja1988
Posts129
Member Since13 Jun 2015
Last Visit18 Nov 2017
Likes Given38
Likes Received33/22

#446 by incomehomejob » Mon Feb 15, 2016 11:14

Nemanja1988 wrote:
incomehomejob wrote:
Nemanja1988 wrote:

Nije uopste tako, ali hajde, nije ni bitno. Ja sam otvorio ovu temu i kada je krenula u suprotnom pravcu samo sam predlozio da se vrati svrsi i da pomaze svima nama, sto je i ucinjeno.
Ne zelim uopste da se upustam u bilo kakve rasprave sa tobom, nisam uopste u fazonu da ja nekom, nesto pricam, pogresno si shvatila. Svaka cast tebi kao moderatoru, stvarno dosta pomazes svima, medju kojima sam i ja, ali baci pogled na prethodne stranice i postove i nemoj da brzopleto zakljucujes. :)

1. Tacno je tako - opominjes druge za ono sto sam radis, to sto nisi svestan svoje nedoslednosti je drugi problem.
2. Ovo nije prvi put, takodje si postovao na drugom mestu off-topic jer ti je tako odgovaralo - vidis da je to najcitanija tema, pa si odlucio da ces tu doci najbrze do odgovora, opet po principu kako tebi odgovara. Obzirom da ovo nije prvi put, odnosi se na temu moje "brzopletosti" pod tackom 7.
3. Bullying tipa "Nije uopste tako, ali hajde, nije ni bitno." i "Ne zelim uopste da se upustam u bilo kakve rasprave sa tobom," se kaznjava na svakom forumu. Da nisi hteo da ulazis u raspravu ne bi odgovarao na ovaj post! Te zamene teza ne prolaze ovde. Samo si potvrdio ono sto sam i napisala - da hoces da forum funkcionise onako kako tebi odgovara, pises kad i gde ti se sta pise, a druge opominjes.
4. Kada si napisao da se drze teme, nisam niti komentarisala niti opominjala. Svako ima pravo da uputi ostale clanove da su off-topic. Medjutim kada to uradi neko ko se toga sam ne pridrzava, to ne moze da prodje bez sankcija.
5. Drago mi je sto "nisi u fazonu" da se upustas u rasprave, samo nemoj da se sramotis onda nedoslednoscu opet i da radis tacno to!
6. Niko nema prava na taj siledzijski (bullying) nacin da se obraca clanovima, da napise sta mu se pise i onda da pokusava da spreci ostale da pisu sa 'necu da se upustam u raspravu', 'necu dalje da komentarisem', i da pokusavas da sprecavas ostale takvim agresivnim ponasanjem da pisu komentar na tvoje pisanje. To se na svim forumima zove "pasive/agresive" i uglavnom je predmet ismevanja.
7. VREDJANJE clanova je nastrozije zabranjeno na svim forumima. "Brzoplet" zakljucak je izuzetno uvredljiva stvar = Warning sent!
8. "Tvoja" tema je bila mrtva dok se ljudi sa ovog foruma nisu potrudili da je ozive. Tebe tada nije bilo nigde. Nicim nisi doprineo da ovaj forum ozivi ponovo. Niti se aktiviras oko ma cega ovde.
Jedino sto te zanima je da se dokopas informacija sto pre. To je utisak koji si ostavio na ovom forumu.
9. Molim te da se informises kako forumi funkcionisu.

Topic will be locked, until all members jointly decide what to do next!
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 06:11:49 EST