Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaKako vi to radite Savjeti
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Kako vi to radite Savjeti

Locked

#1 by Vudu7 » Sat May 30, 2015 14:17

Trebaju mi savjeti oko taskova level 1 sam, i bio sam dobro poceo ali vec imam 5 expelled taskova sa 50-60% tacnosti u zadnjih par dana sam sve uprskao, ali mislim da sam nepravedno ocjenjen u par njih i zalio sam se odmah ono na kraju taska... nebitno...
Zanima me od iskusnijh clanova imaju li neke olaksice, savjete nesto kako bolje, lakse, tacnije raditi zadatke na
crowdfloweru
tacnije zanima me da li se isti taskovi vrte kod sviju, npr kad neko uradi neki task 100% tacno i zna odgovore, da
postavi ovdje, ili negdje drugo na neki forum, youtube klip... odgovore tacne za zadatke .. pa da neko drugi moze to iskorstiti

,.. i usput ovo moze biti topic za stavljanje taskova raznih kako uraditi, ..
Vudu7
Posts10
Member Since29 Apr 2015
Last Visit16 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by zorica963 » Wed Jun 17, 2015 08:50

Pozdrav svima! Pozdrav za Vudu7!

Ne znam da li sam iskusniji član od tebe, ali evo mog iskustva sa taskovima.

Imam par expelled taskova, međutim imam par taskova sa tačnošću 100%. Na primer, onaj task u kome otvoriš PDF, pa iz određene kolone prepišeš iznos. Prikupljanje podataka sa url (e-mejl, telefon, adresa) je vrlo lep task. Provera da li url odgovara navedenom biznisu. Procena podobnosti slika i slično. Na tim taskovima možeš da povećaš tačnost, bar prema mom iskustvu.

Nisam sigurna da li to funkciniše, ali kad me ocene sa manje od 70% ja odmah kliknem na Give UP. :D Trenutno sam level 2, sa 84,1% i tu stojim već dugo. Zaista ima puno taksova koje možemo raditi, i sa minimalnim znanjem engleskog, uz spretnost i zdrav razum da se koriguje guglov prevod. Iznenadila sam samu sebe da sam sa 95% tačnosti odradila kategorizaciju događaja. Preporučila bih taj task svima. Dobro je plaćen, veoma dobro objašnjen i vrlo fer u proceni (da ne ureknem :D).
zorica963
Posts2
Member Since18 Apr 2015
Last Visit1 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received1/1
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 04:30:07 EST