Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaTudj PayPal account
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Tudj PayPal account

Locked

#1 by RiaMaria » Mon May 18, 2015 06:05

Pozdrav :)
Pitanje je mozda negde i bilo postavljeno, ali ja ne uspevam da nadjem.
Je l' moguca isplata preko tudjeg PP accounta?
Npr, moj decko u Grckoj ima PP, postoji li neka vajdica da pare mogu da se uplate na njegov racun? Hvala unapred. :)
RiaMaria
Posts2
Member Since13 Jul 2013
Last Visit12 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by belarada » Mon May 18, 2015 08:22

RiaMaria wrote: Pozdrav :)
Pitanje je mozda negde i bilo postavljeno, ali ja ne uspevam da nadjem.
Je l' moguca isplata preko tudjeg PP accounta?
Npr, moj decko u Grckoj ima PP, postoji li neka vajdica da pare mogu da se uplate na njegov racun? Hvala unapred. :)

Ja mislim da njih uopste i ne zanima ciji je PayPal nalog, sve dok ga koristi samo jedna osoba na ClixSense. Znaci, ako tvoj decko nije registrovan ovde mozes da na njegov PP nalog saljes svoj novac najnormalnije.
Ako gresim neka me neko ispravi...
belarada
Posts139
Member Since25 Dec 2014
Last Visit19 Dec 2017
Likes Given29
Likes Received56/39

#3 by KAleksandra » Mon May 18, 2015 12:38

Zasto bi to radila kad mozes da otvoris svoj jako jednostavno preko neta sada i u Srbiji i da ga spojis sa deviznom karticom na svoje ime i tako podizes pare i u Srbiji. Izgleda da nisi saznala da je to sada moguce i kod nas. Veliki pozdrav
KAleksandra
Posts368
Member Since21 Feb 2015
Last Visit8 Feb 2020
Likes Given1,647
Likes Received703/254

#4 by macko112233 » Mon May 18, 2015 13:49

Mozes tudji PayPal, mozes da menjas i nalog ovde koliko god puta hoces jedini uslov je da taj nalog PayPal nije vec iskoriscen ovde na clixsens-u.Ja sam koristila tudj nalog , u petak sam pustila novac prvi put novac na svoj nalog..sada cekam ono najvaznije da legne na karticu...
macko112233
Posts55
Member Since12 Aug 2014
Last Visit13 Jan 2018
Likes Given1
Likes Received1/1

#5 by RiaMaria » Wed May 20, 2015 08:46

Hvala vam puno na odgovorima!
Istina, nisam saznala, baš sam neznalica u vezi svega što se tiče toga, zato sam i pitala, jer znam da moj dragi zasigurno ima PP, pa da ne otvaram samo za to, ali ako je tako kao što kažete, onda ću ovog puta novac prebaciti kod njega, pošto nije registrovan ovde, a za sledeći ću otvoriti svoj nalog :)
Hvala još jednom!
RiaMaria
Posts2
Member Since13 Jul 2013
Last Visit12 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 03:44:06 EST