Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaHelp us identify people's names...
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Help us identify people's names...

Locked

#1 by Dinostula » Fri Apr 10, 2015 11:11

Help us identify people's names in the body of an article!

Da li je neko radio task ???
Uradio sam sigurno 7 od 8 taskova tacno i desi mi se stvar tipa

"Napisao si John Cecil a trebalo je John Cecil" i to mi se boduje kao greska.

U pravilu pise da se ne pise imena autora tj njihova imena se ne navode a na kraju u rezlutatima piše da sam trebao navesti ime autora ???
Dinostula
Posts176
Member Since1 Jan 2012
Last Visit8 Sep 2017
Likes Given24
Likes Received149/76

#2 by Mirjanap » Sat Apr 11, 2015 05:59

Radila i ja juce, i 100% sam sigurna da sam tacno uradila bar 90% zadataka ( sigurna sam jer mi je pomagala sestra koja je profesor engleskog jezika ), a meni pise da sam navela nekoliko imena, a ispravno je ili jedno ili drugo. A u zadatku lepo pise da ako ima vise imena u tekstu odvojimo imena zapetom, i da idemo na + sa desne strane. Probala 2 taska i odustala da mi ne smanji Acurancy, jer mi oba puta isto javlja kad god ima imena vise ljudi u tekstu.
Da li se i tebi javljao takav problem?
Ako je neko uspesno uradio ovo neka se javi da nam kaze u cemu je fora sa ovim zadatkom. Hvala unapred!
Mirjanap
Posts25
Member Since4 Feb 2015
Last Visit22 Nov 2019
Likes Given0
Likes Received14/1

#3 by Dinostula » Sat Apr 11, 2015 07:50

Mirjanap wrote: Radila i ja juce, i 100% sam sigurna da sam tacno uradila bar 90% zadataka ( sigurna sam jer mi je pomagala sestra koja je profesor engleskog jezika ), a meni pise da sam navela nekoliko imena, a ispravno je ili jedno ili drugo. A u zadatku lepo pise da ako ima vise imena u tekstu odvojimo imena zapetom, i da idemo na + sa desne strane. Probala 2 taska i odustala da mi ne smanji Acurancy, jer mi oba puta isto javlja kad god ima imena vise ljudi u tekstu.
Da li se i tebi javljao takav problem?
Ako je neko uspesno uradio ovo neka se javi da nam kaze u cemu je fora sa ovim zadatkom. Hvala unapred!

Prijatalj je radio tako sto je svako ime pisao posebno u kolonama i imao oko 80% na kraju.
Katastrofa sam uradio taj task, tako da ne mogu nijedan od 3 trenutno raditi sreca pa je izasao ovaj sa autorima clanaka koji je prelagan pa sam preko njega sa 59% skocio na 70%. :D
Dinostula
Posts176
Member Since1 Jan 2012
Last Visit8 Sep 2017
Likes Given24
Likes Received149/76

#4 by KAleksandra » Sat Apr 11, 2015 16:42

najgore od svega je što plaća svaki drugi task
KAleksandra
Posts368
Member Since21 Feb 2015
Last Visit8 Feb 2020