Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviazezanje oko prijave na zadatke
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
zezanje oko prijave na zadatke

Locked

#21 by mzlicic » Fri Apr 10, 2015 07:55

sizika66 wrote:
mzlicic wrote:
sizika66 wrote:
jevticbozidar wrote: uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

:thumbup: :clap: zanimljivo resenje!

Ja sam sad uspela da se ulogujem na Crowdflower preko Internet Explorera, koji mi je ponudio opciju logovanja preko CF ili Facebooka. Pojavio mi se stari Dashboard sa statistikom, ali i dalje ne mogu da radim na zadacima, posto i dalje dobijam odgovor "You do not have permission to work on this task." Nadam se samo da ovo znaci da se nesto radi na resavanju problema.

Ja bih ti preporucila da posaljes ticket CF i proveris da li je sa nalogom sve ok, a pre toga proveri na CF isti. Ako je tvoj stari nalog trebalo bi da mozes da vidis statistiku i uradjene zadatke.

Poslala sam im ticket odmah prvog dana kad je nastao problem, i dalje cekam odgovor. Povremeno probam da otvorim zadatke, bezuspesno. Kad se ulogujem preko FB, vidim novi nalog sa 0 zadataka, a danas sam se ulogovala direktno na CF, i pojavio mi se stari dashboard, sto me je obradovalo, ali to je jedini pomak za sad. Trenutno ne radi CF support, ne otvara im se stranica.
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23

#22 by sizika66 » Fri Apr 10, 2015 10:37

Quote:Poslala sam im ticket odmah prvog dana kad je nastao problem, i dalje cekam odgovor. Povremeno probam da otvorim zadatke, bezuspesno. Kad se ulogujem preko FB, vidim novi nalog sa 0 zadataka, a danas sam se ulogovala direktno na CF, i pojavio mi se stari dashboard, sto me je obradovalo, ali to je jedini pomak za sad. Trenutno ne radi CF support, ne otvara im se stranica.

Verovatno si ne znajuci napravila novi CF nalog i bitno je da im posaljes sve mailove i podatke sta traze i plus contributor ID ako ga znas. Sredice se to sve samo ce trebati vremena, kao i uvek kada CF uvede neku novinu. Srecno! :)
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#23 by jevticbozidar » Sat Apr 11, 2015 01:19

juce sam cistio kompjuter CCleaner-om i posle toga vise nisam mogao da se ulogujem na CF.preko telefona sam usao normalno,ponovo probao preko kompjutera i nista.onda sam usao u podesavanja i resetovao podesavanja i posle toga sam uspeo da se ulogujem preko kompjutera.mozda jos jedan koristan savet...PUNO SRECE
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230
Locked
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 13:18:31 EST