Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviazezanje oko prijave na zadatke
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
zezanje oko prijave na zadatke

Locked

#1 by jevticbozidar » Mon Apr 06, 2015 16:09

kakva je ovo za....ncija sa prijavom na zadatke?unesem imajl,prijavljen sam istim imejlom na fejsbuk i prijava nereaguje.ima li jos neko ovih problema?sta uraditi?valda su prvo trebali sve srediti,proveriti dal funkcionise pa tek onda uvesti promene a ne da se zezamo ovako. :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#2 by sizika66 » Mon Apr 06, 2015 16:49

pozz! ja nisam imala nikakvih problema prilikom prijave, ali sam procitala na glavnom forumu da je dosta njih imalo iste probleme kao i ti, mozda bi treblao da procitas postove sa te teme i vidis kako su drugi resili problem logovanja
ClixSense Forum

upsss sad i ja imam problem kod logovanja, ali i ostali... sada je vec problem u CF... trebace vremena da se sve dovede u red, nadam se bez posledica ;)
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#3 by sizika66 » Mon Apr 06, 2015 17:49

kod mene sada taskovi rade bez problema... ajd da se nadam da ce biti sve ok :)
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#4 by darthjovan » Mon Apr 06, 2015 18:35

problem je ako se razlikuju mejlovi pod kojima ste ulogovani na facebook-u i clixsensu-u
neki put prodje, ali probajte da se odlogujete na face-u pa onda probajte da se ulogujete na CF
darthjovan
Posts455
Member Since25 Feb 2015
Last Visit9 Jul 2020
Likes Given293
Likes Received918/333

#5 by mzlicic » Mon Apr 06, 2015 23:17

Kod mene nista ne radi. Dashboard prazan, kao da sam tek pocela da radim (a imala sam 90 % accuracy i level 3), pa ne mogu da otvorim zadatke.
Trazili su mi da promenim e-mail na Facebooku, promenila sam ga, sad vise ne mogu ni da se ulogujem.
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23

#6 by sizika66 » Tue Apr 07, 2015 05:14

mzlicic wrote: Kod mene nista ne radi. Dashboard prazan, kao da sam tek pocela da radim (a imala sam 90 % accuracy i level 3), pa ne mogu da otvorim zadatke.
Trazili su mi da promenim e-mail na Facebooku, promenila sam ga, sad vise ne mogu ni da se ulogujem.

Koliko sam ja videla na forumu, vlada opsti haos i panika. Mislim da je CF u startu pogresio jer nije pojasnio ljudima kako treba da se loguju i sta da rade ako imaju razlicite mail adrese CF i FB :?
ja nisam imala problem jer mi je mail isti, ali mnoooooogo ljudi je imalo i jos uvek ima problem.
ClixSense Forum
na ovoj temi ima dosta toga, ne znam da li si citala i opcija kako se ulogovati, ako ne pomogne moras da kontaktiras CF support. Mislim da ce oni resavati svaki nalog posebno, a to ce na zalost potrajati. Bas su napravili totalnu zbrku :(
Zelim ti sve najbolje! :thumbup:
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#7 by jevticbozidar » Tue Apr 07, 2015 05:38

imam isti imejl i na fejsbuku i ovde ali i dalje nemogu da se ulogujem na zadatke.pokusao sam i poslusao savet da se odjavim sa fejsbuka ali dugme za logovanje za zadatke nereaguje.bar da izbaci neko obavestenje pa da znas o cemu se radi a ovako nista.
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#8 by mzlicic » Tue Apr 07, 2015 05:49

Odmah sam kontaktirala podršku, za sada su samo tražili koji je FB mail, a koji sam koristila za Crowdflower. Još uvek čekam odgovor.
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23

#9 by sizika66 » Tue Apr 07, 2015 06:58

jevticbozidar wrote: imam isti imejl i na fejsbuku i ovde ali i dalje nemogu da se ulogujem na zadatke.pokusao sam i poslusao savet da se odjavim sa fejsbuka ali dugme za logovanje za zadatke nereaguje.bar da izbaci neko obavestenje pa da znas o cemu se radi a ovako nista.

Mislim da bi trebao da pokusas ponovo i da za svaki korak napravis screenshot i posaljes CF
Znas da lozinka koju unosis treba da bude CF a ne od FB? Ako ne uspes jedino ti ostaje da budes strpljiv i cekas. CF ce to resiti samo je pitanje koliko ce im trebati vremena s obzirom na broj ljudi sa problemom. Svaki put kada nesto promene nastane haos. :( Srecno!
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#10 by jevticbozidar » Tue Apr 07, 2015 14:39

Sign In
You must sign-in before continuing.
Email
Sign In with Facebook
ma koristim isti mejl i lozinku i ovde i na fb i stvarno su napravoli zbrku oko ovog.muce tolke ljude bespotrebnim stvarima.pisao sam im ali su me posavetovali da vidim forum-kakva pomoc od njih-a na svim forumima samo kuknjava,tek poneki sretnik je uspeo bez problema.jako sam ljut.
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#11 by jevticbozidar » Tue Apr 07, 2015 16:52

7 Apr 2015 05:56 pm
I use the same email and password and Crowdflower and on facebook and I do not know what the problem is to log in to be able to do zadatke.mnogi have the same problem.
I read messages on the forums and a lot of people have the same problem.ja wish you much success in your work soon and to enable us to continue to work
Replied by Jim
7 Apr 2015 07:36 pm
Rate/review this reply
Unfortunately this is out of our control and you will have to reach out to Crowdflower.

7. април 2015 05:56 ам
Ја користим исту емаил адресу и шифру и Цровдфловер и на фацебооку и не знам у чему је проблем да се представите да би могли да урадимо задатке.многи имају исти проблем.
Ја прочитао поруке на форумима и пуно људи има Исти проблем.ја вам пуно успеха у раду и ускоро да нам омогући да наставе да раде
Одговорила Јим
7 Април 2015 07:36 ам
Оцените / овај одговор
Нажалост ово је ван наше контроле, а ви ћете морати да се допре до Цровдфловер.
to je odgovor na moju kuknjavu upucenu u vezi resavanja problema :oops: :oops: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
ista sad?izgleda-je..te se kako znate i snalazite se pa ko uspe,uspe.strasno.bas sam razocaran.
ono je pitanje i odgovor i prevod ,koristim prevodilac ali sustina je ista kuknjava,gnjavaza i nemoc,zasad
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#12 by sizika66 » Wed Apr 08, 2015 05:26

Nije problem logovanja vezan za :clixsense: . Moras da kontaktiras Crowdflower support a ne ClixSense.
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#13 by Mirjanap » Wed Apr 08, 2015 09:54

Pozdrav! Od skoro sam pocela da radim taskove, ali od juce nikako da se ulogujem. Probala sam i sa drugog sajta na kome radim i nikako da uspem. Izgleda da nas je sve vise sa ovim problemom.
A da, juce sam odradila normalno na drugom sajtu, kad sam htela na CS odradim Dashboard prazan, a znam da imam odradjene zadatke ( juce sam bar uspela da se ulogujem, a danas ni to ). Nemam nalog na FB, znaci logujem se direkto sa CS, i nikako da uspem vec sat vremena. Zna li neko u cemu je problem, i kako ga resiti?
Mirjanap
Posts25
Member Since4 Feb 2015
Last Visit22 Nov 2019
Likes Given0
Likes Received14/1

#14 by Mirjanap » Wed Apr 08, 2015 09:54

Napisah post, ali pojma nemam gde se izgubio. Takodje imam problem sa logovanjem, jer uopste ne mogu da udjem na svoj nalog na CF-u. Jel` ima ko isti problem i kako da resimo. Juce sve bilo ok, a danas haos.
Mirjanap
Posts25
Member Since4 Feb 2015
Last Visit22 Nov 2019
Likes Given0
Likes Received14/1

#15 by sizika66 » Wed Apr 08, 2015 10:52

Mirjanap wrote: Pozdrav! Od skoro sam pocela da radim taskove, ali od juce nikako da se ulogujem. Probala sam i sa drugog sajta na kome radim i nikako da uspem. Izgleda da nas je sve vise sa ovim problemom.
A da, juce sam odradila normalno na drugom sajtu, kad sam htela na CS odradim Dashboard prazan, a znam da imam odradjene zadatke ( juce sam bar uspela da se ulogujem, a danas ni to ). Nemam nalog na FB, znaci logujem se direkto sa CS, i nikako da uspem vec sat vremena. Zna li neko u cemu je problem, i kako ga resiti?

Moras da imas nalog na FB da bi se ulogovala na Crowdflower. Kada budes otvarala nalog na FB gledaj da ga otvoris sa istim mailom koji koristis za Crowdflower, izgleda da tada ima manje problema. Mnogo postova ima na tu temu na glavnom forumu. Srecno!
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#16 by sizika66 » Wed Apr 08, 2015 11:38

Evo ovo sam pronasla, mozda pomogne svima koji iamju problema sa logovanjem:

Follow exactly what Brian from CF told people to do in his post:
"If you have a separate FB and CF email, please enter your CF email in the box that asks for your email. This is how we'll match your FB account with your existing CF account. Otherwise you might accidentally create a new account. If you do accidentally create a new account, please submit a support ticket with both your CrowdFlower email and Facebook email."

If you CAN access support from your Crowdflower account (some people can, but many more cannot - they get a blank white page):

Send a message to support as Brian has instructed with both email addresses. If you can remember your original contributor ID that will probably help speed things along.

If you CANNOT access support from your Crowdflower account

Go to crowdflower dot com
Scroll to the very bottom of the page and click the CONTACT US link
Select "Contributor Support" from the drop down box and then type in your message - remember, since this support ticket is not connected automatically to your Crowdflower account they need as much detail as you can give them to help them find you as well as both emails addresses and your Contributor ID as well so they can match everything up.

I know it is frustrating, so many people are struggling with this facebook fiasco, but have patience and be prepared for a wait.

Crowdflower support will be working as hard and as fast as they possibly can to sort this out - I very much doubt any of them had much sleep last night.

Anger is understandable, but screaming at them won't solve anything, none of this was deliberate. It's happened, so now we all have to work together to get through it.

Good luck, everyone. I hope you can all be happily tasking again soon

UPDATE: 14.44 hrs 08 April 2015

There are Contributors posting elsewhere to say they have heard back from Crowdflower support - they are all saying the same thing:

Both say Michael in Crowdflower support is sorting them out, be sure to remember to include your Facebook email, your new CrowdFlower account email and your original CrowdFlower account email (if different).

It is still going to take a while to deal with everyone, but things are on the move, people
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#17 by jevticbozidar » Thu Apr 09, 2015 15:50

uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
jevticbozidar
Posts283
Member Since11 Apr 2013
Last Visit11 Nov 2019
Likes Given37
Likes Received413/230

#18 by sizika66 » Fri Apr 10, 2015 00:25

jevticbozidar wrote: uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

:thumbup: :clap: zanimljivo resenje!
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495

#19 by mzlicic » Fri Apr 10, 2015 07:15

sizika66 wrote:
jevticbozidar wrote: uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Ja sam sad uspela da se ulogujem na Crowdflower preko Internet Explorera, koji mi je ponudio opciju logovanja preko CF ili Facebooka. Pojavio mi se stari Dashboard sa statistikom, ali i dalje ne mogu da radim na zadacima, posto i dalje dobijam odgovor "You do not have permission to work on this task." Nadam se samo da ovo znaci da se nesto radi na resavanju problema.
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23

#20 by sizika66 » Fri Apr 10, 2015 07:41

mzlicic wrote:
sizika66 wrote:

Ja sam sad uspela da se ulogujem na Crowdflower preko Internet Explorera, koji mi je ponudio opciju logovanja preko CF ili Facebooka. Pojavio mi se stari Dashboard sa statistikom, ali i dalje ne mogu da radim na zadacima, posto i dalje dobijam odgovor "You do not have permission to work on this task." Nadam se samo da ovo znaci da se nesto radi na resavanju problema.

Ja bih ti preporucila da posaljes ticket CF i proveris da li je sa nalogom sve ok, a pre toga proveri na CF isti. Ako je tvoj stari nalog trebalo bi da mozes da vidis statistiku i uradjene zadatke.
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495
Locked
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 18:52:41 EST