Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaOffers - TokenAds problem
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Offers - TokenAds problem

Locked

#1 by lena9lena » Tue Mar 03, 2015 15:42

Zdravo svima.
Ovde sam nekih desetak dana i prilicno sam procesljala forum ali nema ovoga sto me interesuje. Da li je TokenAds ikad ikome isplatio odradjen posao? Vec 5 aplikacija sam skinula, pokrenula i uredno kroz Support poslala dokaze o tome i nista se ne desava. Vidim da se stranci masovno zale bas na njih. Jesu nekad nekome odgovorili ili platili retroaktivno ili da ne otvaram vise Token uopste?
lena9lena
Posts3
Member Since16 Feb 2015
Last Visit6 Mar 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by D3rva » Tue Mar 03, 2015 22:05

lena9lena,iz mog iskustva mogu reci da je TokenAds bio uvijek fer prema meni i platili su mi skoro sve(dvije ili tri igrice koje sam igrao,nisu platili).
Moj savjet ti je da kada,ne samo kad radis nesto na TokenAds,nego bilo gdje(Matomy,Peanut Labs,itd), da uslikas da si to zavrsila,uradila i da ako ne budes placena,da imas dokaz za to da si zavrsila kada posaljes upit njima.
Kada god sam nesto uradio a nisam bio placen,ako imas screen shot kao dokaz,uvijek poslije toga sam bio placen.
Znaci,TokenAds radi i ako ne budes placena,posaljes upit sa,ako je moguce screen shot da si zavrsila i da cekas njihov odgovor.
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184

#3 by lena9lena » Fri Mar 06, 2015 06:23

Upravo sam to i uradila, poslala screen shot svega + aktivacioni mejl kao dokaz. Zato mi i nije jasan taj njihov tupav odgovor.
lena9lena
Posts3
Member Since16 Feb 2015
Last Visit6 Mar 2015
Likes Given0
Likes Received0

#4 by Dinostula » Mon Apr 06, 2015 07:16

Odradim offer i odmah dobijem ban automatski a sve sam iskreno odgovorio. :lol:
Dinostula
Posts176
Member Since1 Jan 2012
Last Visit8 Sep 2017