Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviapomozite, molim vas
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
pomozite, molim vas

Locked

#1 by Gaga88 » Tue Mar 03, 2015 15:42

Jel moze neko da mi pomogne kako da zaradim vise, sem ClixGrid igre i Viev Ads, jer surveye nemamo a Taskove retko kada uhvatim...4 dana sam vec ovde i imam samo 0.36 na racunu... Hvala unapred svima
Gaga88
Posts1
Member Since14 Feb 2015
Last Visit12 Feb 2017
Likes Given0
Likes Received0

#2 by D3rva » Wed Mar 04, 2015 16:45

U pocetku,svakome je malo dosadno ovde.Pokusaj da nadjes nesto ispod stavke `Offers`.Tu imas Persona.ly,Matomy,TokenAds,Peanut Labs i ostale offerse koji su tu.Procackaj sviju i vidi imali sta posla tu.Recimo,neki od tih offersa nude da se registrujes na neke web sajtove for free i nakon toga budes placena za tu registraciju.Taskove u pocetku svako malo dobija ali ono na sto trebas obratiti paznju je da te taskove radis maksimalno tacno,onoliko koliko mozes.Iz dana u dan,ces dobivati vise taskova.Znaci,pokusaji i klikaj bilo sta da vidis da je tu i nikad se ne zna :)
Surveys,koji su najisplativiji da se rade,zemlje bivse Jugoslavije dobivaju malo ili nikako,tako da je najbolje zaboraviti surveys.
Sretno.
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 14:27:34 EST