Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaKoja je najbolja opcija za isplatu za Srbiju?
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Koja je najbolja opcija za isplatu za Srbiju?

Locked

#1 by mzlicic » Sun Feb 15, 2015 01:57

Koja su vasa iskustva sa isplatama?
Htela bih da unovcim ovo sto sam zaradila, a nisam sigurna koja bi bila najbolja opcija, otkad su ukinuli cekove.
Pisala sam Clixsense podrsci vise puta, kazu da cekove verovatno nece vracati, ali da rade na tome da uvedu Neteller.
S obzirom da Neteller jos uvek nije opcija, jedine su mogucnosti Payza i Payoneer. Po nekim komentarima i postovima, rekla bih da je preko Payza velika provizija.
Molim za savet od nekog ko je skoro podigao novac........Ili sa mozda ipak cekam da se uvede Neteller, posto mi deluje kao dobra varijanta????????????
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23

#2 by sheema79 » Mon Feb 16, 2015 16:00

Pozdrav!
Za Payoneer ne znam , mislim da nema opciju isplate za Srbiju. Sto se Payze tice , ja radim preko nje. Ako radis bank transfer , fixna provizija je 25$ , s tim sto ti i banka uzme nekih max 2% od sume koja ti stigne. Imas i opciju isplate na kreditnu karticu, tu je provizija 8$ i jos neki procenat (koji uzima naravno nasa banka). Na nekim forumima sam citao da svi preporucuju neteller kao odlicnu varijantu za Srbiju ali NIKO dosad nije ni probao. Ja cu za koji dan da probam isplatu na karticu pa cu da javim koliko su mi uzeli ukupno.
sheema79
Posts30
Member Since24 Sep 2013
Last Visit16 Oct 2017
Likes Given0
Likes Received2/2

#3 by sanja25 » Tue Mar 03, 2015 15:43

Da bi podigla novac sa Payza racuna na istom moras imati 50$ ,a provizija je 8$.Novac podizes na debitnu karticu(ja imam visa virtual) i za 2-3 dana stize uplata.Na Netelleru je pre 6 meseci bila provizija 6$ sa podizanja na bankomatu,sto i nije neka velika razlika u proviziji.
Nadam se da sam pomogla...
Srecno!
sanja25
Posts19
Member Since30 Jul 2013
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given11
Likes Received26/12

#4 by nal26exp » Tue Mar 03, 2015 15:43

Payza je ovde i dalje aktuelna,može da se podigne novac preko nje? Vidim da su u ovom donjem desnom uglu ostali samo Paytoo i Paypal.

Ja sam radio isplatu preko Netellera na drugom sajtu. Za prebacivanje na Neteller su mi uzeli 8.49$ (na sumu od 258.3$), valjda je to 1$ fiksno+2.9% provizije. Naručio sam Neteller karticu za 13$, i podigao sam 193$ sa bankomata (20 000 dinara).
Provizija za podizanje para sa bankomata je 6$ po transakciji (pa se više isplati dizanje većih suma), banka čiji je bankomat mi je uzela još 0,5$, a kurs mi je obračunat skoro po zvaničnom prodajnom kursu. Kartica može da se koristi i za plaćanje u prodavnicama i tada ne uzimaju onih 6$.

Bilo bi super kada bi i ovde uveli Neteller.
nal26exp
Posts11
Member Since28 Sep 2014
Last Visit10 Nov 2016
Likes Given0
Likes Received1/1

#5 by mzlicic » Sun Mar 08, 2015 04:03

Hvala svima na odgovorima.
Verovatno cu ipak probati preko Payze, posto sam nestrpljiva da podignem zaradjene dolare.
Samo jos jedno pitanje - da li za isplatu na karticu moze da se koristi Visa Virtuon kartica Raiffeisen banke?
mzlicic
Posts151
Member Since17 Jan 2014
Last Visit5 Jan 2021
Likes Given3
Likes Received39/23
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 14:37:46 EST