Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaNovi sam tu, sva pomoć je dobro došla
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Novi sam tu, sva pomoć je dobro došla

Locked

#1 by veselka » Tue Jan 06, 2015 15:19

Zanima me sve vezano za Clixsense, kako zaraditi level 1 pa da mogu poceti s taskovima i svi vaši savjeti vezani za ovu stranicu.

Hvala unaprijed :)
veselka
Posts2
Member Since15 May 2011
Last Visit14 Feb 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by D3rva » Thu Jan 29, 2015 17:07

veselka,koncentracija na tacnost taskova mora biti maksimalna i minimum za dobijanje vise taskova jeste uspjesnost od 75% ili vise.Sve ispod 75% nije dobro :)

Takodje,zarada je moguca i preko surveys(ankete).Sad zavisi od drzave do drzave.Neke zemlje(obicno zemlje EU) imaju vise surveya dok zemlje bivse Yu slabije.

Onda,takodje tu su razni taskovi:Superrewards,Matomi,TokedAds ...Uvijek provjeravaj imali tu nekog posla za tebe.

I na kraju,tu su Ads.Sto vise Ads kliknes,to bolje za tvoj balans.
I na kraju,mozda najbitnije:Daily task.Uradish po nesto iz svega gore navedenog i uspjet ces da uradis `Daily task` i kada to uspijes dobijes jos i bonus na sve to od Clixsense free.

Sretno :)
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184

#3 by olgica1111 » Tue Mar 03, 2015 15:44

Ja sam ovde vec dva meseca i kao da sam nova, nista niko ne objasnjava, samo uradi taskove, ima igrica koji donose novac a ja za dva meseca jos nemam 10 dolara, s tim sto sam nesto nabola 8 dolara inace bih godinu yavrsila sa nepuna dva dolara, ako nesto saynas javljaj, veliki pozdrav
olgica1111
Posts12
Member Since4 Nov 2014
Last Visit5 Jun 2016
Likes Given8
Likes Received9/5

#4 by nal26exp » Tue Mar 03, 2015 15:44

Juri zadatak sa "articles"-help us identify the articles (gde određuješ da li je nešto članak ili ne, po pravilima koja su ti dali). Mislim da je to najbrži put do levela. Pojavljuju se možda jednom nedeljno, ili jednom u 10-ak dana. Ranije su trajali po 2 dana, sada ne baš, nestanu isti dan kada se i pojave. Strpljivo čitaj uputstvo, ja se sećam da sam prvi takav task radio 40-ak minuta,ali sam ga opet pao. Pao sam i drugi, i treći put,ali kada sam jednom prošao, brzo sam došao do levela. Obično se pojavi više takvih zadataka u isto vreme, pa i ako padneš na jednom ili dva, možeš da prođeš na trećem, kada uočiš šablone. Srećno :)
nal26exp
Posts11
Member Since28 Sep 2014
Last Visit10 Nov 2016
Likes Given0
Likes Received1/1

#5 by corinoss » Tue Mar 03, 2015 15:44

Imam i ja jedan problem ,ako bi mogao neko da mi pomogne od juce mi se desava sledece| Cim otvorim novi prozor odmah mi se nataknu neke reklame i nemogu da zavrsim sta mi treba na tom prozoru,ja uklonim te reklame ali za dve sekunde opet prekriju celu stranu. Isto tako kada radim taskove cim otvorim stranicu sa zadatkom odmah mi prekriju to reklame da nemogu videti ko je autor...ako zna neko nesto sta instaliram ili deinstaliram da mi se makne ov,pa cak ni radio nemogu da slusam odmah se ukljuce reklame....hvala puno pozz
corinoss
Posts2
Member Since4 Feb 2015
Last Visit31 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received0

#6 by arnes86 » Tue Mar 03, 2015 15:44

Moja preporuka je pazi na expelled..Ja sam licno imao leevl 2 i onda previse zadataka otisao u expelled i oduzeli mi sve levele, sad sam na pocetku :)

Veoma je bitio pazi na prosjek tacnosti... Kao sto D3rva kaze imas onaj bonus, vidi da sve ispunis pa da odradis i to se nabere :) ..

Pozdrav i sretno..
arnes86
Posts21
Member Since18 Jun 2014
Last Visit12 Aug 2016
Likes Given0
Likes Received15/6

#7 by D3rva » Wed Mar 04, 2015 16:51

corinoss,bice da si ti negdje virus pokupio.Ako se ne razumijes u kompjutere bash,ako imas prijatelja koji se malo vise razumije,neka ti to pogleda.
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184

#8 by SentinelOnyx » Thu Mar 05, 2015 04:07

corinoss wrote: Imam i ja jedan problem ,ako bi mogao neko da mi pomogne od juce mi se desava sledece| Cim otvorim novi prozor odmah mi se nataknu neke reklame i nemogu da zavrsim sta mi treba na tom prozoru,ja uklonim te reklame ali za dve sekunde opet prekriju celu stranu. Isto tako kada radim taskove cim otvorim stranicu sa zadatkom odmah mi prekriju to reklame da nemogu videti ko je autor...ako zna neko nesto sta instaliram ili deinstaliram da mi se makne ov,pa cak ni radio nemogu da slusam odmah se ukljuce reklame....hvala puno pozz

Ako koristis Mozilla Firefox corinoss, postoje add-ons koji blokiraju pop-ups na njoj. Ako je u pitanju neki drugi browser pogledaj link ispod jer u njemu ti je objasnjeno kako blokirati pop-ups u vecini poznatih browsera.

:arrow: How to Stop Internet Popups

Ako nisi puno mjenjala stvari na svom kompjuteru od kada se to pocelo desavati probaj se vratiti na zadnji restore point koji ti je bio funkcionalan. Ne znam koji OS koristis pa ti vidi koji od linkova ti je potreban.

:arrow: How To Use System Restore in Windows 7
:arrow: How To Use System Restore in Windows 8 or 8.1

Nadam se da ce ti bilo sta od ovoga pomoci. Sretno sa zaradom i pozdrav! ;)
SentinelOnyx
Posts2,245
Member Since20 Nov 2013
Last Visit2 Dec 2020
Likes Given3,519
Likes Received4,619/1,599

#9 by ibro83 » Sun Mar 08, 2015 13:24

moze li mi ko objasniti kako da dodam offers asvoju listu
ibro83
Posts2
Member Since11 Sep 2014
Last Visit9 Mar 2015