Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaIsplate
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Isplate

Locked

#1 by ralex95 » Sat Dec 13, 2014 06:24

Pozdrav ljudi, verujem da svi imamo isti problem, kako isplatiti sredstva. Bilo bi dobro kada bi svi (ili vecina) korisnici iz EX-Yu poslali poruku na help desk i da kukamo i placemo da vrate isplatu cekovima. Cini mi se da je sada moguce i isti dan unovciti cek u NLB banci, bez provizije. I neteller bi bio prihvatljiva opcija... Slozicete se da je payza prava pljacka jer ljudi uzimaju preko 35 posto sredstava kada se uzmu sve provizije...
ralex95
Posts68
Member Since3 Nov 2014
Last Visit27 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received10/8

#2 by sizika66 » Sat Dec 13, 2014 08:33

ralex95 wrote: Pozdrav ljudi, verujem da svi imamo isti problem, kako isplatiti sredstva. Bilo bi dobro kada bi svi (ili vecina) korisnici iz EX-Yu poslali poruku na help desk i da kukamo i placemo da vrate isplatu cekovima. Cini mi se da je sada moguce i isti dan unovciti cek u NLB banci, bez provizije. I neteller bi bio prihvatljiva opcija... Slozicete se da je payza prava pljacka jer ljudi uzimaju preko 35 posto sredstava kada se uzmu sve provizije...

Ja sam pisala CS supportu sa pitanjem da li je moguce da Srbiji vrate opciju isplate cekom, ali sam dobila odgovor da to nije moguce i da oni razmatraju dodavanje opcija isplate preko Netellera i Payoneera. To ce se verovatno desiti ali treba biti strpljiv do tada. Pozz
sizika66
Posts818
Member Since11 Sep 2012
Last Visit21 Sep 2021
Likes Given1,130
Likes Received933/495
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 02:43:13 EST