Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaOfferToro
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
OfferToro

Locked

#1 by michese » Thu Nov 20, 2014 11:30

Pozdrav. Ne znam od kad je u funkciji ova opcija ja sam ju otkrila prije par dana dva, tri dana, mogu samo videje gledati ali to je ok.
Nego imam problem, upravo sam pogledala jedan video do kraja, i nisam dobila cent, a i prije imam pogledanih cetri videja nisam placena za to, ne znam u cemu je problem, piše Pending status.
michese
Posts33
Member Since14 Jun 2013
Last Visit2 Mar 2017
Likes Given1
Likes Received2/2

#2 by D3rva » Wed Feb 04, 2015 07:04

Ako ti jos uvijek nisu platili,tamo gdje pise `Pending`,nadji opciju `Missing credits?` i tu ih mozes kontaktirati.I meni se to desilo par puta,i nakon sto sam ih kontaktirao,platili su mi.Ne samo video,nego imaju i one igrice kao,igras minimun 5 minuta da bi bio placen.Ja sam znao nekada igrati i po 15 minuta i nista.Nakon sto ih kontaktiram,oni kazu da ne mogu naci nigdje da sam ja igrao tu igricu i da mi ne mogu platiti za to.
Zato sada,kad god pocinjem da igram igricu neku ili gledam video,osjecam se kao da ono,ako dobijem dobro,ako ne,nikom nista :) ...Opet,probaj ih konkatirati pa vidi sta ce ti odgovoriti.
Sretno :)
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184

#3 by michese » Tue Feb 10, 2015 13:10

Kontaktirala sam još prošle godine ClixSense tim, rekli mi da mora proći 90 dana, prošlo više od 90 dana nisu mi platitli.

Evo sad vidim sve mi one videje gdje stajalo pending smakli, ne znam šta je ovo.

Prestala sam gledati, izgleda neka mućka ovdje. Bilo mi je više od 10 videja Pending, 11 isplaćeno, odnosno preko 20 videja sam pregledala, jer sam samo to ukapirala kako ide brza zarada, ali mi smakli ove Pending, i 11 stoji da je isplaćeno.
michese
Posts33
Member Since14 Jun 2013
Last Visit2 Mar 2017
Likes Given1
Likes Received2/2

#4 by D3rva » Thu Feb 12, 2015 15:32

Prvo,ovde nema nikakvih mucki.Jednostavno se nekad desi da nisi placen i to je to.To se ne dogadja bas cesto,naravno,jer ClixSense ima najvecu mogucu reputaciju kao najbolji PTC site na internetu.Sto znaci,da je svako placen onoliko koliko zaradi i da nema nikakvih `mucki`.
Onda,ne razumijem bas kad kazes `da su ti makli pending`?Kako mislis,makli?Sta pise sada nakon sto su makli pending?Mora nesto pisati.Pise li awarded ili nesto?
I jos nesto.Kada nisi placena za nesto i zelis se obratiti nekome u vezi toga,nemoj da se obracas ClixSense,nego kontaktiraj kompaniju koja je postavila video ili neki task.Npr,imas Matomy,TokenAds,Offer Toro,itd ..Znaci,recimo Offer Toro ti nije nesto platio.Ne kontaktiraj ClixSense nego Offer Toro.

Nadam se da sam ti pomogao.

Ako imas jos pitanja,a ja budem znao odgovoriti,bice mi zadovoljstvo pomoci.
D3rva
Posts397
Member Since3 Dec 2014
Last Visit20 Nov 2020
Likes Given562
Likes Received403/184
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 13:23:15 EST