Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaAccuracy
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Accuracy

Locked

#1 by ralex95 » Fri Nov 21, 2014 01:38

Pozdrav, nov sam ovde, pa me zanima da li moderatori na CF uopste proveraju tacnost zadataka? Npr imao sam zadatak sa Americkim drzavama i zip kodovima, i u svim poljima sam pisao puno ime drzave (gramaticki ispravno). Kada sam predao rezultat accuracy mi je bio 0-5 uz obrazlozenje da se trazila skracenica iako to nigde nije bilo napisano. Zanima me da li postoji sansa da oni te rezultate uopste preprave? Hvala :)
ralex95
Posts68
Member Since3 Nov 2014
Last Visit27 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received10/8

#2 by Lexds9 » Fri Nov 21, 2014 08:07

Postoji šansa da oni sami to isprave ali je skoro zanemarljiva (osim ako neki zadatak baš nije katastrofalan i sa greškom pa masa ljudi popada, onda će ga ukoniti i resetovati).

Situacija se malo poboljšava ako se žališ tako što im napišeš ticket za test questions odmah kad te ispravljaju, pa priložiš screenshot toga što smatraš da si ti u pravu i objasniš kako i zašto. Tu već možeš da se nadaš nekim ispravkama, samo što ume ta procena i popravka da potraje i više dana/nedelja (npr. baš ovog meseca je neki kolaps kod njih, 80% ljudi je izgubilo sve dostignute nivoe i skoro ni jedna žalba nije usvojeni ni korigovana nedeljama)
U svakom slučaju pravi screenshotove kad god stigneš, trebaće ti i isplati se na duže staze.

I nije loše da povremeno baciš pogled na deo foruma Tasks, tu obično bude tema kada je neki zadatak pokvaren/nepošten/sa greškom tako da znaš da se ne zalećeš dok ga ne srede.
Lexds9
Posts38
Member Since27 Mar 2014
Last Visit20 Jun 2019
Likes Given123
Likes Received16/12
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 05:49:06 EST