Please wait...
HomeForumInternationalPolishWypłaty
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Wypłaty

#1561 by picia » Fri Sep 20, 2019 07:08

11.09 zlecone 25 na paypal i do tej pory kasy brak.
picia
Posts36
Member Since4 Sep 2017
Last VisitYesterday
Likes Given0
Likes Received1/1

#1562 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 07:22

horkos wrote:
patriot1000 wrote: u mnie też cycuś glancuś :D , tzn. zlecone 11. 09 . wjechały dziś na PP . Następne zlecenie wypłaty czeka ( bezstresowo :) ) w kolejce. pozdro.

Bo Ty pewnie zleciłaś jak zawsze 10$ a z tego co widzę te mniejsze kwoty płacą..(wczoraj też ktoś pisał że dostał) może to dobra metoda - na obecny czas.. do czasu upadku programu - czyli góra miesiąc.
Ja tu zawsze i jeszcze za CS minimum 50$ zlecałem (jakoś zawsze nie chciałem im d..py zawracać częstymi wypłatami), ponieważ robię sporo taskow musiałbym co 3 dni zlecać te 10$.. ale teraz widzę - że to lepsza metoda niskie wypłaty, przynajmniej bym miał choć te 10$.

No nie wiem, dużo osób też zlecało małe kwoty po 10 $ i nie ma nadal wypłaty np od 9,10 września... Tu musi być coś innego.
Co do tego upadku to też jakoś z mężem doszliśmy do wniosku po wspólnej rozmowie, że to by było dziwne. Taka branża jak ta utrzymuje się z ludzi wypełniających ankiety. Nie płacą nic ponad prowizję z ankiety za którą zapłatę sami otrzymują...

To pośrednik. Płaci tylko prowizję za to co sam otrzyma z ankiet. Gdzie tu więc logika? To nie firma produkcyjna czy piramida, która miałaby powód aby upaść...
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1563 by marek0610 » Fri Sep 20, 2019 07:30

To dlaczego inne panele tego typu upadały ?
marek0610
Posts157
Member Since7 Jun 2014
Last VisitToday
Likes Given4
Likes Received22/18

#1564 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 07:31

marek0610 wrote: To dlaczego inne panele tego typu upadały ?

Podaj przykład bo jakoś nie kojarzę, aby typowe firmy gdzie wypełniało się tylko ankiety upadły. Raczej były to strony typu PTC... Ysense nią nie jest.
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1565 by horkos » Fri Sep 20, 2019 08:10

W sumie fakt pośrednik - przecież z każdej ankiety, każdego taska właściciel ma kasę. Właśnie zrobiłem ankietę z OW (o dziwo zapłacona 0.58$).. w tym momencie nie wiem ile z tego, może.. 10 / 20% ma właściciel. Taski również firma zewnętrzna R8 płaci..
Nie znamy zamiarów szczegółów kupna - przejęcia (czy w dobrej wierze CS).. Nie znamy, ani aktywów, ani inwestycji właściciela yS. Wszyscy tu zakładamy dobre intencje, ale powinna być jedno komunikacja dziesiątki setki pytań o kasę...a admin sobie śpi (może już wstał i się zalogował). Jim był super uczciwym człowiekiem, pamiętam komunikaty o różnych opóźnieniach, lub problemach.. o wszystkim informował użytkowników.. traktował ludzi z szacunkiem, bo przecież dzięki nim zarabiał.. i ciągnął ten biznes uczciwie przez 12 lat, ludzie mu ufali bardzo. Teraz to mamy tylko mnóstwo pytań, domysłów, zero kontaktu, zero odpowiedzi.
A Panele tego typu (większość z reklamami PTC upadały... bo admin okazywał się złodziejem, jest lista tysięcy takich programów scamów). Mało jest uczciwych ludzi, nie znam intencji tych nowych właścicieli yS, ale jedno jest pewne - powinni komunikować się z ludźmi, pisać o problemach i opóźnieniach... by użytkownicy przestali myśleć o jednym, bo wszyscy o tym myślimy: że pewnego pięknego poranka zobaczymy na ekranie zamiast yS komunikat "error 404".
horkos
Posts812
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given129
Likes Received163/118

#1566 by kliknij1000 » Fri Sep 20, 2019 08:12

martuskaa1919 wrote: Taka branża jak ta utrzymuje się z ludzi wypełniających ankiety. Nie płacą nic ponad prowizję z ankiety za którą zapłatę sami otrzymują...

To pośrednik. Płaci tylko prowizję za to co sam otrzyma z ankiet. Gdzie tu więc logika? To nie firma produkcyjna czy piramida, która miałaby powód aby upaść...

No właśnie — ySense to pośrednik, więc wystarczy, że jakiś większy zleceniodawca ankiet typu Toluna (lub kilku) nie przeleje im w danym miesiącu jakiejś większej transzy pieniędzy i już mogą mieć problemy z płynnością finansową itp. Do tego jeszcze doszło uruchomienie procesora Skriil, więc problemy mogły się nawarstwić.

Wcześniej Clixsense było małą firmą rodzinną — składająca się z Jim'a Grago i pewnie z kilku pracowników.

Prodege, LLC to natomiast duża firma marketingowa, więc i koszty utrzymania większe (pracownicy, prezesi). A wpływy z ankiet pewnie takie same jak wcześniej lub mniejsze.

Fragment z ich strony:

"Zatrudniając ponad 200 pracowników, Prodege otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Los Angeles w 2018 roku. Prodege zarządza ponad 700 milionami dolarów sprzedaży brutto, a jego programy wypłaciły konsumentom ponad 550 milionów dolarów w postaci kart podarunkowych. Założona przez Josefa Gorowitza w 2005 r., Prodege jest kierowana przez CEO i prezesa Chucka Davisa, byłego CEO Fandango i Shopzilli, a jej główna siedziba znajduje się w El Segundo w Kalifornii. Dowiedz się więcej na www.prodege.com"

Chociaż to za wcześniej, żeby już wpadać w panikę — trzeba trochę poczekać, czasami przestoje się zdarzają.
Martwi mnie najbardziej brak komunikacji / milczenie administracji — mogliby chociaż napisać na blogu lub forum, że wypłaty się opóźnią z tego i tego powodu. Jim'a Grago tak czasami robił — gdy zdarzały się jakieś opóźniania.

Poza tym zgadzam się, że panele ankietowe upadają bardzo rzadko.
Last edited by kliknij1000 » Fri Sep 20, 2019 08:54 » edited 4 times in total
kliknij1000
Posts261
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given160
Likes Received95/76

#1567 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 08:23

Dokładnie, można wszystko wytrzymać, poczekać jeśli są opóźnienia- ale żebyśmy dostali jakąś informację od administracji... a tutaj każdy na nas zlewa... wystarczyłaby jedna rzetelna informacja, ze wypłaty będą opóźnione np o 10 dni. I wszystko. Każdy by spał spokojnie.
Tomy, liczymy na Ciebie, że czegoś się dowiesz i nam tu napiszesz...
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1568 by horkos » Fri Sep 20, 2019 08:57

No to nie wiedziałem, rzeczywiście Prodege jest potężną firmą niemal miliard $ sprzedaży, wypłacili ponad pół miliarda $ , no to te kilkadziesiąt tys $ powinni mieć dla ludzi tutaj.. Tymczasem admin śpi.. nie budźmy go..
horkos
Posts812
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given129
Likes Received163/118

#1569 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 09:10

horkos wrote: No to nie wiedziałem, rzeczywiście Prodege jest potężną firmą niemal miliard $ sprzedaży, wypłacili ponad pół miliarda $ , no to te kilkadziesiąt tys $ powinni mieć dla ludzi tutaj.. Tymczasem admin śpi.. nie budźmy go..

Dlatego ja się dziwię i dlatego też obstaję przy tym, ze bankrutami to oni nie są i powinni mieć kase na wszystko i wszystkich. To ogromna firma. Zwinięcie interesu czy upadek nie wchodzi w grę. Tylko dlaczego mają "żywicieli" ułamka swojej firmy gdzieś...
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1570 by patriot1000 » Fri Sep 20, 2019 09:19

horkos wrote:
patriot1000 wrote: u mnie też cycuś glancuś :D , tzn. zlecone 11. 09 . wjechały dziś na PP . Następne zlecenie wypłaty czeka ( bezstresowo :) ) w kolejce. pozdro.

Bo Ty pewnie zleciłaś jak zawsze 10$ a z tego co widzę te mniejsze kwoty płacą..(wczoraj też ktoś pisał że dostał) może to dobra metoda - na obecny czas.. do czasu upadku programu - czyli góra miesiąc.
Ja tu zawsze i jeszcze za CS minimum 50$ zlecałem (jakoś zawsze nie chciałem im d..py zawracać częstymi wypłatami), ponieważ robię sporo taskow musiałbym co 3 dni zlecać te 10$.. ale teraz widzę - że to lepsza metoda niskie wypłaty, przynajmniej bym miał choć te 10$.

Jakoś innej kwoty niż 10$ , co do wypłaty na PP nie widzę. Oczywiście onegdaj zlecałam wyższe z powodów zdroworozsądkowych. Więc bez tych sugestii, że " jak zawsze" panie mało wiedzący i mało przenikliwy , proszę .
patriot1000
Posts530
Member Since21 Aug 2016
Last Visit25 May 2020
Likes Given36
Likes Received63/50

#1571 by horkos » Fri Sep 20, 2019 09:30

patriot1000 wrote:
horkos wrote:

Jakoś innej kwoty niż 10$ , co do wypłaty na PP nie widzę. Oczywiście onegdaj zlecałam wyższe z powodów zdroworozsądkowych. Więc bez tych sugestii, że " jak zawsze" panie mało wiedzący i mało przenikliwy , proszę .

Jak masz większą kwotę np.. 25$ lub więcej pojawia się opcja 25$, 50$.. itd pani wszechwiedząca i przenikliwa.
horkos
Posts812
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given129
Likes Received163/118

#1572 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 09:50

horkos wrote:
patriot1000 wrote:
horkos wrote:

Jak masz większą kwotę np.. 25$ lub więcej pojawia się opcja 25$, 50$.. itd pani wszechwiedząca i przenikliwa.

Dokładnie, jest nawet 250 $ :D
Tylko, żeby jeszcze płacili ..... bo chyba o tym jest ten wątek prawda?
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1573 by patriot1000 » Fri Sep 20, 2019 09:51

horkos wrote:
patriot1000 wrote:
horkos wrote:

sio ! :D
patriot1000
Posts530
Member Since21 Aug 2016
Last Visit25 May 2020
Likes Given36
Likes Received63/50

#1574 by horkos » Fri Sep 20, 2019 10:11

Po analizie różnych danych znalezionych w sieci na temat firmy Prodege wydaje się - że problemy z płatnościami mogą wynikać z przyczyn innych..(naprawdę nie wiadomo jakich). Jest to potężna firma, nagradzana w USA, właściwie kolos internetowy. Dlatego miejmy nadzieję, że będzie dobrze.. przecież nie zapłaciliby kilkunastu milionów $ (podobno tyle dali za CS) by zniszczyć tą inwestycję.. byłoby to zupełnie nieracjonalne. Trzeba cierpliwe czekać..
horkos
Posts812
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given129
Likes Received163/118

#1575 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 10:34

horkos wrote: Po analizie różnych danych znalezionych w sieci na temat firmy Prodege wydaje się - że problemy z płatnościami mogą wynikać z przyczyn innych..(naprawdę nie wiadomo jakich). Jest to potężna firma, nagradzana w USA, właściwie kolos internetowy. Dlatego miejmy nadzieję, że będzie dobrze.. przecież nie zapłaciliby kilkunastu milionów $ (podobno tyle dali za CS) by zniszczyć tą inwestycję.. byłoby to zupełnie nieracjonalne. Trzeba cierpliwe czekać..

No tak... pozostaje nam tylko czekać.... Dostałam wiadomość od supportu od Briana , w sumie 2 krotnie tą samą, że pieniądze pojawią się w ciągu paru dni roboczych heh. Ale o tym dlaczego przelewy są robione nie w kolejności (czyli osoby z 15 września mają już kasę a wcześniejsze nie) ani słowa.
Last edited by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 10:59 » edited 2 times in total
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1576 by Aniulap » Fri Sep 20, 2019 11:09

Przed chwilą otrzymałam na PayPal 2 przelewy zlecone z 10 i 11 września.
Last edited by Aniulap » Fri Sep 20, 2019 11:26 » edited 1 time in total
Aniulap
Posts38
Member Since30 Aug 2018
Last VisitToday
Likes Given4
Likes Received2/2

#1577 by mart275 » Fri Sep 20, 2019 11:27

Wypłata na Skrill 25$ zlecona 16 września dotarła dzisiaj 20 września po północy..skrill bez zarzutu.. :thumbup:
mart275
Posts98
Member Since6 Apr 2019
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given93
Likes Received45/36

#1578 by martuskaa1919 » Fri Sep 20, 2019 13:44

Dziewczyna z mojej grupy zlecała jakiś czas temu 60 $ ( w paru zleceniach) i dziś dostała tylko 10 $.... Nie wiem dziwne, bogata firma a faktycznie wygląda jakby nie mieli chwilowo płynności finansowej ;/
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56

#1579 by horkos » Sat Sep 21, 2019 01:21

wczoraj wieczorem pojawiła się informacja od admina w której znalazła się informacja: " Niestety Paypal został opóźniony dla WSZYSTKICH użytkowników WSZYSTKICH krajów w tym tygodniu z powodu nowego kodu, który wydaje się mieć wadliwą automatyzację. Mamy nadzieję, że problem zostanie rozwiązany na początku przyszłego tygodnia i wznowimy wysyłanie wypłat za pośrednictwem Paypal"
to dobrze - że jest w końcu jakaś informacja.. tylko wydaje się bez sensu - bowiem cyt: "nowy kod który ma wadliwą automatyzację" - który przeszkadza wyslać użytkownikom pieniądze na PayPal - jakoś dziala przy mniejszych kwotach np. 10$. Tylko takie kwoty wysyłają na PayPal.. inne czekamy (kod wadliwy nagle się staje). Czekamy choć według regulaminu (ktory yS sam utworzył) powinny płatności przychodzić w/g kolejności zgłoszeń - a nie wysokości kwot.

ySense Forum
horkos
Posts812
Member Since4 Sep 2016
Last VisitToday
Likes Given129
Likes Received163/118

#1580 by martuskaa1919 » Sat Sep 21, 2019 01:36

horkos wrote: wczoraj wieczorem pojawiła się informacja od admina w której znalazła się informacja: " Niestety Paypal został opóźniony dla WSZYSTKICH użytkowników WSZYSTKICH krajów w tym tygodniu z powodu nowego kodu, który wydaje się mieć wadliwą automatyzację. Mamy nadzieję, że problem zostanie rozwiązany na początku przyszłego tygodnia i wznowimy wysyłanie wypłat za pośrednictwem Paypal"
to dobrze - że jest w końcu jakaś informacja.. tylko wydaje się bez sensu - bowiem cyt: "nowy kod który ma wadliwą automatyzację" - który przeszkadza wyslać użytkownikom pieniądze na PayPal - jakoś dziala przy mniejszych kwotach np. 10$. Tylko takie kwoty wysyłają na PayPal.. inne czekamy (kod wadliwy nagle się staje). Czekamy choć według regulaminu (ktory yS sam utworzył) powinny płatności przychodzić w/g kolejności zgłoszeń - a nie wysokości kwot.

ySense Forum

Większe kwoty też wysyłają, nie tylko 10 $ ale jakoś tak wybiórczo... nie wiem nie znam się na tyle na informatyce, ale może "ten kod" co któreś tam płatności przepuszcza ?
martuskaa1919
Posts228
Member Since13 Jan 2017
Last Visit31 Jul 2020
Likes Given1
Likes Received79/56
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 5, 2020 07:02:53 EST