Please wait...
HomeForumInternationalPolishWypłaty
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Wypłaty

#961 by solkan » Sat May 27, 2017 03:02

zagulec wrote: Mi przy wyplacie na Payza 14$ na konto w banku wejdzie 9$. Najlepiej jakby Clix zalozyl konto btc i zarobione pieniadze zamienial na btc i przesylal do uzytkownikow. Jest to moim zdaniem najszybszy i najlepszy sposob. Moze kiedys sie tego doczekamy

Watpie. BTc jest strasznie niestabilna waluta i okreslanie wyplat w tej walucie moglo by byc kosztowne dla Clixsense tym bardziej ze samo sie rozlicza w dolarach a nie w BTC.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#962 by zagulec » Sat May 27, 2017 18:00

solkan wrote:
zagulec wrote: Mi przy wyplacie na Payza 14$ na konto w banku wejdzie 9$. Najlepiej jakby Clix zalozyl konto btc i zarobione pieniadze zamienial na btc i przesylal do uzytkownikow. Jest to moim zdaniem najszybszy i najlepszy sposob. Moze kiedys sie tego doczekamy

Watpie. BTc jest strasznie niestabilna waluta i okreslanie wyplat w tej walucie moglo by byc kosztowne dla Clixsense tym bardziej ze samo sie rozlicza w dolarach a nie w BTC.

Mozna ustalic kurs na dany dzien nawet troche nizszy albo zastosowac przelicznik do kursu, bo jest mi bez roznicy czy kasa zostanie w Clix czy wezmie ja sobie payza za wyplate. A clix nadal by sie rozliczal w USD a wyplacal w BTC, jest wiele innych programow w ktorych wszystkie transakcje robimy w usd a wplaty sa w btc i jak dla mnie nie byloby problemow z posrednikami.
zagulec
Posts49
Member Since19 Oct 2016
Last Visit15 May 2018
Likes Given0
Likes Received1/1

#963 by Tomy26 » Sat May 27, 2017 18:12

NIe moge pisac zbyt duzo ale pojawi sie opcja BTC wkrótce .
Tomy26
Posts1,891
Member Since1 Nov 2011
Last VisitYesterday
Likes Given728
Likes Received553/331

#964 by adko66 » Sun May 28, 2017 06:38

adko66 wrote: Czy w payza jest tak samo jak w paypal, że można przelewać dolary między kontami bez opłat( z payza do payza)?
podbijam
adko66
Posts63
Member Since20 Jun 2014
Last Visit15 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received6/6

#965 by kopiko » Wed May 31, 2017 04:23

ClixSense (alertpay@clixsense.com) just sent you money through Payza.

Payment Details
Date: May 30, 2017 5:15:49 PM
Amount Sent: $23.18 USD
Sender Name: ClixSense
Sender Email: alertpay@clixsense.com
Reference Number:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Message: Thank you for participating in our program, enjoy your reward! Please do not refund this payment without contacting us first.
View the details of this transaction by logging into your Payza account.

Thanks for choosing Payza, Nastepna wypłata do Payza
Last edited by Tomy26 » Wed May 31, 2017 12:24 » edited 1 time in total
Reason: Reference Numbe
kopiko
Posts119
Member Since1 Oct 2013
Last Visit1 Jun 2019
Likes Given1
Likes Received6/4

#966 by adawro » Wed May 31, 2017 05:33

kopiko wrote: ClixSense (alertpay@clixsense.com) just sent you money through Payza.

Payment Details
Date: May 30, 2017 5:15:49 PM
Amount Sent: $23.18 USD
Sender Name: ClixSense
Sender Email: alertpay@clixsense.com
Reference Number: xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Message: Thank you for participating in our program, enjoy your reward! Please do not refund this payment without contacting us first.
View the details of this transaction by logging into your Payza account.

Thanks for choosing Payza, Nastepna wypłata do Payza

Możesz napisać ile dolarów zlecałeś z CS do wypłaty, przed wszystkimi potrąceniami ?
z góry dzięki za info
Last edited by Tomy26 » Wed May 31, 2017 12:24 » edited 1 time in total
Reason: Reference Numbe
adawro
Posts157
Member Since17 Nov 2014
Last Visit3 Aug 2018
Likes Given0
Likes Received2/2

#967 by elpolaco » Wed May 31, 2017 05:38

Po tygodniu doszła wypłata na Skrill w wysokości 93,70$. Przeliczyli mi po troszkę przeciętnym kursie 3,57 co dało 332 złote. Wypłat na konto kosztuje faktycznie 22.50, więc na razie sobie daruję, niech pieniążki leżakują na skrillu, zostaną wykorzystane w miarę potrzeby.
elpolaco
Posts316
Member Since11 Aug 2013
Last Visit27 Apr 2019
Likes Given0
Likes Received5/5

#968 by nev86 » Wed May 31, 2017 12:25

mahdalinka wrote: A można jeszcze wiedzieć jak długo czekaliście na autoryzację konta na Payoneer? I przelewaliście z Payoneera na Paypala, czy bezpośrednio na konto bankowe? :> Bo się zastanawiam jak będzie z zamianą walut, jeśli mam konto w złotówkach.

A da się na Paypala? Bo nigdzie nie mogę się doczytać jak by to powiązać, a taka opcja najbardziej by mi odpowiadała.
nev86
Posts2
Member Since25 Jan 2012
Last Visit2 Jul 2017
Likes Given0
Likes Received0

#969 by talknow » Wed May 31, 2017 12:36

Jak długo czekacie na wypłatę na konto? Ja konkretnie mam PAYTOO i czekam już 3 tydzień. Poprzednio miałem PAYPAL i było na pewno krócej niż tydzień.
talknow
Posts12
Member Since22 Feb 2015
Last Visit6 Apr 2018
Likes Given0
Likes Received0

#970 by solkan » Wed May 31, 2017 15:04

Quote:

Sz. P. R********
Otrzymał Pan(i) nową płatność:
Ident. płatności 44******1
Wysłana od ClixSense
Kwota: $186.00

Dziękujemy,
Zespół Payoneer
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#971 by ligia26 » Wed May 31, 2017 16:50

Nie mogę się przekopać przez wiadomości i dowiedzieć się czemu cofnięto mi wypłatę i czy to jest teraz częstsze ....

Kilka razy wypłacałam na Paypal i było wszystko w porządku , wypłaciłam raz na Payza i tez ok ...teraz chciałam dokonać wypłaty też na Payza i po 3 tyg. mi cofnięto wypłatę .

Podpowiedzcie prosze czy coś się zmieniło w wypłatach i czy ja to przegapiłam :( ???
ligia26
Posts3
Member Since20 Jan 2016
Last Visit11 Nov 2018
Likes Given0
Likes Received0

#972 by Tomy26 » Wed May 31, 2017 16:51

Wszystko jest ok musisz napisac do supportu tu nie odpowiemy na twoje pytanie nie zapomij ze musisz pisac w jezyku angielskim
Tomy26
Posts1,891
Member Since1 Nov 2011
Last VisitYesterday
Likes Given728
Likes Received553/331

#973 by ligia26 » Thu Jun 01, 2017 03:09

Tomy26 wrote: Wszystko jest ok musisz napisac do supportu tu nie odpowiemy na twoje pytanie nie zapomij ze musisz pisac w jezyku angielskim

Dzięki :) Cieszę sie ze nic nie przegapiłam ale czas oczekiwania na wypłatę ciut mnie zmartwił .
ligia26
Posts3
Member Since20 Jan 2016
Last Visit11 Nov 2018
Likes Given0
Likes Received0

#974 by DarekD » Thu Jun 01, 2017 11:59

solkan wrote:

Czyżby Bitcoin jest niestabilny :?:
Pod koniec 2016 r. jego wartość była koło 500 - 600 $, a dzisiejsza jego wartość to: koło 2000 $ i kto kupił wtedy i teraz sprzeda to... itd.
I wzrost można nazwać niestabilnością i jeżeli na tę krypto walutę nie ma wpływu jak na dzisiaj, żaden Rząd i jest krypto walutą niezależną i dla przestępców też, ale to na margines trzeba dać, cóż nic nie jest doskonałe i są też inne zagrożenia jak różnie rozumiana uczciwość i ślepe ulice... i inne.

I teraz powstające programy 2017r. często uwzględniają taką formę płatności jak Bitcoin i jeszcze jedno są też opłaty i w innych krypto walutach i zobaczylibyście ile ich jest fakt nie wszystkie jeszcze mają wysokie notowani, ale powstają inne jakieś grupy próbują tworzyć inne i za tym procederem stoją Chiny, ale może i Rosja oczywiście są i inne kraje, ale programiści z tych krajów nie próżnują i są aktywni i realizują jakąś :idea: i nie wiem, czy to jest dobra :?:

A samych Bitcoin-ów ma być tylko 21 mln i koło 70 % jest już utworzona i zostaje jeszcze 30 % do wprowadzenia, czy jak to określają wydobyta.

I sedno to, że daje bogatym i tym co mają mniej od bogatych obniżenie kosztów i ceny reklam mogą być niższe niż jeden cent jeżeli przeliczymy i za 1$ można kupić kampanie tysięczną wyświetleń, a stawki za oglądanie, czy jak to sobie określają są podam przykład: 14 s., 20 s., 30 s., 40 s., 50 s., 70., i potem to już schody, czyli rzadkość jak 100 s., 200 s.

A jak Bitcoin rośnie stawki automatycznie w progr. mogą spadać i odwrotnie.

s. - satoshi
A przyjąłem sobie, że 1$ = 100 000 s. dla ułatwienia obliczenia i teraz jest to zaniżone obliczenie i wartość 1$ jest niższa w satoshi, ale to sobie sami obliczycie.

Ale Bitcoin nie jest dal biedaków nawet, że jest możliwość zbierania darmowego, czyli free, ale to dalsza bajka i ta opcja jest czasochłonna i nudna i może dla dzieciaków jak się nudzą i dla tych co nie załapują się na inne opcje i inwestycje.

A ta tabela tak na marginesie i może się komuś przyda do czegoś:
1 bitcoin = 100 000 000 satoshi
1 mBTC =..............0,001.........BTC
1 μBTC =...............0,0000 01....BTC
1 satoshi =.............0,0000 0001..BTC

To wybaczcie za moje mędrkowanie. I temat jest złożony to wiadomo co za tym idzie... i też nie wiem, czy nie za długi i czy przejdzie ;)
Last edited by DarekD » Thu Jun 01, 2017 12:08 » edited 1 time in total
DarekD
Posts31
Member Since19 May 2017
Last Visit20 Jun 2017
Likes Given11
Likes Received2/2

#975 by Howis » Thu Jun 01, 2017 19:49

solkan wrote:

Nie chce nic mówić, ale opcja BTC była jakiś czas temu i... działała bardzo dobrze - było to w zakładce Tango Card. Wielka szkoda, że TC już nie obsługuje SnapCarda, czy Wyre, które obracały BTC.

Po wycofaniu się PayPal, wypłata poprzez Tango była według mnie najsensowniejszą opcją. Wszystkie Skrille, Payoneery i cała reszta mogły się schować.
Howis
Posts72
Member Since1 Sep 2016
Last Visit7 Aug 2019
Likes Given4
Likes Received0

#976 by DarekD » Fri Jun 02, 2017 13:04

Howis wrote:
Nie chce nic mówić, ale opcja BTC była jakiś czas temu i... działała bardzo dobrze - było to w zakładce Tango Card. Wielka szkoda, że TC już nie obsługuje SnapCarda, czy Wyre, które obracały BTC.

Po wycofaniu się PayPal, wypłata poprzez Tango była według mnie najsensowniejszą opcją. Wszystkie Skrille, Payoneery i cała reszta mogły się schować.

A to jak ją TC usunęła, czy zlikwidowała, to co możesz zrobić jak nie ma tej opcji, funkcji, możliwości teraz :?: im się coś nie spodobało i możemy tylko się zastanawiać co, ale może wiesz co było powodem :?:
(może za mało pieniędzy przynosiła "kapitalizm jest surowy" lub w ogóle, a może ktoś tak chciał zrobić, bo jemu się nie spodobała "władza też jest surowa"), ale jak jej nie ma to co teraz :?:

I jak można porównywać czego już nie ma, a było, a czy wróci :?:

Ale jak są opłaty w Bitcoin to jest może szansa, że opłaty będą niższe, ale to tylko moje spekulacje... :thumbup: i mogę się mylić i żeby to pierwszy raz ;)
DarekD
Posts31
Member Since19 May 2017
Last Visit20 Jun 2017
Likes Given11
Likes Received2/2

#977 by Futbolowa » Fri Jun 02, 2017 17:19

Na Payoneer właśnie trafiły 83$ :) Dolar teraz słabo stoi, ale prawie trzy stówki za maj wpadną.
Futbolowa
Posts93
Member Since20 Jan 2017
Last VisitYesterday
Likes Given4
Likes Received6/6

#978 by DarekD » Sat Jun 03, 2017 15:49

Futbolowa wrote: Na Payoneer właśnie trafiły 83$ :) Dolar teraz słabo stoi, ale prawie trzy stówki za maj wpadną.

To chyba tak musi być :| i chciałbyś, żeby był wyższy, to może innym razem.

Szukam odpowiedzi gdzie się znajduje:

A może ktoś mnie oświeci i przyspieszy znalezienie sposobu wypłacania wielkiego majątku jaki się gromadzi :lol: z ClixSense i nie wiem jak to się robi i jeszcze nie znalazłem gdzie się wypłaca i jak się robi i w jakim miejscu i zakładce może być ta opcja:?:

A dowiedziałem się, że jak 90 dni nie używamy konta to szlag trafia zgromadzone środki jakie się znajdują na nim :cry:

I jak ktoś wie, gdzie szukać tej inf. to może mnie naprowadzi i przyspieszy moje oświecenie i dobrze, żeby wiedzieć jak to się wykonuje :?: i żebym nie był :o

A też nie wiem, czy środki z konta trzeba po jakimś czasie wysłać do procesora płatniczego, czy jest jakiś czas ograniczający ich gromadzenie na koncie ClixSens i jak nie wyśle tych środków wielkich to też sobie zabiorą :thumbdown:, czy usuną, żeby kapitalizm na tym nie ucierpiał.
Last edited by DarekD » Sat Jun 03, 2017 18:30 » edited 1 time in total
DarekD
Posts31
Member Since19 May 2017
Last Visit20 Jun 2017
Likes Given11
Likes Received2/2

#979 by Howis » Sat Jun 03, 2017 16:00

Cóż, co można zrobić... czekać. Tomy gdzieś pisał, że za wiele nie może mówić, ale BTC wróci. Mi się nie spieszy, udało się grubszą kasę w jednym z ostatnich rzutów wymienić poprzez BTC (na marginesie - wyszedłem na tej transakcji bardzo na plus), teraz mam kilka USD, więc mogę czekać.
Howis
Posts72
Member Since1 Sep 2016
Last Visit7 Aug 2019
Likes Given4
Likes Received0

#980 by DarekD » Sat Jun 03, 2017 18:24

Howis wrote: Cóż, co można zrobić... czekać. Tomy gdzieś pisał, że za wiele nie może mówić, ale BTC wróci. Mi się nie spieszy, udało się grubszą kasę w jednym z ostatnich rzutów wymienić poprzez BTC (na marginesie - wyszedłem na tej transakcji bardzo na plus), teraz mam kilka USD, więc mogę czekać.

Też widziałem tą wiadomość, że nie może mówić i widocznie to jest tajemnica o jakimś :idea:.
To jak na plus wyszło w takim razie opłacalne, to życzę jak najczęściej takich sytuacji :thumbup:

Szukam

A może ktoś mnie oświeci i przyspieszy znalezienie sposobu wypłacania wielkiego majątku jaki się gromadzi :lol: z ClixSense i nie wiem jak to się robi i jeszcze nie znalazłem gdzie się wypłaca i jak się robi i w jakim miejscu i zakładce może być ta opcja:?:

A dowiedziałem się, że jak 90 dni nie używamy konta to szlag trafia zgromadzone środki jakie się znajdują na nim :cry:

I jak ktoś wie, gdzie szukać inf. o wypłacaniu i w którym miejscu znajduje się ta opcja, to może mnie naprowadzi i przyspieszy moje oświecenie i dobrze, żebym wiedział jak to się wykonuje :?: i nie był :shock:
Last edited by DarekD » Sun Jun 04, 2017 14:39 » edited 1 time in total
DarekD
Posts31
Member Since19 May 2017
Last Visit20 Jun 2017
Likes Given11
Likes Received2/2
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 17, 2019 10:32:34 EST