Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslavia''You don't have permission to work on this job''
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
''You don't have permission to work on this job''

Locked

#1 by sloboje » Sat Oct 25, 2014 08:16

Vec mesec dana ne mogu da radim taskove, kad pokusam da udjem na bilo koji task dobijem poruku:

You don't have permission to work on this job

Try going back to the Job Listing Page to find a new job to work on.

Pisao sam tickete Crowdfloweru nekoliko puta medjutim nista konkretno nisu resili. Svaki put mi traze Contributor ID za Clixsense ali ja ga nemam, nemam ga na spisku na mom CF profilu, nema ga nigde. Jedan moj drug ima isti problem i ni njemu nista nisu resili. Jel se moze negde naci Contributor ID za Clixsense? radim taskove vec 3 godine, imam skoro 6000 uradjenih taskova i treci sam level. U medjuvremenu sam poceo da radim taskove na Neobuxu ali na Clixsensu dobijam vise taskova pa bih zeleo da se vratim na Clixsense. Ne znam dal bi pomoglo da ugasim Clixsense nalog i da otvorim nov. Nemam mnogo referala i slabo rade tako da mi to nije neka steta. Vidim da jos ljudi ima ovaj problem, jel su nekome uspeli nesto da srede?
sloboje
Posts17
Member Since26 Jun 2010
Last Visit11 Jan 2018
Likes Given1
Likes Received1/1

#2 by rakijaman » Fri Nov 14, 2014 16:42

ne daju nam da zaradimo boje se obogaticemo se od silnije novaca pa cemo kupiti im firmu xD
rakijaman
Posts135
Member Since6 Jun 2012
Last Visit10 Mar 2017
Likes Given31
Likes Received54/29
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 05:23:25 EST