Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaNapredovanje
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Napredovanje

Locked

#1 by Roxy14 » Wed Sep 24, 2014 23:52

Pozdrav svima,
Prije otprilike tjedan dana(vjerovatno manje) sam se priduzio ovoj stranici i za sad sam zadovoljan ali imam par pitanja
Zanima me koliko dugo je potrebno da se stvarno pocne zaradivati (barem 0.5$ ili 1$ na dan)
Te takoder kako brze zaradivati (na stranici sam 20ak puta dnevno tako da aktivnost nije upitna)
Ako itko ima ikakav prijedlog i sl. bio bih jako zahvalan

P.S Zasto nema "Surveys-a" bas

Puno hvala ;)
Roxy14
Posts2
Member Since21 Aug 2014
Last Visit13 Jan 2015
Likes Given0
Likes Received0

#2 by Lexds9 » Thu Sep 25, 2014 10:43

Ti Surveys-i kao poseban deo nisu ni postojali do nedavno. Ne znam kako je za Hrvatsku, ali za Srbiju ih nema, niti će ih ikada biti kako stoje stvari (a to ti i piše negde, tipa "we do offer surveys for your country") isto kao što ih nije bilo ni dok su stajali pod offers.
Što se tiče zarađivanja, to dosta zavisi od dostupnosti zadataka (pretpostavljam da si napredovao do level 3 ili ćeš uskoro), ali ovaj mesec, a i prošli nisu baš dobri i to što se pojavljuje je slabo plaćeno (u poređenju sa recimo junom).
Ovako uopšteno se na ovom sajtu zarađuje za kikiriki :)

Pozdrav

edit: eto kad se pravim pametan, danas sam pozvan na jednu anketu i to je baš za Srbiju (na srpskom, pita za regione BG, Vojvodina i tako...) ali sam ispao posle 3-4 koraka.
Last edited by Lexds9 » Fri Sep 26, 2014 18:44 » edited 1 time in total
Lexds9
Posts38
Member Since27 Mar 2014
Last Visit20 Jun 2019
Likes Given123
Likes Received16/12

#3 by bezimeni11 » Thu Sep 25, 2014 15:50

Pa mozes bez problema svaki dan 1$+ zaraditi na taskovima. Kad si online drzis upaljenu listu jobova i radis one koji ti se cine laganima...

Ako mislis da neces dobro napraviti neki task, bolje otici give-up nego zajebat accuracy ;)
bezimeni11
Posts16
Member Since19 Aug 2014
Last Visit7 Sep 2016
Likes Given0
Likes Received5/4

#4 by amko_sa » Sat Oct 04, 2014 12:53

jarane ja sam skoro godinu ovdje nema ovdje zarade........ moraš sjediti dosta vremena da mi zaradio o,oo1..... :clap:
amko_sa
Posts9
Member Since16 Nov 2013
Last Visit17 Feb 2017
Likes Given0
Likes Received1/1

#5 by sheema79 » Sun Oct 05, 2014 03:43

amko_sa wrote: jarane ja sam skoro godinu ovdje nema ovdje zarade........ moraš sjediti dosta vremena da mi zaradio o,oo1..... :clap:
Ja sam malo vise od godine ovde i tvrdim da moze da da se uzme lepa para ovde. Treba samo vezbe sa taskovima. U pocetku nisam znao sta treba da radim , sada vec radim svakakve taskove i nisam ispod 1$ dnevno za nekih 2 sata provedenih ispred kompjutera. Jos ako izgradis tim ljudi ispod sebe .... Moze da se zaradi lepo.
sheema79
Posts30
Member Since24 Sep 2013
Last Visit16 Oct 2017
Likes Given0
Likes Received2/2
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 15:10:04 EST