Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPitanje za WeeCash.
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pitanje za WeeCash.

Locked

#1 by mapas123 » Thu Nov 07, 2013 02:58

Pozdrav svima , i treba mi odgovor od WeeCash jer je on ili ona najiskusniji na ovome forumu po pitanju referala, ali mogu i ostali da dadnu svoj odgovor ako znaju.
Pa da krenem, evo ovako uglavnom u vezi ptc scene sve mi je jasno i treba mi samo jedan konkretan odgovor na pitanje u vezi zarade od direktnih referala, da li ja imam zaradu samo od svojih referala ili imam isto tako i od njihovih referala i ako imam kolika je ona za premium clanove, recimo ja imam 10 referala i svaki od tih 10 referala ima isto recimo 10 i sad mi je jaso da ja imam zaradu od svojih 10 ali neznam da li je u to uracunata i njihova zarada od njihovih referala to su oni leveli koji mi nisu bas najjasniji, valjda sam bio dovoljno jasan i unaprijed hvala na odgovoru.
mapas123
Posts1
Member Since30 Jan 2012
Last Visit30 Mar 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by WeeCash » Thu Nov 07, 2013 03:01

mapas123 wrote: Pozdrav svima , i treba mi odgovor od WeeCash jer je on ili ona najiskusniji na ovome forumu po pitanju referala, ali mogu i ostali da dadnu svoj odgovor ako znaju.
Pa da krenem, evo ovako uglavnom u vezi ptc scene sve mi je jasno i treba mi samo jedan konkretan odgovor na pitanje u vezi zarade od direktnih referala, da li ja imam zaradu samo od svojih referala ili imam isto tako i od njihovih referala i ako imam kolika je ona za premium clanove, recimo ja imam 10 referala i svaki od tih 10 referala ima isto recimo 10 i sad mi je jaso da ja imam zaradu od svojih 10 ali neznam da li je u to uracunata i njihova zarada od njihovih referala to su oni leveli koji mi nisu bas najjasniji, valjda sam bio dovoljno jasan i unaprijed hvala na odgovoru.

Dobro procitaj ovu stranu za vise informacija. Tu imas sve do detalja kako dobijas od referala:
ClixSense Affiliate Program - Refer Others And Multiply Your Earnings!
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#3 by Onlinedragon » Mon Nov 18, 2013 13:23

ej weecash odakle ti je vecina referala i ja sam ih poceo skupljati ali vecinom dodju i ne zadrze se bas dugo,kako ih zadrzati jel imas neko rjesenje ako nije problem da podjelis ,pozzz
Onlinedragon
Posts91
Member Since31 Aug 2012
Last Visit21 Nov 2013
Likes Given27
Likes Received19/18

#4 by WeeCash » Tue Nov 19, 2013 01:02

Onlinedragon wrote: ej weecash odakle ti je vecina referala i ja sam ih poceo skupljati ali vecinom dodju i ne zadrze se bas dugo,kako ih zadrzati jel imas neko rjesenje ako nije problem da podjelis ,pozzz

Kod mene je ista situacija. Od preko 4000 ostalo je aktivno mozda 450 njih.
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#5 by Onlinedragon » Tue Nov 19, 2013 02:36

Da,ali problem je sto nekako clixsense je zatrpan pa nema ni puno taskova kako bi ljudi poceli zaradjivati,jer kad dodju vide samo reklame kao izvor zarade ond aim to bude sporo i samo napuste .
Onlinedragon
Posts91
Member Since31 Aug 2012
Last Visit21 Nov 2013
Likes Given27
Likes Received19/18

#6 by WeeCash » Tue Nov 19, 2013 15:50

Onlinedragon wrote: Da,ali problem je sto nekako clixsense je zatrpan pa nema ni puno taskova kako bi ljudi poceli zaradjivati,jer kad dodju vide samo reklame kao izvor zarade ond aim to bude sporo i samo napuste .

Neke zemlje imaju mnogo vise taskova i ponuda ( offers ).
Istina je da su i u mom slucaju referali sa nasih prostora i jos nekih najmanje aktivni.
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 02:52:20 EST