Please wait...
HomeForumInternationalPolishAnkiety
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Ankiety

Post Reply

#941 by gptcikett1 » Thu May 29, 2014 13:52

BBC zaliczona. Oby więcej takich ankiet.
gptcikett1
Posts191
Member Since22 Feb 2007
Last Visit19 May 2019
Likes Given16
Likes Received11/9

#942 by elpolaco » Thu May 29, 2014 16:28

Danone jednak zaliczona :)
elpolaco
Posts316
Member Since11 Aug 2013
Last Visit27 Apr 2019
Likes Given0
Likes Received5/5

#943 by Jolanta0 » Fri May 30, 2014 10:45

BBC zaliczone :clap:
Jolanta0
Posts73
Member Since18 Aug 2012
Last Visit28 Jun 2018
Likes Given0
Likes Received1/1

#944 by ewa73abc » Fri May 30, 2014 11:37

Witam,

Jestem tu nowa i niewiele jeszcze wiem o zarabianiu w internecie. Interesuje mnie wypełnianie ankiet i inne łatwe zadania, za które mogę otrzymać punkty. Co zrobić (gdzie kliknąć, jak się rejestrować itd...), aby zacząć wypełniać ankiety?

Ewa
ewa73abc
Posts8
Member Since25 May 2014
Last Visit9 Mar 2018
Likes Given0
Likes Received0

#945 by piroman88 » Fri May 30, 2014 16:21

Witaj Ewo.
Według mojej opinii na Clixsensie najbardziej opłacalne są ankiety z clixoffers. Korzystam z paru innych stron i prowizja jaką płaci clixsense jest najlepsza. Od jakiegoś czasu na :clixsense: robię tylko ankiety.
W zakładce clixoffers znajduje się podświetlony na zielono napis profile. Zalecane jest jego wypełnienie. Od przekazanych informacji zależy jakie dostaniesz ankiety.

Dział task. Nie będę tłumaczył co to, gdyż parę wypełniłaś i masz już jakąś wiedzę na ten temat. Jak zaczynałem swoją przygodę z tą stroną robienie tasków było bardziej opłacalne. Teraz robię je bardzo sporadycznie, gdyż płacą marnie przynajmniej na clixsensie. Są 2 inne strony gdzie bardzo często można dostać więcej za tą samą robotę.

W dziale offers masz jeszcze możliwość wypełniania ofert typu: zarejestruj się gdzieś, wypełnij ankietę itd. Wypełniałem oferty zarówno z TokenAds, SuperonicAds Super Rewards, Matomy trialpay oraz radium one. W mojej opinii nie opłaca się tego robić. Przynajmniej raz przez każdą z tych stron zostałem oszukany. Pomimo wypełnienia zadania nie przyznają zapłaty. Może inni powiedzą coś więcej. Ja nie korzystam i nie mam zamiaru nabijać kasy złodziejom.

ClixGrid- rodzaj gry w której możesz wygrać trochę kasy. W mojej opinii nie opłaca się. Ja mam blisko 10 000 klików a moja łączna wygrana to tylko 5$. Kwestia szczęścia.

Oglądanie reklam. Na koncie standard będziesz miała gwarantowaną 1 reklamę za 1c. Reszta, będzie ich około 20 ma wartość 0,1c. Jest kilka stron, które płacą o wiele lepiej za oglądanie reklam.

W mojej opinii :clixsense: jest opłacalny tylko do robienia ankiet. Zawsze odwiedzaj ten temat przed rozpoczęciem ankiety. Często pojawiają się tu podpowiedzi co zaznaczyć aby zaliczyć ankietę.

Jeżeli zaczynasz przygodę z zarabianiem w internecie mogę polecić parę stron podobnych do clixsense, które są wypłacalne. Jeżeli wyrazisz chęć napisz na maila xxxxxxxxxxxx
Last edited by Tomy26 » Fri May 30, 2014 18:54 » edited 1 time in total
Reason: nie podajemy na forum adresów email
piroman88
Posts50
Member Since3 Aug 2012
Last Visit18 Mar 2017
Likes Given1
Likes Received3/3

#946 by wwzsocki » Sat May 31, 2014 06:20

piroman88 wrote: Witaj Ewo.
Według mojej opinii na Clixsensie najbardziej opłacalne są ankiety z clixoffers. Korzystam z paru innych stron i prowizja jaką płaci clixsense jest najlepsza. Od jakiegoś czasu na :clixsense: robię tylko ankiety.
W zakładce clixoffers znajduje się podświetlony na zielono napis profile. Zalecane jest jego wypełnienie. Od przekazanych informacji zależy jakie dostaniesz ankiety.

Dział task. Nie będę tłumaczył co to, gdyż parę wypełniłaś i masz już jakąś wiedzę na ten temat. Jak zaczynałem swoją przygodę z tą stroną robienie tasków było bardziej opłacalne. Teraz robię je bardzo sporadycznie, gdyż płacą marnie przynajmniej na clixsensie. Są 2 inne strony gdzie bardzo często można dostać więcej za tą samą robotę.

W dziale offers masz jeszcze możliwość wypełniania ofert typu: zarejestruj się gdzieś, wypełnij ankietę itd. Wypełniałem oferty zarówno z TokenAds, SuperonicAds Super Rewards, Matomy trialpay oraz radium one. W mojej opinii nie opłaca się tego robić. Przynajmniej raz przez każdą z tych stron zostałem oszukany. Pomimo wypełnienia zadania nie przyznają zapłaty. Może inni powiedzą coś więcej. Ja nie korzystam i nie mam zamiaru nabijać kasy złodziejom.

ClixGrid- rodzaj gry w której możesz wygrać trochę kasy. W mojej opinii nie opłaca się. Ja mam blisko 10 000 klików a moja łączna wygrana to tylko 5$. Kwestia szczęścia.

Oglądanie reklam. Na koncie standard będziesz miała gwarantowaną 1 reklamę za 1c. Reszta, będzie ich około 20 ma wartość 0,1c. Jest kilka stron, które płacą o wiele lepiej za oglądanie reklam.

W mojej opinii :clixsense: jest opłacalny tylko do robienia ankiet. Zawsze odwiedzaj ten temat przed rozpoczęciem ankiety. Często pojawiają się tu podpowiedzi co zaznaczyć aby zaliczyć ankietę.

Jeżeli zaczynasz przygodę z zarabianiem w internecie mogę polecić parę stron podobnych do clixsense, które są wypłacalne. Jeżeli wyrazisz chęć napisz na maila xxxxxxxxxxxx

Ja robie wszystkie mozliwe darmowe oferty (tylko nie Matomy). Wszystkie offerwalls czyli Radium, Supersonic,Token Ads, itd. placa jezeli nie od razu to po skontaktowaniu sie z nimi i przedstawieniu maila weryfikacyjnego i screena. Wszystkie tylko nie Matomy. Matomy ma natomiast swietna oferte ogladania video i tu placa bez problemow. Wszystkie oferty i taski to maksymalnie kilkadziesat centow ale robiac je wszystkie codziennie i dodajac do tego dzienny bonus w tym miesiacu przekroczylem 100$. W najlepszy dzien nawet 20$ :clixsense: :clap:

Jezeli ktos jest ciekawy ile mozna zarobic to tu jest moje zestawienie z ostatniego miesiaca

:mrgreen: :clixsense: :mrgreen:
wwzsocki
Posts114
Member Since13 Sep 2012
Last Visit15 Aug 2017
Likes Given11
Likes Received45/32

#947 by domyn » Sat May 31, 2014 17:21

wwzsocki wrote:
piroman88 wrote: Witaj Ewo.

Ja robie wszystkie mozliwe darmowe oferty (tylko nie Matomy). Wszystkie offerwalls czyli Radium, Supersonic,Token Ads, itd. placa jezeli nie od razu to po skontaktowaniu sie z nimi i przedstawieniu maila weryfikacyjnego i screena. Wszystkie tylko nie Matomy. Matomy ma natomiast swietna oferte ogladania video i tu placa bez problemow. Wszystkie oferty i taski to maksymalnie kilkadziesat centow ale robiac je wszystkie codziennie i dodajac do tego dzienny bonus w tym miesiacu przekroczylem 100$. W najlepszy dzien nawet 20$ :clixsense: :clap:

Jezeli ktos jest ciekawy ile mozna zarobic to tu jest moje zestawienie z ostatniego miesiaca

:mrgreen: :clixsense: :mrgreen:

Gratuluję wyników :clap: , jednak obawiam się, że w Polsce nie ma tyle bezpłatnych ofert. U nas znakomita większość (chyba ok. 80%) to oferty polegające na podaniu nr telefonu i kodu z SMS-a. Ja robię tylko niektóre oferty instalacji aplikacji na telefonie, a i te ostatnio nie zawsze płacą (gdzie te czasy, gdy bez problemów akceptowali wykonanie oferty, teraz ani screenshot, ani mail potwierdzający nie wystarczą :( )
domyn
Posts221
Member Since22 Aug 2013
Last Visit10 Dec 2016
Likes Given22
Likes Received16/14

#948 by ewa73abc » Sat May 31, 2014 17:49

wwzsocki wrote: Ja robie wszystkie mozliwe darmowe oferty (tylko nie Matomy). Wszystkie offerwalls czyli Radium, Supersonic,Token Ads, itd. placa jezeli nie od razu to po skontaktowaniu sie z nimi i przedstawieniu maila weryfikacyjnego i screena. Wszystkie tylko nie Matomy. Matomy ma natomiast swietna oferte ogladania video i tu placa bez problemow. Wszystkie oferty i taski to maksymalnie kilkadziesat centow ale robiac je wszystkie codziennie i dodajac do tego dzienny bonus w tym miesiacu przekroczylem 100$.

Rozumiem, że jak się zrobi dużo takich prostych zadań, to nazbiera się trochę przez miesiąc. Ale mój problem jest inny. Nie wiem, co zrobić, aby zadanie było zaliczone. Kilka razy coś próbowałam (zadania typu zapisać się gdzieś), ale nie mogłam potwierdzić ich wykonania-nie było maila weryfikacyjnego.
ewa73abc
Posts8
Member Since25 May 2014
Last Visit9 Mar 2018
Likes Given0
Likes Received0

#949 by Tomy26 » Sat May 31, 2014 17:50

ewa

Jakiej skrzynki email uzywasz nie uzywaj polskich skrzynej email za zwyczaj nie docieraja na nie zadne emaile uzywaj google albo yahoo a napewno dostaniesz linka. :thumbup:
Tomy26
Posts1,889
Member Since1 Nov 2011
Last VisitYesterday
Likes Given727
Likes Received552/330

#950 by luks13 » Tue Jun 03, 2014 08:51

SSI - 2 ankiety o alkoholach. ;)
luks13
Posts129
Member Since31 Jul 2012
Last VisitToday
Likes Given6
Likes Received21/18

#951 by Atargatis » Tue Jun 03, 2014 18:05

Z tej o piwach wywaliło mnie w połowie :( , drugiej nie miałam, BBC też nie było
.
Atargatis
Posts277
Member Since4 Mar 2012
Last VisitToday
Likes Given13
Likes Received10/10

#952 by gptcikett1 » Tue Jun 03, 2014 20:25

Piwa (SSI): pod koniec ankiety bez wyraźnej przyczyny out.
Kamerki (na Opinion Survey) również.
gptcikett1
Posts191
Member Since22 Feb 2007
Last Visit19 May 2019
Likes Given16
Likes Received11/9

#953 by elpolaco » Wed Jun 04, 2014 03:17

mnie także wywaliło chyba po pytaniu jakiego piwa ponownie bym się napił :o
elpolaco
Posts316
Member Since11 Aug 2013
Last Visit27 Apr 2019
Likes Given0
Likes Received5/5

#954 by fk87 » Wed Jun 04, 2014 06:46

Carlsberg - łatwa, krótka i przyjemna ankieta.
fk87
Posts107
Member Since18 Sep 2013
Last Visit8 Sep 2018
Likes Given4
Likes Received2/2

#955 by toxicloki » Wed Jun 04, 2014 08:07

carlsberg i marki odzieżowe - łatwe, troche czasochłonne
toxicloki
Posts82
Member Since1 Feb 2012
Last Visit6 Oct 2017
Likes Given7
Likes Received23/14

#956 by toxicloki » Wed Jun 04, 2014 09:09

doszła jeszcze ssi - stacje paliw
toxicloki
Posts82
Member Since1 Feb 2012
Last Visit6 Oct 2017
Likes Given7
Likes Received23/14

#957 by piter258 » Wed Jun 04, 2014 09:29

a ja tylko carlsberg, ale ważne że zaliczone :thumbup:
piter258
Posts195
Member Since23 Feb 2012
Last Visit17 Mar 2018
Likes Given1
Likes Received3/3

#958 by domyn » Tue Jun 10, 2014 08:04

U mnie od 2 tygodni ciągle ankietowa pustka, a u was? :(
domyn
Posts221
Member Since22 Aug 2013
Last Visit10 Dec 2016
Likes Given22
Likes Received16/14

#959 by luks13 » Tue Jun 10, 2014 09:18

To samo, czerwiec słabiutki. :thumbdown:
luks13
Posts129
Member Since31 Jul 2012
Last VisitToday
Likes Given6
Likes Received21/18

#960 by domyn » Wed Jun 11, 2014 11:38

Ankieta z Toluny, ale wyświetliły się problemy techniczne z serwisem i koniec. :(
domyn
Posts221
Member Since22 Aug 2013
Last Visit10 Dec 2016
Likes Given22
Likes Received16/14
Post Reply
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 15, 2019 15:53:38 EST