Please wait...
HomeForumInternationalPolishTask Alert!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Task Alert!

#1461 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 05:36

A to już od autora zależy, jeden robi solidnie, a inny trzyma poziom pudełka gwoździ. Skoro w jednym zrobiłaś kilkaset , a w drugim expelled, no to wiadomo, że trafiłaś na wypociny tego drugiego. Czasami nawet trafia się pytanie identyczne jak w instrukcji, a odpowiedź wg autora okazuje się inna - trzeba sie z tym pogodzić i nie przejmować 8-)
Wstałem dziś na te butle, ale nie było warto, teraz to już nie są przez 2h, a może jakieś 45min. Pewnie zaraz wezmę się za te, co i Ty, i też zarobię jakiegoś expella :D

Jeśli chodzi o gry, to nigdy nie kupuję premierowo - potem i tak przeważnie wychodzą jakieś patche, a jeszcze później dlc i ostatecznie się okazuje, że premierowo jest nie tylko drożej ale i gorzej. Zwykle kupuję przynajmniej pół roku po premierze.

Wczoraj oczywiście przejrzałem recki gier z Twojej listy (tych, których nie znałem lub nie byłem pewien). Okazało się, ze dwie to bijatyki w stylu MK, a ja akurat w takie nie grywam, więc nic dziwnego ; jedną kiedyś miałem, tylko na tyle dawno, że tytuł z głowy się ulotnił, natomiast pozostałe sobie skombinuję, bo zapowiadały się ciekawie. Mam na myśli te serialowe tj The wolf among i i Walking dead. No i Kingdom hearts, które mnie ominęło ;)
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1462 by cakeisalie » Tue Nov 10, 2015 05:54

kingdom hearts juz wyszlo w dwoch odlonach 1.5 i 2.5 final mix... w sumie 6 gier (dwie to tylko cutscentki) przed 3 ma byc jeszcze 2.9 final mix ;)

co do tego taska... maly tip... jak bedziesz wpisywac biznes tam w wyszukiwanie to kompletnie olej skad pisze odpowiadajacy... najwidoczniej TA nie interesuje najblizszy biznes... wybierz z listy ten ktory ma najlepsza nazwe... oczywiscie jak jest miaso i stan takie same to celuj w to... ale np przy takich rzeczach jak at&a wybieraj pierwsze z listy, albo jak wpiszesz nazwe i okaze sie ze jest po drugiej stronie USA to tez wybieraj... jak bedziesz wybierac dokladnie biznes skad pisze odpowiadajcy to tylko dostaniesz expelled i stracisz nerwy... ja w kilku probowalam dopasowac nablizszy biznej i kapa... wiec... lol czasami randomowy strzal jest lepszy niz szukanie idealnego dopasowania...

np teraz zaczelam tego z batch 18... jak probowalam dobierac idealnie to accuracy mi spadlo do 74%... jak olalam miasta i stany to mi podskoczylo juz do 82%...
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1463 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 07:00

To oni tak dziwnie ten Kingdom hearts numerują? Wygląda to jak nazwa kolejnego patcha, a nie części gry :D
Na razie przetestuję jednego, jak się spodoba, to wtedy rozejrzę się za kolejnymi odsłonami. A! jeszcze zapoluję z tej Twojej listy na The last of us, bo też wyglądało na jakąś klimatyczną survivalo-skradankę. A poza tym to produkcja naughty dog , a oni słabej gry jeszcze nie zrobili :D

Ok, dzięki za poradnik do taska , skorzystam, bo już jednego batcha przyexpellowałem - widocznie robiłem go zbyt sumiennie i logicznie :D Z tego, co napisałaś wynika, że tam facet mieszkający w Iowa , korzysta z dentysty w Kentucky, mimo, że ma podobnego pod nosem - krótko mówiąc, im absurdalniejsza odp, tym większe szanse, że prawidłowa :D
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1464 by cakeisalie » Tue Nov 10, 2015 07:24

bo to sa remastery... w jednym pudelku masz 3 gry... KH 1.5 final mix ma pierwsze KH, Kingdom Hearts RE: Chain of Memories, i cut scentki z Kingdom Hearts 385/2.. bo ta seria wychodzila np tez na przenosne konsole i sony i nintendo... wiec troche byla porozrzucana... teraz zbierali wszystko do kupy i wydawali... sa dostepne tylko wersje pudelkowe na ps3

the walking dead i wolf among us sa dostepne wszedzie... czy tam grasz na pc czy konsolach... chociaz jak konsole to bardziej polecam ps4/xboxone... bo na starych troche czasem przycina i sa glupie bledy a tale tale games tego nie naprawialo... zreszta teraz chyba nawet do plusa na ps4 rzucili drugi sezon the walking dead

ktos jakims skryptem sprawdzal tego taska... te ID... to sie okazywalo ze np jak miales korekte i ktos szukal np goscia od rur to TA dawal np drwala albo dentyste ;) :lol:
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1465 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 08:09

Drwal hydraulikiem, a gościu z bolącym zębem nie udaje się do najbliższego dentysty, tylko do tego, na drugim końcu Stanów. To ja już widzę jak dużo na tym tasku zarobię :D
Mam tylko PS3 i mocnego kompa, nawet Far Cry 4 dobrze na nim chodził, więc te serialowe tym bardziej będą. W przyszłym roku planuję PS4 jak już będzie większy wybór gier i niższe ceny :D Nawet nie rozważam xklocka, za dużo nerwów mnie kosztowały ich przenoszone gry na pc. Dziadowskie optymalizacje, a do tego wiecznie spartaczone osie na kontrolerze, bo przecież każdy użytkownik komputera MUSI mieć ICH pada.
Ty to chyba masz wszystkie nosniki oprócz WiiU (tak wnioskuję z Twojej listy) :D
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1466 by cakeisalie » Tue Nov 10, 2015 08:24

nie mam xboxa, teraz uzywam pc/ps3/4 ;)

generalnie nie ma w tej chwili nic co by mnie interesowalo na x'a... halo od 4 to juz nie to samo... a to nowe ponoc slabo fabularnie wypada... a dla mnie gra musi miec mocna fabule (nawet mechnika moze kulec) tak btw raz na plusa dali deadly premonition... grafa jak z ps2... mechnika tak okropna ze masakra... ale nie wiem... gra tak zla... a jednak genialna... fabula rodem z twin peaks... ta gre sie albo kocha albo nienawidzi ;)

ja wogole bardzo nie lubie pada o x'a... jest dla mnie dziwny... ale moze to dlatego ze od zawsze uzywam ps'a (psx, ps2/3/4) a i na kompie uzywam pada od ps4 (wczesniej dualshocka3), i serio ds4 jest genialny... nawet teraz czasami juz mam takie meh jak uzywac ds3 na ps3...
ja sobie sprawilam ps4 w lutym razem z order 1886... i serio nie wiem jak ta gra mogla dostac tak niskie noty... grafika... zadnych bug'ow... moze i byla troche krotka... ale kurde... nie wszystkie gry to musza byc wielkimi pustymi wydmuszkami jak gry bethesd'y (tak... za to co zrobili z falloutem niech plana w piekle :twisted: ich gry sa brzydkie... puste... i bez fabuly... grafika jak z 2008 i postaci ktore sie poruszaja jakby mialy kolki w dupie :lol: )
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1467 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 12:55

A daj spokój , skusiłem się kiedyś na Fallout 3 i takie same wrażenia. A jak jeszcze dodać do tego monotonię eksploracji (ruiny, piachy, wertepy), a w każdym kolejnym budynku dokładnie to samo, co w poprzednim, to po prostu ręce opadały. No i dodatkowo gra notorycznie wysypywała się do windy. Oczywiście nie ukończyłem - to już nawet durne Saints row jest ambitniejszą produkcją, bo przynajmniej wszystko wygląda i chodzi jak należy, a i questy jakby ciekawsze.
Do każdego pada pewnie mozna się przyzwyczaić, ale na moich nie dało się grać z ustawieniami z xklocowego. W górę - to w lewo, gaz w aucie - prawy analog w dół, przycisk akcji pod LŚ itd. Na dodatek też od zawsze korzystałem od tych z playstation, więc jak mi wyskakiwało na ekranie - wciśnij Y albo A, to glupiałem. Nie wiem czy istnieje jakiś master, który dałby radę na tym cokolwiek ukończyć :D
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1468 by cakeisalie » Tue Nov 10, 2015 13:17

yey... jak dobrze ze nie tylko ja uwzam ze bethesda to 'zuo'... ;)

ja gralam w wiedzmina 2 na kompie (no bo nie bylo na ps3) i gralam na ds3 to na poczatlu sobie na monitorze przykleilam karteczke z oznaczeniami najgorzej ze xbox ma 'x' tam gdzie ds kwadrat a 'a' to 'x'... ale pozniej juz sie jakos ogarnelo to... bo niestety w grach sa tylko oznaczenia do pada xboxa... wiec na poczatku musialam ciagle na ta kartke zerkac hahaha :lol:
bo na klawiaturze sie w to grac nie dalo... juz sie tak przestawilam ze nawet w fps'y mi sie lepiej gra na padzie ;)

omg juz nie moge patrzec na tego taska... a tu wychodzi na to ze kolejny tydzien na nim spedze... meh
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1469 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 14:31

Dalej męczysz tego po 7c?:D Ja się wziąłem za stare, których nie wylimitowałem , czyli Yelp, Yellowpages itd. Całkiem tego sporo, a szybko się łapie i robi.
Mnie nawet Skyrim jakoś specjalnie nie oczarował, bo gra szybko popada w monotonię - idź i zabij, albo idź ukradnij/przynieś czyli najsłabsze z możliwych , i co gorsza w kółko. Mam wrażenie, że gry liniowe sa jednak ciekawsze - trzymają ciągłość akcji i nie ma tego latania kilometrami po mapie w tę i z powrotem.
To u Ciebie chyba osie musiały być ok, skoro mogłaś grać. Przyciski to jeszcze od biedy można pozmieniać darmowym xpadderem, ale jak osie są pomieszane, to nie da się nic zrobić i pozostaje tylko klawiatura.
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1470 by cakeisalie » Tue Nov 10, 2015 14:49

z tamtych juz mi nic nie wpada... wiec tak zostal mi tylko ten a w sumie te bo tam jest kilka ID... ale pewnie dociagne tylko jeden do ilus tam stron... ale juz go robie coraz wolniej... lol
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1471 by pogodny » Tue Nov 10, 2015 15:42

Kondycha Ci siada :D U mnie jeszcze gorzej, kompletnie się odzwyczailem od taskowych maratonów - kiedyś bym się dopiero rozkręcał, a teraz ledwo żyję :D
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1472 by cakeisalie » Wed Nov 11, 2015 03:30

no po calym dniu tego taska... to jak rano sie udaje zrobic strone w 1 min... to wieczorem juz zajmuje 5min... bo a to sie idzie na inna karte... a to sprawdza AH w wow'ie ;)
zreszta strasznie nudny ten task sie robi po kilku zrobionych stronach (duzo lepiej to szlo jak bylo 6 pytan na strone... przy 10 to juz jst tak meh)... ze tez nie ma juz tego z YT...
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1473 by pogodny » Wed Nov 11, 2015 04:43

No niestety, do żadnego taska nie można się tu przyzwyczajać, bo prędzej czy później go wynoszą. Te z YT bywały sporadycznie - może raz na pół roku był jakiś wysyp i pewnie teraz też będzie podobnie. I jeszcze do tego ulubione videosy Ci zwinęli. :thumbdown:
Mnie najbardziej frustrują te z limitem 2 sztuk (czyli właściwie jednej, bo przecież quiz bezpłatny) - wczoraj takie 2 trafiłem. Naczytałem się tych instrukcji na pół kilometra, nawbijałem do łba, a tu po tasku nr 2 tadaaam - ukończyłeś tego jobsa. Za coś takiego powinno się na miejscu rozstrzeliwać :D
Co to jest AH?
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1474 by cakeisalie » Wed Nov 11, 2015 06:56

AH auction house w wow'ie sorry za te skroty myslowe ;)

wada tego taska jest to ze jest nudny... co 5 stron mam juz tak dosc ze masakra....

i tak ostatnio taski tylko z testem to norma... albo gora z 5-10... wiec jest to irytujace ;)
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1475 by pogodny » Wed Nov 11, 2015 08:03

To może sobie przerwę zrób od tego zadania albo w ogóle od tasków, choćby na godzinę czy dwie. Czasem taki break jest potrzebny i potem sprawniej się robi. W ostateczności poszukaj innego, zawsze to będzie jakieś urozmaicenie. ;)
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#1476 by cakeisalie » Wed Nov 11, 2015 09:04

nie no nie jest jeszcze zle ;) plus... cel nie zostal jeszcze osiagniety 8-) zadnie nie moze zostac przerwane :lol:

ale nie przecze... fajnie by bylo siasc na kilka h przed konsole ;)
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1477 by imrichnow » Wed Nov 11, 2015 13:34

enjoy

:D
imrichnow
Posts2
Member Since29 Jul 2013
Last Visit11 Nov 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1478 by doe_rae_me » Wed Nov 11, 2015 22:01

Cześć, wiecie może czy jest jeszcze taki task jak Test Web Application? Dawno go już nie widziałem a pamiętam że całkiem sporo dało się na nim zarobić...
doe_rae_me
Posts230
Member Since31 Jan 2015
Last Visit16 Sep 2019
Likes Given46
Likes Received61/27

#1479 by cakeisalie » Thu Nov 12, 2015 03:16

doe_rae_me wrote: Cześć, wiecie może czy jest jeszcze taki task jak Test Web Application? Dawno go już nie widziałem a pamiętam że całkiem sporo dało się na nim zarobić...

tu podaja wszystkie nowe ID ClixSense Forum
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269

#1480 by cakeisalie » Thu Nov 12, 2015 10:26

@doe_rae_me

jeszcze lepiej jak sie zalogujesz bezposrednio na stronie rainforest (jak dostajesz na dashboard wiadomosci o bonuie to jest tam link do twojego profilu) na swoim profilu, to jest tam link do rozszerzania dla chrome ktore ci bedzie ladowac wszystkie nowe zadania od nich...
cakeisalie
Posts675
Member Since16 Mar 2015
Last Visit1 Apr 2019
Likes Given292
Likes Received586/269
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 03:20:57 EST