Please wait...
HomeForumInternationalPolishTask Alert!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Task Alert!

#961 by fk87 » Wed Nov 19, 2014 06:03

A mi od ok. tygodnia wrąbali Major Flag za to samo zadanie, co miesiąc temu. Wtedy szybko odblokowali, a teraz piszę i piszę i nic. Z Levela 2 spadłam na 0, zadań brak, accuracy 82,2% i już mnie to wkurza :/
fk87
Posts107
Member Since18 Sep 2013
Last Visit8 Sep 2018
Likes Given4
Likes Received2/2

#962 by solkan » Wed Nov 19, 2014 07:29

fk87 wrote: A mi od ok. tygodnia wrąbali Major Flag za to samo zadanie, co miesiąc temu. Wtedy szybko odblokowali, a teraz piszę i piszę i nic. Z Levela 2 spadłam na 0, zadań brak, accuracy 82,2% i już mnie to wkurza :/

Wychodzi na to że porada Pogodnego jets bardzo dobra w tej kwestii, nie tykać zadań gdzie lecą flagi i wzajemnie się ostrzegać.

Ps. Dopadałem dziś zadanie po 35c, czytanie faktur, ma błędy ale nie jest cięzka i czasochłonna jak ktoś wie jak odczytać taki dokument.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#963 by pogodny » Thu Nov 20, 2014 03:52

fk87 wrote: A mi od ok. tygodnia wrąbali Major Flag za to samo zadanie, co miesiąc temu. Wtedy szybko odblokowali, a teraz piszę i piszę i nic. Z Levela 2 spadłam na 0, zadań brak, accuracy 82,2% i już mnie to wkurza :/

Nie mam dla Ciebie dobrych wieści, ja na odp za flagę czekam już dokładnie pół miesiąca. Napisz na jakim zadaniu ją dostałaś, to chociaż innym ocalisz skórę. W ogóle mam wrażenie, że ostatnio robią to z premedytacją tzn. flaga + olewka (bo jesteś już kolejną osobą, którą to spotkało), więc tym bardziej trzeba uważać. Mi wcisnęli majora nawet nie za oficjalnego jobsa, a za badziewie po cencie, w którym trzeba było na podanych zdjęciach wyhaczyć żyrandole i saksofony. Zadanie szybkie, banalne i... z kinder niespodzianką :] Wbijanie im statystyk też jest nieskuteczne - ja np mam 54 tys tasków , acc 95,1% i nawet to do nich nie przemawia :D
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#964 by Wacek1958 » Tue Nov 25, 2014 17:00

Cześć pogodny człowieku :)
Nawet Ci nie pogratulowałam, że znowu wdrapałeś się na sam szczyt :)

Mam kilka pytań i walę do Ciebie, bo z niejednego taskowego pieca chleb jadłeś,
a ja wielu rzeczy nie wiem.

Co to jest ban i za co ?
za co flaga (a może to to samo) ?
Kilka razy "otrzymałam" "you have completed all your work" - czy takie coś to już na zawsze ?

I z innej beczki.
Z braku laku robiłam (i byłoby to nawet przyjemne, gdyby nie tak mało płatne) :
Create 5 keawords for an image (bonus for approved keawords).
O tym bonusie sobie oczywiście zapomniałam, aż tu dostałam sporo zwrotów w stylu :

Congratulations, you were bonused 0.02 $ for your work on Create 5 Keywords for an Image ( Bonus for Approved Keywords! ) ! Thank you! Please note that your work must finalize in review before some bonuses can be awarded. Thanks for your patience! :)

Co to konkretnie oznacza ?
Sorry, że Ci zawracam to, co nie powinnam, ale liczę na rzetelną info.

W tej chwili dłubię tę drugą wersję (Review 5 keywords ...) i to jest już zupełnie przyjemniej płatne, choć ich subiektywizm i niekonsekwencja doprowadzają mnie czasem do szału. Poza tym człowiek robi się bardzo cyniczny i niczemu, a nawet sam sobie nie dowierza.
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#965 by Agnieszka57 » Tue Nov 25, 2014 21:02

Pełno majorów porozdawali i nic się nie odzywają. Co ciekawe, tych „majorowych” tasków u znajomego na jego nowym koncie w ogóle nie widać, choć po 9-ciu dniach ma wszystkie poziomy, support odpowiada mu max w 24 godziny itd. Nie mam pewności, czy po prostu starych gnoją a nowych honorują by mieć od nich dobre opinie...
Agnieszka57
Posts304
Member Since28 Mar 2011
Last Visit7 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received35/28

#966 by solkan » Wed Nov 26, 2014 02:42

Wacek1958 wrote: Cześć pogodny człowieku :)
Nawet Ci nie pogratulowałam, że znowu wdrapałeś się na sam szczyt :)

Mam kilka pytań i walę do Ciebie, bo z niejednego taskowego pieca chleb jadłeś,
a ja wielu rzeczy nie wiem.

Co to jest ban i za co ?
za co flaga (a może to to samo) ?
Kilka razy "otrzymałam" "you have completed all your work" - czy takie coś to już na zawsze ?

I z innej beczki.
Z braku laku robiłam (i byłoby to nawet przyjemne, gdyby nie tak mało płatne) :
Create 5 keawords for an image (bonus for approved keawords).
O tym bonusie sobie oczywiście zapomniałam, aż tu dostałam sporo zwrotów w stylu :

Congratulations, you were bonused 0.02 $ for your work on Create 5 Keywords for an Image ( Bonus for Approved Keywords! ) ! Thank you! Please note that your work must finalize in review before some bonuses can be awarded. Thanks for your patience! :)

Co to konkretnie oznacza ?
Sorry, że Ci zawracam to, co nie powinnam, ale liczę na rzetelną info.

W tej chwili dłubię tę drugą wersję (Review 5 keywords ...) i to jest już zupełnie przyjemniej płatne, choć ich subiektywizm i niekonsekwencja doprowadzają mnie czasem do szału. Poza tym człowiek robi się bardzo cyniczny i niczemu, a nawet sam sobie nie dowierza.

Spróbuje ci odpowiedzieć za pogodnego.
AD.1
"you have completed all your work" - To oznacza limit dla użytkownika dla danego zadania, większość zadań jest resetowana, co 2 tygodnie, wyjątek jak wspomniał pogodny to zadania z paragonami.
AD.2
Ban to ban, blokują ci konto ale to za rażące naruszenia. Flagi to kary od twórców zadań, czasem nie wiadomo za co są dane, wtedy pozostaje się odwoływać.
AD.3 Create 5 keawords for an image (bonus for approved keawords). - coż zadanie bardzo opłacalne, zasady dla zadania są mniej więcej takie:
- każdy obrazek opisuje min 2 osoby
- potem są weryfikowane
- są zadania sprawdzające które mają automatyczną pule wyrazów, za nie można dostać flagę lub za zbyt dużą liczbę odrzuconych lub niepoprawnych/nie angielskich wyrazów
- za wyrazy sugerowane dostajesz minimalny bonus, za wyrazy które nie wystąpiły u innych i są zaakceptowane przez weryfikacje bonus jest większy
AD.3. Review 5 keywords - to jest sprawdzanie zadania wyżej, jeśli szybko odpadasz na nim, doradzam zapoznanie się dokładne z zadaniem wyżej, bo po 1 mniejsze bonusy masz bo zle robisz zadanie a po drugie, możesz szybko zarobić flagę.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#967 by Wacek1958 » Wed Nov 26, 2014 04:23

dzięki, dzięki :)

Ale jeszcze gwoli wyjaśnienia (i od razu przepraszam, że tak zawracam głowę - może tępa jestem, czy jak :)

ad.2 - ban - co to jest rażące naruszenie ? - pytam, aby się jakoś ustrzec

ad.3 - oczywiście miałam takie, że od razu dostałam kpa :)
- teraz jakby nabrałam wprawy (za wczorajsze 222 taski z jednego joba podziękowali mi i miałam accuracy tak gdzieś ~ 83%)
- dziś zaczęłam kolejny job - jak na razie 60 tasków - 96%, czyli jak na mnie to super.

Niestety wielu tasków się po prosu boję i staram się ich nie tykać.
No chyba, że jest - ale niestety rzadko - review answers for questions za 0,07 !! Tylko, że czasem ma wrażenie , że zaliczają każdą odpowiedź (a może jestem taka dobra ?
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#968 by solkan » Wed Nov 26, 2014 04:54

Ad.2 nie wiem :D

Z zadaniem review answers for questions uważaj, można za nie szybko wyrwać flagę, gdzieś na jakimś forum czytałem że ktoś walił jak popadło, a zadanie nie jest automatycznie weryfikowane, dostał od razu wyższą flagę i odwołania nic nie dały.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#969 by Wacek1958 » Wed Nov 26, 2014 06:26

Dzięki :0, bo ja odkąd jestem w Clixsense od czerwca br. zrobiłam tych tasków ze 170 ! i cały czas accuracy 100% !? Chyba dziwne.
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#970 by pogodny » Wed Nov 26, 2014 23:10

Wacek1958 wrote: Dzięki :0, bo ja odkąd jestem w Clixsense od czerwca br. zrobiłam tych tasków ze 170 ! i cały czas accuracy 100% !? Chyba dziwne.

Sorry za tempo, po prostu ostatnio rzadko zaglądam. Widzę, że Ci już tu wytłumaczyli o co chodzi - więc dodam tylko, że bana można dostać np. za korzystanie z proxy (czyli oprogramowania albo serwera), którym można "oszukiwać" system CF. Po co? Ano np. żeby można było robić jakieś zadanie bez limitu :D Ciebie o takie numery nawet nie podejrzewam i myślę, że ban Ci nie grozi :D

Zadań jako takich nie ma się co bać, bo większość jest prosta - omijać trzeba tylko te, na których rozdają flagi, dlatego napisałem, że jak ktoś dostanie, to niech pisze na forum, na którym. Ty dziś ostrzeżesz innych, a oni jutro Ciebie. Skrytoflagożercom mówimy stanowcze NIE :D

A za gratulacje dziękuję i czekam na kolejne nasze flagi w top10, żeby móc zrobić to samo:)

btw. 170 tasków przez blisko pół roku... oj, nie przepracowałaś się ;)
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#971 by Wacek1958 » Thu Nov 27, 2014 00:08

No wiesz co ??!!!!!
Zraniłeś srodze moje uczucia :)
170 to zrobiłam tych tasków : review answer to questions !!
(nieuważnie czytałes, oj, nieuważnie:)
- czy jest jakiś znaczek na 'pogrozić komuś palcem" ? :)

A tasków razem to tegoż właśnie momentu mam : 5149

a będzie więcej.
Mam nadzieję :)
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#972 by pogodny » Thu Nov 27, 2014 02:47

"bo ja odkąd jestem w Clixsense od czerwca br. zrobiłam tych tasków ze 170 !"
Ja tu żadnej nazwy nie widzę :D
Chodzi Ci o ten? "Help us review Answers to Questions"?
Jeśli tak, to ja również miałem na nim 100%. Skoro zrobiłaś 170 , to nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości, niewiele Ci go już zostało, bo ma limit 173 sztuki, a przynajmniej taki miał jak ja go robiłem.
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#973 by Wacek1958 » Thu Nov 27, 2014 09:18

173 powiadasz .... no, cóż, trudno i nie, bo ktoś mnie ostrzegał, że mogę oberwać :)

Od kilku dni dłubię w "Review 5 Keyworgs for an Image".
Jest to wielokrotnie bardzo wk .... emocjonujące, zwłaszcza, jak obrazek się nie otwiera, otwiera, jakby chciał a nie mógł, po czym znika no i oczywiście, jak się ewidentnie nie możesz zgodzić z autorem, który oczywiście ma zawsze rację (no, raz mnie ja przyznali).

Mam zatem pytanie, czy robisz te taski i jak sobie radzisz z tymi nieotwierającymi się obrazkami.
Ja, przyznam, że idę na hazard i zgaduję, co czasami jest łatwe przy użyciu skojarzeń oraz, że te obrazki jednak czasem się powtarzają.

No i inna sprawa, które mnie dobija - co to znaczy "outdoors" ? I kiedy się stosuje, bo mnie się wydaje, że
w ogóle ....
Czym się to różni od "outside" ?

Czasem jednak potrafią mnie rozbawić, jak np. określeniem : "parasols"

Powiedz mi, które taski robisz najchętniej.
Jesteś naszym niekwestionowanym mistrzem i słucham Cię, jak pacierza (przynajmniej dość często :)
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#974 by solkan » Thu Nov 27, 2014 14:13

Outdoors - znaczy poza budynkiem, na wolnej przestzrenii.

PS. Ostanio zauważyłem, że opłaca sie zgłaszać zwalone zadania, z dokładnym opisem, już 4 razy dostałem bonus i to nie mały, najmniejszy był 20 c.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#975 by pogodny » Thu Nov 27, 2014 19:57

Dla mnie outside i outdoor oznacza to samo, czyli po prostu na zewnątrz. Z czego outside użyją do określenia np "wygląd zewnętrzny", a outdoor do wyjścia na zewnątrz np z domu na spacer, na powietrze.
Bonusowych zadań nigdy nie robiłem(za ślamazarne przy maratonach), natomiast jeśli się trafiały jakieś z wybrakowanymi zdjęciami typu "Demographic pictures", to po prostu je od razu poddawałem, bo z doświadczenia wiedziałem, że tylko stracę na tym czas, accuracy i jeszcze będę się musiał użerać ticketsami.

Które zadania robiłem... Większość :D Często po kilkadziesiąt różnych rodzajów w tygodniu (tego kilka, tamtego kilkanaście, innego sto). Odrzucałem tylko te, co zajmowały zbyt dużo czasu. Wklejanie listy nie ma najmniejszego sensu - jak masz chęć jakieś porobić, a nie wiesz jak, to po prostu pytaj ;)
pogodny
Posts551
Member Since30 May 2013
Last Visit29 Jan 2016
Likes Given0
Likes Received22/20

#976 by Wacek1958 » Fri Nov 28, 2014 16:53

Czy tylko ja mam takie odczucie, że coś słabiutko z taskami ..... :(
Wacek1958
Posts26
Member Since3 Jun 2014
Last Visit9 Aug 2017
Likes Given0
Likes Received0

#977 by bananthegreat » Sun Nov 30, 2014 10:54

hej.
Mało tasków bo świętują. Thanksgiving mają czy cóś podobnego. W poniedziałek do roboty dopiero wracają.

Pozdrawiam!
bananthegreat
Posts79
Member Since15 Aug 2014
Last Visit11 Dec 2017
Likes Given1
Likes Received11/11

#978 by solkan » Mon Dec 01, 2014 09:10

Wam też może nie zalicza zadań, mam zrobione dziś ponad 100 a task jest tylko 2.

EDIT. Dobra już wiem to jest problem ogólny.
Last edited by solkan » Mon Dec 01, 2014 10:12 » edited 1 time in total
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33

#979 by ktosrobert » Mon Dec 01, 2014 10:38

Mi też nie zaliczyło.
ktosrobert
Posts11
Member Since18 Sep 2014
Last Visit28 May 2019
Likes Given0
Likes Received1/1

#980 by solkan » Mon Dec 01, 2014 11:05

ktosrobert wrote: Mi też nie zaliczyło.

Jesli nie naprawili u ciebie jeszcze napisz ticket, niestety nie dostaniesz liczby tasków, ale kase cała dadzą.
solkan
Posts324
Member Since21 May 2011
Last Visit11 Sep 2019
Likes Given0
Likes Received39/33
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 17, 2019 17:04:59 EST