Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaNešto u vezi Taskova (?)
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Nešto u vezi Taskova (?)

Locked

#1 by Ghoranche » Sun Dec 30, 2012 11:56

Pozdrav svima na ex-Yu forumu. Srećna Nova 2013 godina!!Božići i ostali predstojeći praznici!
Lepo da ima ovakav forum na "našim" jezicima da se lakše razumemo oko nekih problema na ovom sjajnom sajtu.

Elem,da izložim situlaciju : :D
Radim i Task-ove pa tu zaradim i nesto sitno,ne tražim da me neko davi sad sa pravilima jer ih znam, nego dali ste primetili čudnu pojavu da kad ste se već jednom ulogovali i poklikkćete na reklame pa,odete na "Complete Task", izaberete zadatke i pičite po njima. Ali ako hoćete u nekom trenutku da vidite koliko ste skupili odete mišem gore do vašeg username-a otvori se padajući meni pa "Account Summary"

-Kad ono trazi da se ponovo ulogujete!! Zar ne? :shock:

Pa opet username pa password i ulogujete se i vidite account summary i zaista je tako tačno toliko ste zaradili i tačno je da vam toliko doda! (znam pišem pored na sveskicu)
Dakle sve je fer. :thumbup:
Zasto se "iskopča" dok radite taskove? Ili se to samo meni dešava?
Thanks and best regards!
Ghoranche
Posts6
Member Since9 Oct 2012
Last Visit2 Apr 2013
Likes Given0
Likes Received0

#2 by WeeCash » Sun Dec 30, 2012 11:58

Ako se bude desavalo vise dana u nizu prijavi to preko ovog linka:
ClixSense Help Center
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#3 by DrBaKSuZ » Sun Dec 30, 2012 19:00

Ghoranche wrote: Pozdrav svima na ex-Yu forumu. Srećna Nova 2013 godina!!Božići i ostali predstojeći praznici!
Lepo da ima ovakav forum na "našim" jezicima da se lakše razumemo oko nekih problema na ovom sjajnom sajtu.

Elem,da izložim situlaciju : :D
Radim i Task-ove pa tu zaradim i nesto sitno,ne tražim da me neko davi sad sa pravilima jer ih znam, nego dali ste primetili čudnu pojavu da kad ste se već jednom ulogovali i poklikkćete na reklame pa,odete na "Complete Task", izaberete zadatke i pičite po njima. Ali ako hoćete u nekom trenutku da vidite koliko ste skupili odete mišem gore do vašeg username-a otvori se padajući meni pa "Account Summary"

-Kad ono trazi da se ponovo ulogujete!! Zar ne? :shock:

Pa opet username pa password i ulogujete se i vidite account summary i zaista je tako tačno toliko ste zaradili i tačno je da vam toliko doda! (znam pišem pored na sveskicu)
Dakle sve je fer. :thumbup:
Zasto se "iskopča" dok radite taskove? Ili se to samo meni dešava?
Thanks and best regards!

To je problem sa tvojim PC-om !!

pokusaj se prijaviti sa necijeg dr PC-a pa vidi dali ce te izbacivati i tad.. ali pazi nemoj se prijavljivati na neciji PC ako se preko njega vec neko dr. prijavio na ClixSense!! mislim da znas sta sam ti zelio reci!!

samo predpostavljam da ti je sistem nesto u kvaru ili browser
DrBaKSuZ
Posts33
Member Since4 Nov 2012
Last Visit14 Aug 2017
Likes Given5
Likes Received2/2

#4 by WeeCash » Mon Dec 31, 2012 01:03

DrBaKSuZ hvala sto pokusavas pomoci, ali nije problem na njegovom racunaru nego u bazi ClixSense-a. Nekolicini se ovo desava tako da ako se nekome ovo ponovavlja iz dana u dan neka to prijavi.
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#5 by DrBaKSuZ » Mon Dec 31, 2012 03:32

Da.. al i meni se to desava, al samo kad odem kod brata i koristim njegov PC... a i prije mi se desavalo na jednom sajtu za igrice slicna stvar i isto samo sa burazovog PC-a.. posto ima vanseriski sistem..pa sam samo predlozio i ovom kolegi da pokusa da reinstalira browser barem ako nema opreme da pukne novi sistem ugl..ja govorim kako je u mene slucaj..pogotovo ako koristi w7.. al opet nista ja nemam protiv nek on to prijavi moze biti da grijesim ;)
DrBaKSuZ
Posts33
Member Since4 Nov 2012
Last Visit14 Aug 2017
Likes Given5
Likes Received2/2
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 13:11:23 EST