Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviakako nekoga mogu postaviti za sponzora ne kapiram
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
kako nekoga mogu postaviti za sponzora ne kapiram

Locked

#1 by dejanx » Thu Dec 27, 2012 15:02

Da li mogu da postavim nekoga sa sponzora, a de je on prethodno već ovde učlanjen.
I možete mi objasniti ovo oko novca,Koliko je ovo para, nikako da provalim i nađem da li ima nešto ispod centa njihovog,buni me ovo o,o1$ i o,oo1$.Hvala unapred, nov sam ovde, i neći smarati svakodnevno pitanjima, ali me obvo baš zanima.
0.18.30- a ovih 30 nekako su providni.
0.897$
1567
0.001$
0.01$
0.10$
0.005$
0.0025%
dejanx
Posts4
Member Since21 Dec 2012
Last Visit30 Dec 2012
Likes Given0
Likes Received0

#2 by WeeCash » Thu Dec 27, 2012 15:05

Pozdrav Dejane i odbrodosao na forum!

Mozes da postavis nekoga za svog sponzora samo u slucaju ako vec nema jednog aktivnog.
Sto se tice vrednosti dolara.. Danas je jedan dolar vredan tacno 86.14 dinara.
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#3 by dejanx » Sat Dec 29, 2012 11:18

Hvala na dobrodošlici. A kako da to uradim, to je moja devojka, ona je učlanjena ovde,ali nema nikoga . Hvala na informaciji za kurs, ali mene zanima ,koliko je , ovo, 0.001$ je li je to 1cent, ili deseti deo od 1-og centa.
Koliko je o.o1", o.10", o,5o#, o.o25$.
To mene buni da znam koliko sam zaradio, nikako da shvatim koliko je 0.001$, ili o,o25$- četvrtina od 1$, ili četvrtina od 1centa.Da li ima negde da se pročita,.
Hvala unapred.
I još ovo da pitam šta je to CLICK EXCHANGE., da li se i za to dobija novac, ili poeni, pa se posle konvertuje u novac-da li je moguće to. I da li moj referral dobija novac i od rešavanja zadataka i od ovog kliktanja jednim za drugim.Mnogo pitam znam, ali shvatite da ne znam, i ako sam dosadan, izvinjavam se unapred.
dejanx
Posts4
Member Since21 Dec 2012
Last Visit30 Dec 2012
Likes Given0
Likes Received0

#4 by WeeCash » Sat Dec 29, 2012 11:21

Sto se tice sponzora posalji tiket preko ovog linka: ClixSense Help Center

$0.001 - desetina centa.
$0.01 - jedan cent.
$1 - jedan dolar.

Sto se tice zarade od referala pogledaj ovde:
ClixSense Affiliate Program - Refer Others And Multiply Your Earnings!

I reci mi gde si video to "Click Exchange"?
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#5 by dejanx » Sun Dec 30, 2012 13:59

Click Exchange na drugom sajtu, pa mi se pomešalo, da sam video ovde-izvinjava, se za to.
Ali mi niste odgovorili kako da postavim nekoga za referala,ako je učlanjen ovde-Je li je to moguće.
I još ovo da kažem, pitam, više ste i duže u ovom poslu od mene.
Moj budući zet radi nešto preko neta, ali se ubi od para, to su cifre, samo tako, putovanja, danas Amsterdam, itd.
Znam da daje po 20eura da mu daš matični broj i adresu, i da tebi na adresu stižu beka dva pisma iz engleske u kojima su neki kodovi, koji njemu trebaju, a za šta i šta radi, neće reći, nikako, nema šanse.Njih petoro to rade, ubiše se od para, znači ubiše, cifre mesečne po 2-3.000eura.
Da li znate o čemu se tu radi, mislim i sigurno znam da nije legalno, čim krije, i neće da kaže, ali iskreno da vam kažem, krivo mi je što i setra moja neće da mi kaže, kao ne znam čime se bavi.
dejanx
Posts4
Member Since21 Dec 2012
Last Visit30 Dec 2012
Likes Given0
Likes Received0

#6 by WeeCash » Sun Dec 30, 2012 14:03

dejanx wrote: Click Exchange na drugom sajtu, pa mi se pomešalo, da sam video ovde-izvinjava, se za to.
Ali mi niste odgovorili kako da postavim nekoga za referala,ako je učlanjen ovde-Je li je to moguće.
I još ovo da kažem, pitam, više ste i duže u ovom poslu od mene.
Moj budući zet radi nešto preko neta, ali se ubi od para, to su cifre, samo tako, putovanja, danas Amsterdam, itd.
Znam da daje po 20eura da mu daš matični broj i adresu, i da tebi na adresu stižu beka dva pisma iz engleske u kojima su neki kodovi, koji njemu trebaju, a za šta i šta radi, neće reći, nikako, nema šanse.Njih petoro to rade, ubiše se od para, znači ubiše, cifre mesečne po 2-3.000eura.
Da li znate o čemu se tu radi, mislim i sigurno znam da nije legalno, čim krije, i neće da kaže, ali iskreno da vam kažem, krivo mi je što i setra moja neće da mi kaže, kao ne znam čime se bavi.

Ne, nije moguce da postavis nekoga za referala ko je vec clan ClixSense-a.
Poenta je dati svoj affiliate ( referralni ) link onima koji se jos uvek nisu registrovali.

Nebih znao odgovoriti na poslednje pitanje, stvarno nemam pojma sta bi to moglo biti jer ima jako puno poslova preko interneta.

Pozdrav.
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236

#7 by dejanx » Sun Dec 30, 2012 14:13

Ok, tako sam i mislio za referrala, hvala i za ovo. Ma samo čudi što toliko krije.
dejanx
Posts4
Member Since21 Dec 2012
Last Visit30 Dec 2012
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 14:21:21 EST