Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaProces isplate preko Payza
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Proces isplate preko Payza

Locked

#1 by JovanDj » Sun Nov 18, 2012 08:27

Pozdrav svima! Nov sam ovde, tek desetak dana, i dopada mi se sajt, klikcem svakodnevno i ponekad radim taskove :D. Zeleo bih da vas upitam za proces isplate preko Payza, tj. kako to tece, sta treba da se radi, gde da se ode, kakav racun otvoriti, karticu, koju banku, gde kako i sl. Jedno sazeto uputstvo o tome, i bio bih veoma zahvalan. Nov sam u internet poslovanju, a ni sa bankama nisam imao puno posla. Pozdrav :D
JovanDj
Posts1
Member Since11 Nov 2012
Last Visit31 Dec 2013
Likes Given0
Likes Received0

#2 by WeeCash » Sun Nov 18, 2012 10:47

Pozdrav Jovane.
Dobrodosao na forum.

ClixSense - Payza - Bankovni racun.

Kada sakupis $8 mozes to da prebacis na Payza racun. Payza racun povezes sa svojom karticom i aktiviras svoj Payza nalog. Posle aktivacije mozes da dodas svoj bankovni racun i onda prebaciti novac sa Payza-e na taj bankovni racun.
Porez je medjutim dosta visok ( $15 po transakciji ), pa ti savetujem da ne prebacujes male kolicine novca, nego kada skupis vise zatrazis isplatu od Payza-e.

Inace o ovoj temi se vec raspravljalo na ovome podforumu, tako da drugi put prvo malo provesljaj a ako ne nadjes odgovor slobodno se javi. Sva ostala pitanja postaj u ovu temu:
Pitanja i saveti | ClixSense Forum
WeeCash
Posts1,334
Member Since11 Aug 2011
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given230
Likes Received375/236
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2021 15:16:27 EST