Please wait...
HomeForumInternationalTurkishÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE

#1221 by MarcusPocious » Wed Sep 18, 2019 07:43

Arkadaşlar hiç amazon gbp olarak çekim yapan oldu mu? Kart fiziksel olarak mı ele ulaşıyor yoksa dijital bir kart oluşturulup bize mail olarak mı gönderiliyor? Bir de oluşturulan kart sanırım pound cinsinden oluyor. Bir bilgisi olan varsa, yeşillendirirse sevinirim
MarcusPocious
Posts65
Member Since19 Jun 2018
Last Visit21 Jun 2020
Likes Given24
Likes Received39/29

#1222 by F_Freeloader » Fri Nov 08, 2019 05:31

Payoneer -> Enpara tecrübem:

Pazartesi akşam üstü buradan Payoneer'a çekim talimatı verdim. Dün akşam (perşembe) Payoneer hesabıma bağlamam için link geldi. Bugün öğlen Payoneer'dan Enpara hesabıma çekim talep ettim, yaklaşık 4 saat sonra para -Payoneer'ın çekim talep ederken gösterdiği tutarda, ekstra kesintisiz- hesabımdaydı.
F_Freeloader
Posts249
Member Since19 Feb 2018
Last Visit6 Jul 2020
Likes Given21
Likes Received182/109

#1223 by satalaytv » Fri Nov 15, 2019 09:48

merhaba yeni payooneer hesabı açtım ve bende enpara ile ödeme almayı düşünüyorum.sorum şu enpara için finansbankı seçebiliriz değil mi?
satalaytv
Posts8
Member Since15 Feb 2018
Last Visit2 Jun 2020
Likes Given0
Likes Received7/3

#1224 by F_Freeloader » Wed Dec 04, 2019 18:26

satalaytv wrote: merhaba yeni payooneer hesabı açtım ve bende enpara ile ödeme almayı düşünüyorum.sorum şu enpara için finansbankı seçebiliriz değil mi?

Foruma pek girmiyorum, yeni gördüm. Siz halletmişsinizdir herhalde ama belki başkalarına yardımı olur.

Enpara için banka olarak "Finansbank", Swift kodu da "FNNBTRISXXX"
F_Freeloader
Posts249
Member Since19 Feb 2018
Last Visit6 Jul 2020
Likes Given21
Likes Received182/109

#1225 by atiye » Wed Dec 04, 2019 20:58

F_Freeloader wrote:
satalaytv wrote: merhaba yeni payooneer hesabı açtım ve bende enpara ile ödeme almayı düşünüyorum.sorum şu enpara için finansbankı seçebiliriz değil mi?

Foruma pek girmiyorum, yeni gördüm. Siz halletmişsinizdir herhalde ama belki başkalarına yardımı olur.

Günaydın.Enpara elektronik para kabul etmiyordu.Bu bilgi güncel mi gerçekten.Ben bir kaç yıl önce başvurmuştum enpara'ya dijital paraya kapatıldığı söylendi
atiye
Posts218
Member Since9 Aug 2013
Last Visit6 Jul 2020
Likes Given14
Likes Received68/59

#1226 by F_Freeloader » Thu Dec 05, 2019 05:06

atiye wrote:
F_Freeloader wrote:

Günaydın.Enpara elektronik para kabul etmiyordu.Bu bilgi güncel mi gerçekten.Ben bir kaç yıl önce başvurmuştum enpara'ya dijital paraya kapatıldığı söylendi

Merhaba. Ben çekim yapalı 1 ay dahi olmadı, detaylarını birkaç mesaj yukarda da bulabilirsiniz. Orada da yazdığım gibi, hiçbir sorun yaşamadım. "Elektronik para"dan bitcoin türevi paralar anlaşılmış olabilir, anlamadım. Burada uluslararası bir e-cüzdandan, banka hesabına normal para transferi söz konusu.
F_Freeloader
Posts249
Member Since19 Feb 2018
Last Visit6 Jul 2020
Likes Given21
Likes Received182/109

#1227 by atiye » Thu Dec 05, 2019 06:05

F_Freeloader wrote:
atiye wrote:
F_Freeloader wrote:

Merhaba. Ben çekim yapalı 1 ay dahi olmadı, detaylarını birkaç mesaj yukarda da bulabilirsiniz. Orada da yazdığım gibi, hiçbir sorun yaşamadım. "Elektronik para"dan bitcoin türevi paralar anlaşılmış olabilir, anlamadım. Burada uluslararası bir e-cüzdandan, banka hesabına normal para transferi söz konusu.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.Burada forumda okumuştum bende enparaya başvurdum.Önceden olduğunu şimdi ise dijital paraya kapalı demişlerdi.skrilli demiştim 2017 yılıydı sanırsam.Demekki tekrar açtılar
atiye
Posts218
Member Since9 Aug 2013
Last Visit6 Jul 2020
Likes Given14
Likes Received68/59

#1228 by cayyakader » Wed Dec 11, 2019 11:00

Arkadaşlar reflerim 5 doları görüyor ama bana 2dolarlık yansıma olmuyor. Bu konuda tecrübesi olan varmı?
cayyakader
Posts1
Member Since17 Oct 2019
Last Visit21 May 2020
Likes Given0
Likes Received0

#1229 by moneymakingways » Thu Dec 12, 2019 00:57

Arkadaşlar;
Konunun ilk mesajını güncelledim.
Herkese kolay gelsin.
moneymakingways
Posts2,043