Please wait...
HomeForumInternationalTurkishÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE

#521 by yusufla » Thu Sep 22, 2016 13:24

payza giderse biz sanırım paypal gelinceye kadar ödeme alamayacağız clixten.. dört gündür ugraşıyorum bir sürü farklı tel girmeme ragmen paytoo ya üye olamadım... yukarda yazanlarada bakılırsada onaylatmakta ayrı bi sorun.. ee paytoo yada ödemede sıkıntı varmış... napacaz..
bi çözüm aradıklarını söylemişler ama nasıl bi çözüm.. bunların bankada paraları yokmu... Ibanlarda uluslar arası nasıl olasa üç beş kesinti yapıyorlar göndersinler Ibanlarımıza ne biz ugraşalım ne de bunlar..
yoksa biz paypal geliceye kadar bişey alamayacağız... ee paypalda en erken mart diyor ki o da kesin değil..
yusufla
Posts43
Member Since26 Apr 2016
Last Visit30 Mar 2018
Likes Given0
Likes Received7/6

#522 by muratkilinc » Thu Sep 22, 2016 13:36

yusufla wrote: payza giderse biz sanırım paypal gelinceye kadar ödeme alamayacağız clixten.. dört gündür ugraşıyorum bir sürü farklı tel girmeme ragmen paytoo ya üye olamadım... yukarda yazanlarada bakılırsada onaylatmakta ayrı bi sorun.. ee paytoo yada ödemede sıkıntı varmış... napacaz..
bi çözüm aradıklarını söylemişler ama nasıl bi çözüm.. bunların bankada paraları yokmu... Ibanlarda uluslar arası nasıl olasa üç beş kesinti yapıyorlar göndersinler Ibanlarımıza ne biz ugraşalım ne de bunlar..
yoksa biz paypal geliceye kadar bişey alamayacağız... ee paypalda en erken mart diyor ki o da kesin değil..

Neoya geçicen.Neoda hesabın banlıysa eliteye geçip en yüksek fiyattan bi sürü para biriktircen.2 seçenek var.Ben elitede kasıyorum.
muratkilinc
Posts249
Member Since2 Sep 2016
Last Visit30 Apr 2017
Likes Given88
Likes Received53/45

#523 by creative58 » Fri Sep 23, 2016 15:12

Kazancım 10 dolarken 9 gün önce ödeme talep ettim halen bekleyen cashaout yazıyor anlaşılır değil
creative58
Posts5
Member Since16 Dec 2014
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given0
Likes Received1/1

#524 by mavis34 » Sat Sep 24, 2016 01:30

muratkilinc wrote:
yusufla wrote: payza giderse biz sanırım paypal gelinceye kadar ödeme alamayacağız clixten.. dört gündür ugraşıyorum bir sürü farklı tel girmeme ragmen paytoo ya üye olamadım... yukarda yazanlarada bakılırsada onaylatmakta ayrı bi sorun.. ee paytoo yada ödemede sıkıntı varmış... napacaz..

Neoya geçicen.Neoda hesabın banlıysa eliteye geçip en yüksek fiyattan bi sürü para biriktircen.2 seçenek var.Ben elitede kasıyorum.

benimde rf balance elite e gidiyor ama paypal geri dönüyor haberini sabah gazetesi yaptı resmi bir haber yok. paypal belki geri dönemeyecek elite sitesini kapatıyoruz paraları şu tarihe kadar çekin de diyebilirler herşey olabilir. o zaman paralar yanabilir. sıkıntılı bir durum paypal adresinide değişmemize izin vermiyor elite.
mavis34
Posts2,320
Member Since13 Oct 2015
Last Visit17 May 2018
Likes Given45
Likes Received408/315

#525 by muratkilinc » Sat Sep 24, 2016 03:58

mavis34 wrote:
muratkilinc wrote:

benimde rf balance elite e gidiyor ama paypal geri dönüyor haberini sabah gazetesi yaptı resmi bir haber yok. paypal belki geri dönemeyecek elite sitesini kapatıyoruz paraları şu tarihe kadar çekin de diyebilirler herşey olabilir. o zaman paralar yanabilir. sıkıntılı bir durum paypal adresinide değişmemize izin vermiyor elite.

Ben paypal kapanınca neoya geçtim.Neoda cfde ban yedi.Sonra yeni hesap kasıp elitede clixe başliim dedim bi baktım durumlar çöp para vermiyorlar.Amerika paypal hesabı açtım(ip değiştirerek zenmate.).Sahte telefon numaraları veren siteler var ordan alabama numarası aldım onayladım paypalda.Sonra payoneer hesabı açtım.Payoneer 3 tane banka hesabı verdi ibanlarıyla birlikte.Onlardan abd bankasını paypalda onayladım.Şuan amerika paypalda onaylı hesabım var.Şimdi paypalda kendi ismime hesap olunca önceden amerikada açtığımı farklı isimle yaptım payoneerdede kendi adıma kayıtlı banka hesapları hep.Dedim acaba sorun olur mu?Paypalda banka hesabını onaylarken 1-2 cent para yolluyorlar sana kaç cent yolladık diye onu yolladılar doğruladım hesabı.Ama sanırsam isim farkından sorun olmaz bu olunca.Yaw en kötü giderim alışveriş yaparım paypalla yabancı sitelerde.Payoonerden banka hesabına çekmek en az limit 200 dolar denicem salı günü bakalım olucakmı.Şimdi bnm yeni elite cf açınca sıkıntı olmadı.ama siz yapamicanız için farklı pcde farklı internetle yeni hesap kasıp öyle yapabilirsiniz.Çünkü bende paypalı bekliyordum ama haberler yalan bence en erken 2018de gelir.Onu bekliceme bunu deneyeyim dedim.
muratkilinc
Posts249
Member Since2 Sep 2016
Last Visit30 Apr 2017
Likes Given88
Likes Received53/45

#526 by mavis34 » Sat Sep 24, 2016 04:07

muratkilinc wrote:
mavis34 wrote:
muratkilinc wrote:

Ben paypal kapanınca neoya geçtim.Neoda cfde ban yedi.Sonra yeni hesap kasıp elitede clixe başliim dedim bi baktım durumlar çöp para vermiyorlar.Amerika paypal hesabı açtım(ip değiştirerek zenmate.).Sahte telefon numaraları veren siteler var ordan alabama numarası aldım onayladım paypalda.Sonra payoneer hesabı açtım.Payoneer 3 tane banka hesabı verdi ibanlarıyla birlikte.Onlardan abd bankasını paypalda onayladım.Şuan amerika paypalda onaylı hesabım var.Şimdi paypalda kendi ismime hesap olunca önceden amerikada açtığımı farklı isimle yaptım payoneerdede kendi adıma kayıtlı banka hesapları hep.Dedim acaba sorun olur mu?Paypalda banka hesabını onaylarken 1-2 cent para yolluyorlar sana kaç cent yolladık diye onu yolladılar doğruladım hesabı.Ama sanırsam isim farkından sorun olmaz bu olunca.Yaw en kötü giderim alışveriş yaparım paypalla yabancı sitelerde.Payoonerden banka hesabına çekmek en az limit 200 dolar denicem salı günü bakalım olucakmı.Şimdi bnm yeni elite cf açınca sıkıntı olmadı.ama siz yapamicanız için farklı pcde farklı internetle yeni hesap kasıp öyle yapabilirsiniz.Çünkü bende paypalı bekliyordum ama haberler yalan bence en erken 2018de gelir.Onu bekliceme bunu deneyeyim dedim.

neo ve cf ban olayını biraz anlatsana neo ban atınca cfdemi ban attı ne oldu?
mavis34
Posts2,320
Member Since13 Oct 2015
Last Visit17 May 2018
Likes Given45
Likes Received408/315

#527 by muratkilinc » Sat Sep 24, 2016 04:27

mavis34 wrote:
muratkilinc wrote:
mavis34 wrote:
muratkilinc wrote:

neo ve cf ban olayını biraz anlatsana neo ban atınca cfdemi ban attı ne oldu?

Yaw elitede bağlandığım hesap 3 yıllıktı.Sonra neoya bağladım.1 ay sonra cf hesabım ban yedi.Çünkü son cf düzenlemesine göre aynı ipden farklı pcler olsa bile farklı cf hesabı açınca ban yiyor.Çünkü kuzenin hesapta ban yedi bizdeki wifiden açtıktan bir süre sonra bzm hesaplar ban yedi.Sonra baktım olacak gibi değil mac adresimi değiştirdim modemide resleyince ip değişti.Yeni hesap açtım.Bağladım eliteye sonra yaptım onu 3 lvl.Neodada yeni hesap açtım.Bağladım ona tam dedim para kazanmaya başladık neo hesabım ban yedi.Ama cf duruyor.Sonra buraya geldim burdada 3 günde 30 dolar yaptım çekmek istedim bekliyorum 5inden beri.Baktım yollamıyorlar abandım 7-8 eylül gibi o zamandan beri eliteden para kasıyorum.Bakalım olursa iyi olur.Ama neonun çok katı kuralları var kullanan arkadaş dedi.Aynı ülkede bile sürekli modem reslersen bile banlanabilir dedi.O yüzden neodan uzak duruyorum hiç uğraşamam.

Ama sorduğun sorunun cevabı hayır.Neo ban atınca cfde banlanmıyor.
muratkilinc
Posts249
Member Since2 Sep 2016
Last Visit30 Apr 2017
Likes Given88
Likes Received53/45

#528 by barancc2015 » Mon Sep 26, 2016 10:15

3 Eylül'de talep ettiğim $15.45'lık ödemem bugün saat 15:30 sularında Payza hesabıma yatırılmış arkadaşlar. Teşekkürler ClixSense. :D
barancc2015
Posts88
Member Since28 Jul 2016
Last Visit23 Nov 2018
Likes Given11
Likes Received32/22

#529 by messli » Mon Sep 26, 2016 13:01

hayırlı oolsun barancc bnm 1 ay oldu gelicek hala 87 $ sanırım secerek gönderiyorlar ödemeleri
messli
Posts465
Member Since18 Sep 2014
Last Visit2 Oct 2016
Likes Given25
Likes Received124/100

#530 by jumpinjack22 » Mon Sep 26, 2016 13:39

Paypal gitti diye ne şirketlere kaldık. Burası para yollamıyor diye Neo'dan 4 gün önce hesap açtım ilk çekim talebimi bugün verdim 43 dolar, error verdi birkaç saat sonra tekrar deneyin dedi. Ben de ticket attım konu ile ilgili. Akşam baktım hesap kapatılmış, suspended.

Açıklama tam komedi: "YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED You have violated our terms of service
You'll find more information in our terms of service. If you've fixed what you've done wrong and want to request your account back you can contact us. The request will be evaluated depending on the severity of your violation."

Yani diyor ki yanlış yaptığınızı düzelttiyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ama bomba kısım şu ki açıklama kısmında neyi yanlış yaptığım hangi kuralı ihlal ettiğim yazılmamış. İnternetten baktım banladıkları herkese açıklama kısmında gerekçesini de yazmışlar ama bende hiçbir şey yazmıyor. Bir kişiyi adam kendi blog'unda site hakkında küçük bir eleştiri yazdı diye banlamışlar, resmen kafa buluyorlar milletin emeğiyle. Herhangi bir ihlal yapmadığımdan eminim (zaten 3 gün olmuş üye olalı, tasktan başka bir şey için kullanmadım), bütün kuralları biliyorum dünkü çocuk değiliz her şeyi biliyoruz.

Bütün email adreslerine mesaj yolladım şimdi cevap bekliyorum. Cf'den iş yapmak için vasıfsız sitelerin ağız kokusunu çekiyoruz, zaman israfından başka bir şey değiller.
Last edited by jumpinjack22 » Mon Sep 26, 2016 13:44 » edited 1 time in total
jumpinjack22
Posts220
Member Since9 Mar 2015
Last Visit22 Dec 2019
Likes Given38
Likes Received43/36

#531 by mavis34 » Tue Sep 27, 2016 01:18

jumpinjack22 wrote: Paypal gitti diye ne şirketlere kaldık. Burası para yollamıyor diye Neo'dan 4 gün önce hesap açtım ilk çekim talebimi bugün verdim 43 dolar, error verdi birkaç saat sonra tekrar deneyin dedi. Ben de ticket attım konu ile ilgili. Akşam baktım hesap kapatılmış, suspended.

Açıklama tam komedi: "YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED You have violated our terms of service
You'll find more information in our terms of service. If you've fixed what you've done wrong and want to request your account back you can contact us. The request will be evaluated depending on the severity of your violation."

Yani diyor ki yanlış yaptığınızı düzelttiyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ama bomba kısım şu ki açıklama kısmında neyi yanlış yaptığım hangi kuralı ihlal ettiğim yazılmamış. İnternetten baktım banladıkları herkese açıklama kısmında gerekçesini de yazmışlar ama bende hiçbir şey yazmıyor. Bir kişiyi adam kendi blog'unda site hakkında küçük bir eleştiri yazdı diye banlamışlar, resmen kafa buluyorlar milletin emeğiyle. Herhangi bir ihlal yapmadığımdan eminim (zaten 3 gün olmuş üye olalı, tasktan başka bir şey için kullanmadım), bütün kuralları biliyorum dünkü çocuk değiliz her şeyi biliyoruz.

Bütün email adreslerine mesaj yolladım şimdi cevap bekliyorum. Cf'den iş yapmak için vasıfsız sitelerin ağız kokusunu çekiyoruz, zaman israfından başka bir şey değiller.

neobux ta ilk 7 gün ödeme isteyice söylediğin hata çıkıyor. ödeme alabilmek için 7 gün boyunca aynı ülkeden giriş yapmak gerekiyormuş. bendede aynı hata çıktı 7 gün bekledim düzelmedi, 10 gün bekledim gene aynı.

en sonunda mesaj attım dedimki kardeşim 2 senedir cf kullanıyorum paypal sorunu olmasa sitenize gelmezdim. kuralları ve forumdaki konuları okudum. herhangi bir ihlal söz konusu değil. para çekmek isteyince hata veriyor. bu sorunu düzeltin yada başka site bakıcam dedim.

ertesi gün 6 saat sonra yine deneyin dediler denedim para şak diye geldi. adamlar senin hesabı incelemeden direk ban atıp paranın üzerine yatmışlar, muhtemelen yeni bilet açsanda cevap vermezler geçmiş olsun.. clixsense ve neobux al birini vur ötekine..
mavis34
Posts2,320
Member Since13 Oct 2015
Last Visit17 May 2018
Likes Given45
Likes Received408/315

#532 by jumpinjack22 » Tue Sep 27, 2016 01:48

mavis34 wrote: neobux ta ilk 7 gün ödeme isteyice söylediğin hata çıkıyor. ödeme alabilmek için 7 gün boyunca aynı ülkeden giriş yapmak gerekiyormuş. bendede aynı hata çıktı 7 gün bekledim düzelmedi, 10 gün bekledim gene aynı.

en sonunda mesaj attım dedimki kardeşim 2 senedir cf kullanıyorum paypal sorunu olmasa sitenize gelmezdim. kuralları ve forumdaki konuları okudum. herhangi bir ihlal söz konusu değil. para çekmek isteyince hata veriyor. bu sorunu düzeltin yada başka site bakıcam dedim.

ertesi gün 6 saat sonra yine deneyin dediler denedim para şak diye geldi. adamlar senin hesabı incelemeden direk ban atıp paranın üzerine yatmışlar, muhtemelen yeni bilet açsanda cevap vermezler geçmiş olsun.. clixsense ve neobux al birini vur ötekine..

Bir yanlışlık olduğunu umarak bekliyorum bugün cevap. 42 doların üstüne yatacaklarına bekleseler zaten komisyonla daha fazla kar ederler, bu kadar da küçük hesapların peşinde koştuklarını zannetmiyorum :)

İşin tuhaf tarafı herhangi bir açıklama koymamışlar ban sebebi hakkında.
jumpinjack22
Posts220
Member Since9 Mar 2015
Last Visit22 Dec 2019
Likes Given38
Likes Received43/36

#533 by muratkilinc » Tue Sep 27, 2016 02:45

jumpinjack22 wrote:
mavis34 wrote: neobux ta ilk 7 gün ödeme isteyice söylediğin hata çıkıyor. ödeme alabilmek için 7 gün boyunca aynı ülkeden giriş yapmak gerekiyormuş. bendede aynı hata çıktı 7 gün bekledim düzelmedi, 10 gün bekledim gene aynı.

Bir yanlışlık olduğunu umarak bekliyorum bugün cevap. 42 doların üstüne yatacaklarına bekleseler zaten komisyonla daha fazla kar ederler, bu kadar da küçük hesapların peşinde koştuklarını zannetmiyorum :)

İşin tuhaf tarafı herhangi bir açıklama koymamışlar ban sebebi hakkında.

Mavise katılıyorum her 2side aynı.O yüzden crowdflower a labor partnerlikte başvuruda bulundum.Cevap olarak alım olduğunda bana ulaşacaklarını söylediler.Yani alım gibi bir şey olursa önümüzdeki aylarda sadece bize özel elite gibi bir site açabilirim.Sitenin giderleri için her taskı 1 cent az yaparım.Güzelce paramızı kazanıp ödemeyi istediğiniz zaman yollarım.Bakalım inş olur.
Last edited by moneymakingways » Tue Sep 27, 2016 03:42 » edited 1 time in total
Reason: argo kullanmayın.
muratkilinc
Posts249
Member Since2 Sep 2016
Last Visit30 Apr 2017
Likes Given88
Likes Received53/45

#534 by tallaz44 » Tue Sep 27, 2016 03:48

arkadaşlar ayın 15 inde clixsenseden payzaya para paramı çekmek için talimat verdim şimdiye kadar aktarılmadı bundan önce 1 kere 50 dolar çekme talimatı verdim hemen geldi bankaya sorunsuz çektim ayrıca payza onaylı
tallaz44
Posts173
Member Since24 Feb 2014
Last Visit19 Feb 2020
Likes Given3
Likes Received16/16

#535 by yusufla » Tue Sep 27, 2016 12:54

payza da her hangi bir düzelme olmadıgını söylüyolar ama ufak miktardaki ödemeler yapılıyor.. iki aydır ödeme bekliyorum... ben gibi bekleyenlerde var.. paytoo üyelikte sıkıntı çıkarıyor.. peki bize ödemeleri nasıl yapacaklar.. sayın modotör kardeşim bu konuda yönetimle görüşmüyormusunuz... bizide bilgilendirseniz.
yusufla
Posts43
Member Since26 Apr 2016
Last Visit30 Mar 2018
Likes Given0
Likes Received7/6

#536 by nacpukay » Wed Sep 28, 2016 03:09

200$ dan fazla ödemem yaklaşık 1 aydır bekliyor. Ödemesini alan var mı forumu takip ediyorum task yapmayı bırakalı çok oldu. Hiç değilse bir ödeme şekli olacak mı açıklama yapılsa?
nacpukay
Posts46
Member Since25 Mar 2014
Last Visit3 Jan 2020
Likes Given5
Likes Received5/5

#537 by moneymakingways » Wed Sep 28, 2016 13:13

yusufla wrote: payza da her hangi bir düzelme olmadıgını söylüyolar ama ufak miktardaki ödemeler yapılıyor.. iki aydır ödeme bekliyorum... ben gibi bekleyenlerde var.. paytoo üyelikte sıkıntı çıkarıyor.. peki bize ödemeleri nasıl yapacaklar.. sayın modotör kardeşim bu konuda yönetimle görüşmüyormusunuz... bizide bilgilendirseniz.

Arkadaşlar;
Ben de sizin gibi bir üyeyim. Ama inanın en azından payza konusunda yapacak hiçbirşey yok. Hatta denediniz mi bilmiyorum ama paypal açık olduğu zamanlar TR üyeleri için payza açık değildi. Payza'da yaşananlardan sonra (tüm USA tabanlı hesaplar donduruldu, soruşturma vs.) diğer USA üyeleri gibi Clixsense de mümkün olduğunca bu ödeme yönteminden uzak duruyor haklı olarak.

Burada üyelerin "ısrarla" anlamadığı, anlamak istemediği şey Clixsense'in USA kaynaklı bir site olması. Bu ülkede ne olursa direkt olarak siteye yansıyor. (Örneğin resmi tatillerde site ödeme yapmıyor, tatile giriyor vs.) Ve son kez söylüyorum Payza USA'de tercih edilen bir ödeme sistemi değil. Lütfen diğer ülke tabanlı sitelerle gereksiz karşılaştırmalara girmeyin, buradan para kazanmak istiyorsanız, burada vakit geçirecekseniz buranın şartlarına uymak zorundasınız.

Ayrıca bu durumdan en fazla mağdur olan üyelerden biri de benimdir. Küçümsemiyorum ama 20-30 dolarlar cidden para değil benim için. Bırakın Türkiye'yi, bütün Clixsense üyeleri arasında bu siteden en fazla para kazanan üyelerden biriyim ve bu parayı çıkaramıyorum. Fakat ciddi bir reklam masrafım da olduğu için şimdilik parayı site içinde döndürebiliyorum.

Yani sonuç olarak, kendi adıma paytoo, tango vs. gibi maceralara girmeye gerek yok. Ama bu site bu ödeme yöntemlerine ödeme yapıyor. Payza'ya da gelen yatırımdan ne varsa gönderiyor. Paypal ödemeleri zaten düzenli yapılıyor. Değişen hiçbirşey yok.

Siz deneyin ödeme yöntemlerini, konu açın, bilgilendirin, gerekirse konuyu da sabitleriz.

Ama site ölmüş, scam olmuş, zırt olmuş vs. gibi muhabbetlere de "bu forum ortamında giremezsiniz". Sizin için bu durum geçerli olabilir ama doğrusu yukarıda yazdığım gibidir. Ve dediğim gibi sizin doğrunuz farklı da olsa bu muhabbetlerin yeri bu forum değil.
Last edited by moneymakingways » Wed Sep 28, 2016 14:25 » edited 1 time in total
moneymakingways
Posts2,043
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given218
Likes Received1,217/659

#538 by yusufla » Thu Sep 29, 2016 00:21

küçük meblalar konusunda bişey diyemem lakin.. sonuçta burada 500 dolar ve üzerinde ödeme bekleyenlerde var.. bu ödemeler elbette bir gün yapılacak.. paranın burada kalacağını düşünmüyorum.. lakin insanın ihtiyacı oldugu zaman çekme isteği var.. birde açıklamalar eksik kalıyor. payzada ödeme olmadıgı söyleniyor ufakta olsa küçük meblalar ödeniyor. paytoo ya ve ya tango karta hiç girmiyorum bile... üyelik için insana on takla attırıyorlar. ama en azından bir açıklama yapılmalı. bu insanlar sonuçta burada emek harcıyor para biriktiriyor.. bir çözüm arandıgı söyleniyor.. bu çözümler neler.. bir çıkar yol olacaktır muhakkak.. ama buradaki insalarda emeklerinin karşılıgını almak istiyor..
yusufla
Posts43
Member Since26 Apr 2016
Last Visit30 Mar 2018
Likes Given0
Likes Received7/6

#539 by moneymakingways » Thu Sep 29, 2016 03:15

yusufla wrote: küçük meblalar konusunda bişey diyemem lakin.. sonuçta burada 500 dolar ve üzerinde ödeme bekleyenlerde var.. bu ödemeler elbette bir gün yapılacak.. paranın burada kalacağını düşünmüyorum.. lakin insanın ihtiyacı oldugu zaman çekme isteği var.. birde açıklamalar eksik kalıyor. payzada ödeme olmadıgı söyleniyor ufakta olsa küçük meblalar ödeniyor. paytoo ya ve ya tango karta hiç girmiyorum bile... üyelik için insana on takla attırıyorlar. ama en azından bir açıklama yapılmalı. bu insanlar sonuçta burada emek harcıyor para biriktiriyor.. bir çözüm arandıgı söyleniyor.. bu çözümler neler.. bir çıkar yol olacaktır muhakkak.. ama buradaki insalarda emeklerinin karşılıgını almak istiyor..

Nasıl bir açıklama bekliyorsunuz? Ben de o kısmı anlayamadım. Payza sorunu ABD için "genel" bir sorun. Payza hesaplarına para aktaramıyorlar. Gelen yatırımla karşılamaya çalışıyorlar ve bütün bu şikayetleri de göze alıyorlar; sırf siz "emeğinizin karşılığını" alabilesiniz diye. Ayrıca benim ve diğer modların mevcut durumla alakalı onlarca "aynı" açıklaması var. Son zamanlarda artan şikayetler üstüne resmi açıklamaları da var. (Helpdesk › FAQ › General Information › Why can't I cashout with Payza?) Payza seçeneğinin (özellikle Paypal ile ödeme alamayan) her ülke için açık olmadığının bilgisini de verdiler.

Kusura bakmayın ama Payza'yı kullanmak zorunda da değiller. Clixsense'in ilk zamanlarında sadece "çek ile ödeme" vardı. TR'den de üye kabul edilmiyordu. Biz ve bizim gibi üyeler sadece "bakıyorduk". Kimse Clixsense'e mecbur değil tabi ki. Ama Clixsense de bize mecbur değil. Acı ama ülkemiz için durum budur.

Tavsiyem (bütün üyeler için);
Herkes bu konunun ilk mesajını bir okusun. Mevcut durumu bir kavrasın. Kararını verip ona göre "devam etsin". Bekleyen ödemeleri olanlar "iptal etmesin". Bunlar elbet ödenecektir. Ama bundan sonrası için sadece payza ile devam etmek isteyen üyelerin "düzenli" ödeme alması şimdilik mümkün değil. Ya diğer ödeme yöntemlerini deneyeceksiniz veya Clixsense ile yollarınızı ayıracaksınız.
moneymakingways
Posts2,043
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given218
Likes Received1,217/659

#540 by mavis34 » Thu Sep 29, 2016 05:55

o zaman en başından herşey izah edilseydi! payza ödeme kısmına 5 ila 7 gün içersinde ödenir yazmasını biliyorlar. :evil: yazsalardı payza ödemeleri aylarca sürebilir. durum budur deselerdi. 2 aydır sitede task yaptık para birikti :thumbdown: atılan ticketlere çok yakında ödeyecez demesini biliyorlardı! söylelerdi açıklasalardı o zaman 2 ay önce ticket attım bir önce ticket attım. oyaladılar üç beş daha geçirmek için heralde :evil: başka siteye daha evvel geçerdik paramızı şimdi elimize almış olurduk.. payzayı kullanmak zorundalar artık paramı alana kadar kullanmak zorundalar. bi çözüm bulmak zorundalar. abdden para aktaramıyorsa parayı abd dışındaki biri yatıracak. koskoca site anasını satayım işe bak..
mavis34
Posts2,320
Member Since13 Oct 2015
Last Visit17 May 2018
Likes Given45
Likes Received408/315
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Jul 8, 2020 00:09:08 EST