Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianClixSense Оферти
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ClixSense Оферти

#1241 by cvetidoncheva93 » Wed Apr 27, 2016 13:32

CashBag wrote: Ако става въпрос за "Heroes of utopia" на мен ми ги платиха (1,19$) 4 дни след като им пратих имейла със снимки на иконката на играта, играта отворена на телефона и снимка на тяхната оферта. Също така ми бяха изтрили билета който се пуска в техния сайт, преди да ми платят. и им писах негативни коментари тук във форума , както и под играта в магазина на гугъл. Така че имаш шанс

Къде им прати снимка ? И аз я инсталирах , а пък ми пише , че може би не съм направила офертата.
cvetidoncheva93
Posts29
Member Since18 May 2013
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given8
Likes Received6/5

#1242 by CashBG » Wed Apr 27, 2016 14:45

cvetidoncheva93 wrote:
CashBag wrote: Ако става въпрос за "Heroes of utopia" на мен ми ги платиха (1,19$) 4 дни след като им пратих имейла със снимки на иконката на играта, играта отворена на телефона и снимка на тяхната оферта. Също така ми бяха изтрили билета който се пуска в техния сайт, преди да ми платят. и им писах негативни коментари тук във форума , както и под играта в магазина на гугъл. Така че имаш шанс

Къде им прати снимка ? И аз я инсталирах , а пък ми пише , че може би не съм направила офертата.

Ако е от matomy горе в дясно има support- точно под "earn using your phone". Kато натиснеш на support ще видиш офертите които си правил (само високо платените) . Там натискаш на "inquire about this offer" съответно срещу офертата която не ти е платена. После ще получиш email в който пише какво трябва да направиш. Така след няколко имейла в разговори ми признаха офертата
CashBG
Posts57
Member Since8 Sep 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given1
Likes Received21/12

#1243 by pisetu » Mon May 02, 2016 08:22

Ако нямам отговор на пуснат билет преди повече от 2 дни за незаплатено приложение, какво следва да направя? :x
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1244 by cvetidoncheva93 » Mon May 02, 2016 11:10

CashBag wrote:
cvetidoncheva93 wrote:

Ако е от matomy горе в дясно има support- точно под "earn using your phone". Kато натиснеш на support ще видиш офертите които си правил (само високо платените) . Там натискаш на "inquire about this offer" съответно срещу офертата която не ти е платена. После ще получиш email в който пише какво трябва да направиш. Така след няколко имейла в разговори ми признаха офертата

Пратих им снимки и нищо :Д ЗА Matomy ставаше на въпрос да. Ех..здраве да е ;)
cvetidoncheva93
Posts29
Member Since18 May 2013
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given8
Likes Received6/5

#1245 by pisetu » Mon May 02, 2016 11:22

cvetidoncheva93 wrote:
CashBag wrote:
cvetidoncheva93 wrote:

И на мен не ми го платиха това, въпреки обяснения и снимки. Сега също имам проблем с друго приложение, вече ще се откажа да тегля...
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1246 by cvetidoncheva93 » Tue May 03, 2016 14:57

pisetu wrote:
cvetidoncheva93 wrote:
CashBag wrote:
cvetidoncheva93 wrote:

И на мен не ми го платиха това, въпреки обяснения и снимки. Сега също имам проблем с друго приложение, вече ще се откажа да тегля...

На мен ми ги платиха тези 1.19$ ..след като им пратих снимките от играта и минаха няколко дни и днес гледам имейл от Matomy. Влизам сега и хоп имам 1.19 $ . Благодаря Matomy и Clixsense <3 !
cvetidoncheva93
Posts29
Member Since18 May 2013
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given8
Likes Received6/5

#1247 by pisetu » Wed May 04, 2016 12:00

Пак да питам - ако нямам отговор на ДВА билета повече от СЕДМИЦА какво трябва да направя и към кого аджеба да пиша? Ше ме прощават тия от Adscend ама толко да са заети не вярвам пък ако ще .... не знам кво. Второто приложение, за което не ми се плаща, след Heroes of Utopia. Повече няма да се занимавам и няма да тегля нищо, явно никой не може да даде адекватен отговор дори от страна на сайта. Абсолютна тъпанарщина ! :x
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1248 by itei111 » Thu May 05, 2016 11:21

Повече от 2 месеца чакам плащане през нетелер,ама не! Някой може ли да се опита да ми обясни ? От други сайтове нямам кахъри.
itei111
Posts4
Member Since10 Mar 2015
Last Visit24 Jul 2016
Likes Given0
Likes Received0

#1249 by pisetu » Sun May 08, 2016 10:00

За съжаление ще си тегля парите и ще се махам от сайта, нищо лошо, но вече имам над 5 оферти, игрички и приложения, които съм свалила, а така и не си получавам плащането за тях, нито пък отговор каква е причината и защо е така. Повече от 2 седмици чакам отговори от Adscend, снощи пък играх Hungry friends, една игра със златна рибка също, и пак нищо. Поне да получавах отговор, но уви. Няма смисъл да си хабя времето, защото от всички неплатени см изпуснала 2 долара и повече (не са много, но защо трябва да не си ги получа?). Супер тъпото некоректно отношение, нито сайта може да ми помогне, нито никой, напрзно хабя нерви в мейли и обяснения..
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1250 by VeGans » Sun May 08, 2016 11:28

@pisetu.

Hungry friends, не е "златна рибка" а небезизвестната игра Pacman. Тук тя се играе веднъж и си взимаш 40те цента... След това я играеш за удоволствие. Изрично е казано," you have to be new user".

Относно Adscent: така е. Некоректни са. Не плащат за всяка инсталирана игра.. Ще отговорят на мейла ти, но ще бъде нещо от рода на "има няколко причини, поради които не си получаваш парите." Изброени са. дрън-дрън-дрън. Нито една от тях не е вярна.

Имаш право да се ядосваш, но от самото начало трябваше да си готова за бавното "забогатяване". Трябва да сме готови и за некоректно отношение...

И аз страдам от това. Вече съм на 80% точност, а все още съм с нулево ниво. След като ме въртяха близо два месеца се оказа, че това е така, защото в началото съм имал много сгрешени задачи. Аз се примирих... И се пуснах по течението

Сама решаваш дали ще се махнеш... Пари се печелят, но не веднага. И не лесно. Ще мине доста време и ще изхабиш доста нерви докато започнеш да си доволна от резултата.

Това е тяхната цел. Изнервят хората... Приеми го като цедка. Накрая остават най-добрите... И тогава се печели.

Успех.
VeGans
Posts98
Member Since2 Sep 2015
Last Visit22 Oct 2016
Likes Given41
Likes Received34/27

#1251 by pisetu » Sun May 08, 2016 12:28

Имах предвид, че играх тази игра Hungry friends, и отделно играх и друга игра с една златна рибка (грешка на езика, не съм се изказала правилно). Adscend не си правят труда да ми отговарят на 3 мейла, от днес 4-ти, камоли да ми обяснят причина, заради която да не ми е платено. В крайна сметка най-много се печели от задачки и оферти (поне аз, понеже нямам реферали), а като не ми се плащат всички оферти какъв е смисъла да правя други? Също така онзи ден гледах и 4-5 клипчета от синичките, и не получих нито 1 цент. За 5 клипа - нито 1 цент. Преди поне ми плащаха за 2-3 клипа 1 цент. Поне ако има такива измамници, които не плащат, да ги погва сайта и да ги маха. Преди 2-3 часа сложих приложение за 17 цента, пак от Adscend, и пак голямо нищо. В крайна сметка ако е при всички така защо не правят нещо по въпроса? А относно, че трябва да си нов, как да пусна играта, като ми дава да се логна през фейса, и едва тогава тръгва? Аз съм доволна от сайта и от това, което съм изкарала до момента, макар и малко да е, но на 10 оферти да ми се плаща една, и на месец да ми се изсипят изведнъж 10 задачки с по 1, и как да вдигна левелче... Пък проучвания никакви, имам 1-2 и до там. Упорито тегля и играя всичко, което ми попадне и ме устройва, но се чувствам доста измамена. Все пак капка по капка - вир, ама взе да става зор :)
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1252 by CashBG » Sun May 08, 2016 15:30

Като не са ти платили една оферта защо продължаваш да правиш още . И аз направих една оферта на adscend и като не ми платиха и не ми отговориха на мейла повече не си губя времето да им правя офертите. От trialpay съм най-доволен платили са ми всички направени оферти, съпорта им решава проблемите за 1 ден.
CashBG
Posts57
Member Since8 Sep 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given1
Likes Received21/12

#1253 by pisetu » Sun May 08, 2016 16:12

CashBag wrote: Като не са ти платили една оферта защо продължаваш да правиш още . И аз направих една оферта на adscend и като не ми платиха и не ми отговориха на мейла повече не си губя времето да им правя офертите. От trialpay съм най-доволен платили са ми всички направени оферти, съпорта им решава проблемите за 1 ден.

Знам ли и аз, мислех че е проблем с една реклама, не с всичките :x :(
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1254 by extraordinaire » Tue May 10, 2016 10:57

pisetu wrote:
CashBag wrote: Като не са ти платили една оферта защо продължаваш да правиш още . И аз направих една оферта на adscend и като не ми платиха и не ми отговориха на мейла повече не си губя времето да им правя офертите. От trialpay съм най-доволен платили са ми всички направени оферти, съпорта им решава проблемите за 1 ден.

Знам ли и аз, мислех че е проблем с една реклама, не с всичките :x :(

PISETU,аз лично бих ти препоръчал да правиш офертите на TrialPay,те са най-коректни за мен и винаги плащат свършената игра/анкета/оферта.
extraordinaire
Posts81
Member Since9 Oct 2015
Last Visit3 Jul 2017
Likes Given32
Likes Received68/33

#1255 by pisetu » Tue May 10, 2016 11:03

Така ще е вече, колега, и аз долу горе нямам проблеми с тях, само с Matomy и Adscend, но повече нищо няма да тегля и да играя от техните работи, преди малко получих дългооооочаквания мейл, който, както каза един друг колега по-горе, е пълен с измислици и причини защо не ми било платено. Всевъзможни причини свят да ти се завие. Само да можеше по-честичко да се сменят офертите, да излизат новички, то само в TrialPay са най-много и читави, в някои въобще никога не са ми излизали оферти до сега :)
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1256 by desito_des » Wed May 11, 2016 03:38

Здравейте, днес гледах клипче от 12 минути от синия прозорец в началната ми страница. Нещо не получавам пари от там, някой нещо да ме посъветва - не мога и да видя кой е рекламодателя, за да му пиша и да искам обяснения.
desito_des
Posts18
Member Since16 Nov 2015
Last Visit14 Dec 2016
Likes Given9
Likes Received5/4

#1257 by pisetu » Wed May 11, 2016 07:39

desito, с тези клипове май е като руска рулетка, я ти плати, я не ти плати. Гледам по 5 и повече, и ми плаща само 1. И те вчерашните бяха всичките над 10 мин... Поне да беше различно таксуването за по-дългите клипове, а то даже и 1 цент не плаща... И по някое време се отказвам :) и съм споделяла даже, но пак не е плащало.
pisetu
Posts67
Member Since10 Mar 2016
Last Visit2 Aug 2018
Likes Given13
Likes Received43/21

#1258 by extraordinaire » Thu May 12, 2016 10:29

desito_des и pisetu,някъде в изминалите страници,но не помня дали в тази тема, обсъждахме причините за да не ви плаща за всеки клип.Когато видеото е от youtube,то плаща 1 на 3,понякога 1 на 5 независимо от дължината,всички останали клипове/реклами на рецепти,филми,продукти каквото и да било заплаща винаги без проблем.
Аз лично си ги отварям,спирам звука и си правя нещо друго докато свърши и от 20тина клипа получавам около 4-5 цента без да цъкам и да си давам зор,така че не се отказвайте! Успех
extraordinaire
Posts81
Member Since9 Oct 2015
Last Visit3 Jul 2017
Likes Given32
Likes Received68/33

#1259 by cvetidoncheva93 » Thu May 12, 2016 10:57

Хванахте ли проучването от CINT за бирата ? Беше много интересно. Чакам си моите 0.62 $ или 0. 64 $ не видях от припряността , за да не го изпусна ;) ;)
cvetidoncheva93
Posts29
Member Since18 May 2013
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given8
Likes Received6/5

#1260 by cvetidoncheva93 » Thu May 12, 2016 10:59

cvetidoncheva93 wrote: Хванахте ли проучването от CINT за бирата ? Беше много интересно. Чакам си моите 0.62 $ или 0. 64 $ не видях от припряността , за да не го изпусна ;) ;)
Платено !!! 0.63 $ ! Благодаря Clixsense <3
cvetidoncheva93
Posts29
Member Since18 May 2013
Last Visit2 Jun 2019
Likes Given8
Likes Received6/5
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 20, 2019 16:10:51 EST