Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianClixSense Задачи
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
ClixSense Задачи

#1821 by ofeliq_asgr » Sat Apr 19, 2014 01:47

Здравейте искам да попитам имали още хора като мен без значки?
ofeliq_asgr
Posts210
Member Since19 Sep 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given348
Likes Received193/79

#1822 by nask07719 » Sat Apr 19, 2014 02:30

ofeliq_asgr wrote: Здравейте искам да попитам имали още хора като мен без значки?

И аз съм като теб,но се надявам в най-скоро време да ни оправят нещата :thumbup: :thumbup: :clixsense: :clixsense:
nask07719
Posts133
Member Since30 Nov 2012
Last VisitToday
Likes Given743
Likes Received173/63

#1823 by Alcion » Sat Apr 19, 2014 03:16

Само че нещата стават по-зле. В момента отново имам проблем при задачите и не само при мен /чета форума на CrowdFlower/. Която и задача да искам да отворя от първо и второ ниво /аз съм второ/ не ми дава да я правя, защото не съм достатъчно квалифицирана и това е от вчера, като пак до вчера цял ден именно тези задачи решавах.
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1824 by CarrieBradshaw » Sat Apr 19, 2014 03:39

И при мен ми изписва,че нямам достатъчно квалификация за нито от една от задачите, като някои от тях съм ги решавала до сега успешно...

а къде да видя кое ниво съм?
CarrieBradshaw
Posts96
Member Since16 Mar 2014
Last Visit19 Mar 2017
Likes Given0
Likes Received45/18

#1825 by Alcion » Sat Apr 19, 2014 03:45

vipopova wrote: И при мен ми изписва,че нямам достатъчно квалификация за нито от една от задачите, като някои от тях съм ги решавала до сега успешно...

а къде да видя кое ниво съм?

В дашборда си можеш да видиш нивото, но в момента съм повече от сигурна, че това е поредният бъг. Няма логика на абсолютно всички задачи да ми изписва това. Защо не спрат задачите, ако трябва за 5 дни, да си оправят цялата система и да можем да работим нормално. Тези хора не си вършат работата, както трябва.
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1826 by pilota861 » Sat Apr 19, 2014 04:50

ofeliq_asgr wrote: Здравейте искам да попитам имали още хора като мен без значки?

И аз все още съм без значка, споко не си сама :D , ще чакаме заедно. Дано по-скоро ни дадат, защото е много кофти така.
pilota861
Posts86
Member Since12 Apr 2013
Last Visit29 May 2017
Likes Given507
Likes Received124/46

#1827 by Alcion » Sat Apr 19, 2014 05:14

Badge Update Notification

Thanks for your patience while we roll out our Badges! Starting on Monday (4/21), your eligibility for new Performance Level Badges will be assessed every 24 hours and the old badges to be retired will be removed from the Contributor Dashboard.
Сега пък започват нова актуализация от понеделник :x
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1828 by VanqGM » Mon Apr 21, 2014 11:44

Alcion wrote: Само че нещата стават по-зле. В момента отново имам проблем при задачите и не само при мен /чета форума на CrowdFlower/. Която и задача да искам да отворя от първо и второ ниво /аз съм второ/ не ми дава да я правя, защото не съм достатъчно квалифицирана и това е от вчера, като пак до вчера цял ден именно тези задачи решавах.

Вече три дни , макар и с 3-то ниво , не мога да правя НИКАКВИ ЗАДАЧИ от което и да е ниво, защото съм неквалифицирана.Всички задачи са ми активни ,за всички нива, но като отида на която и да е ми излиза :

You don't meet the qualifications for this task.

Изчаках да дойде 21 април ,когато щели да приключат с нововъведенията ,но нищо не се оправя.Писах им ,но отговор не получавам.
VanqGM
Posts34
Member Since11 Nov 2012
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given9
Likes Received53/16

#1829 by carrieand » Mon Apr 21, 2014 11:51

Аз съм по същия начин.
carrieand
Posts87
Member Since14 Dec 2012
Last Visit11 Aug 2019
Likes Given155
Likes Received113/36

#1830 by VanqGM » Mon Apr 21, 2014 16:32

Нещата вместо да се оправят станаха още по зле .На някои сега им дадоха нива , а на мен ми ги отнеха по незнайни причини. От трето ниво с 19400 задачи и 93% сега вече нямам и !-во ниво. Вече нямам думи и нерви ! Това незнам на какво прилича.
VanqGM
Posts34
Member Since11 Nov 2012
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given9
Likes Received53/16

#1831 by Alcion » Mon Apr 21, 2014 17:27

Това, което се случва е повече от грозно. При толкова решени задачи и тестове ни принизиха до нивото на начинаещи /нови профили/. Не знам към кого вече да се обърна, но тези от кроунещо си в момента вместо да оправят нещата, то съвсем заприлича на анархия. Дадоха ми второ ниво, на което се радвах, а сега ме смъкнаха на първо и именно онези хиляди задачи, които съм направила в момента не са ми активни. Грозно!
При това положение дори не мисля да се ъпгрейдна след като ми изтече този. Не знам кой диктува правилата, но ако от екипа на кликсенс могат да се намесят по някакъв начин би било добре.
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1832 by VanqGM » Mon Apr 21, 2014 18:47

Alcion wrote: Това, което се случва е повече от грозно. При толкова решени задачи и тестове ни принизиха до нивото на начинаещи /нови профили/. Не знам към кого вече да се обърна, но тези от кроунещо си в момента вместо да оправят нещата, то съвсем заприлича на анархия. Дадоха ми второ ниво, на което се радвах, а сега ме смъкнаха на първо и именно онези хиляди задачи, които съм направила в момента не са ми активни. Грозно!
При това положение дори не мисля да се ъпгрейдна след като ми изтече този. Не знам кой диктува правилата, но ако от екипа на кликсенс могат да се намесят по някакъв начин би било добре.

Стоя и се чудя какво и защо се случва ! И още повече като виждам ,че и Alcion , има моя проблем ,започвам да си мисля ,че има нещо гнило .Как до преди 3 седмици ,когато си правих задачите в зеления сайт нямах никакви проблеми,а аз там работих основно и имам натрупани към 10000 задачи,а сега( от 3 седмици ) като започнах тук да работя основно и направих близо 5000 задачи , 2 пъти бях в седмичната класация и хоп проблеми. Започнах да си мисля всички тези неща защото и при Alcion се получи същото. И тя е работила преди това някъде другаде ,защото тук има само 5000 задачи и повечето са натрупани сега......а общо има над 12000 задачи.Започвам да съжалявам,че изобщо се появих тук и ,че изобщо влязох във всичките им класации ,защото това се оказа само в моя вреда .Не знам колко съм права ,но просто не намирам никаква причина,това да се случва.....и никакъв отговор от кроуда.
VanqGM
Posts34
Member Since11 Nov 2012
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given9
Likes Received53/16

#1833 by Alcion » Tue Apr 22, 2014 04:25

Ваня, няма как да не се съглася с теб. Може да звучи малко параноично, но като се замисля...Да речем, че аз съм 3-то ниво, обаче започвам да правя много грешки и съответно точността ми пада и предполагам нивото /предполагам, защото онези господа май нямат много ясна представа как точно ще им работи "страхотната" нова система/. Само че в седмицата, в която получих 2-ро ниво, та точно тогава започнах да правя задачи и да се изкачвам в класацията. Тогава бях с 95% точност в дашборда. След като т.нар.състезание приключи аз бях с над 2500 решени задачи /всички на 100% точност/ и в дашборда моята точност се увеличи на 96%. В крайна сметка второто ниво беше ми отнето и сега съм 1-во ниво. Аз това не мога да си го обясня...
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1834 by pilota861 » Tue Apr 22, 2014 04:30

VanqGM wrote:
Alcion wrote: Това, което се случва е повече от грозно. При толкова решени задачи и тестове ни принизиха до нивото на начинаещи /нови профили/. Не знам към кого вече да се обърна, но тези от кроунещо си в момента вместо да оправят нещата, то съвсем заприлича на анархия. Дадоха ми второ ниво, на което се радвах, а сега ме смъкнаха на първо и именно онези хиляди задачи, които съм направила в момента не са ми активни. Грозно!

Стоя и се чудя какво и защо се случва ! И още повече като виждам ,че и Alcion , има моя проблем ,започвам да си мисля ,че има нещо гнило .Как до преди 3 седмици ,когато си правих задачите в зеления сайт нямах никакви проблеми,а аз там работих основно и имам натрупани към 10000 задачи,а сега( от 3 седмици ) като започнах тук да работя основно и направих близо 5000 задачи , 2 пъти бях в седмичната класация и хоп проблеми. Започнах да си мисля всички тези неща защото и при Alcion се получи същото. И тя е работила преди това някъде другаде ,защото тук има само 5000 задачи и повечето са натрупани сега......а общо има над 12000 задачи.Започвам да съжалявам,че изобщо се появих тук и ,че изобщо влязох във всичките им класации ,защото това се оказа само в моя вреда .Не знам колко съм права ,но просто не намирам никаква причина,това да се случва.....и никакъв отговор от кроуда.

Нищо не се случва, камо ли лично към вас. Проблем има при всички, някои от нас дори още нямаме значки, а и аз имам решени над 3000 задачи с успеваемост 92%. Нямам задачи повече от месец. Така че, вие сте от облагодетелстваните, защото докато вие решавахте, ние ви гледахме и се радвахме на успехите ви. Всички знаем, че Crowdflower правят обновяване, имат хиляди, милиони потребители, нормално е да има забавяне, бъгове и т.н., като при всяка нова система. Нека бъдем търпеливи още малко и да не казваме силни думи, още по-малко и да обвиняваме Clixsense, те пък нямат нищо общо.
pilota861
Posts86
Member Since12 Apr 2013
Last Visit29 May 2017
Likes Given507
Likes Received124/46

#1835 by Alcion » Tue Apr 22, 2014 05:01

Кликсенс няма вина. Негодуванието ми е насочено към тия умници. Ти сам каза - милиони потребители. Ми като сме толкова много да си увеличат екипа. Имам пуснати билети от 8-ми април и досега никакъв отговор. Защо трябваше да развалят доброто старо просто не ми е ясно, а като са тръгнали да правят промени ми да спрат задачите, ако трябва за седмица, да си оправят нещата и да работим нормално.
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1836 by nik765 » Tue Apr 22, 2014 13:18

pilota861 wrote:
VanqGM wrote:

Нищо не се случва, камо ли лично към вас. Проблем има при всички, някои от нас дори още нямаме значки, а и аз имам решени над 3000 задачи с успеваемост 92%. Нямам задачи повече от месец. Така че, вие сте от облагодетелстваните, защото докато вие решавахте, ние ви гледахме и се радвахме на успехите ви. Всички знаем, че Crowdflower правят обновяване, имат хиляди, милиони потребители, нормално е да има забавяне, бъгове и т.н., като при всяка нова система. Нека бъдем търпеливи още малко и да не казваме силни думи, още по-малко и да обвиняваме Clixsense, те пък нямат нищо общо.

Случват се много работи и то от объркани по- объркани. и нелогични. Дават се нива на едни за 700 задачи - 1-во и др. с 12000 пак 1-во .Не се дават нива и хората чакат от месец. А ето и случаи (Alcion , VanqGM и други може би) в които получаваш ниво и по неизвестни причини ...след като си направил още повече задачи и с по-голяма точност дори ,ти отнемат нивото. Може би хората да останат доволни ,че са ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНИ за няколко дни? А дали са били наистина ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНИ или просто са работили много и упорите и не са си заслужили възможността да работят ?
nik765
Posts8
Member Since11 Jun 2013
Last Visit15 May 2019
Likes Given0
Likes Received7/5

#1837 by jasmes1 » Thu Apr 24, 2014 07:35

Аз имам същият проблем. Имах трето ниво и изведнъж по незнайни причини се сгромолясах на нулево. Писах им, но отговор все още не съм получила. Ето и снимка на досегашната ми работа
jasmes1
Posts4
Member Since12 Feb 2012
Last Visit12 Aug 2019
Likes Given0
Likes Received1/1

#1838 by buldan75 » Thu Apr 24, 2014 08:58

Според Crowd акаунтите се разглеждат на всеки 24 часа (дали е така не знам), но ако не изпълняваш известно време задачи или изпълняваш малко, то нивото ти се сваля автоматично или се отнема.
Все още ми се струва, че критериите им не са изчистени в това отношение.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit15 Oct 2019
Likes Given1,635
Likes Received2,243/900

#1839 by ofeliq_asgr » Thu Apr 24, 2014 09:18

buldan75 wrote: Според Crowd акаунтите се разглеждат на всеки 24 часа (дали е така не знам), но ако не изпълняваш известно време задачи или изпълняваш малко, то нивото ти се сваля автоматично или се отнема.
Все още ми се струва, че критериите им не са изчистени в това отношение.
По тази логика тези който нямаме още никакво дадено ниво, няма и да получим, а без ниво ние нямаме задачи, т.е няма как да получим значка. А дори и да получим, ако не решаваме ще я загубим. :(
Вече три седмици нямам почти никакви задачи, появява се чат пат тази за статиите и само това е, друга нямам. Преди на месец правих по около 20$ от задачи, а сега 1$, немога да изкарам....
Нещо не е добре работа.
ofeliq_asgr
Posts210
Member Since19 Sep 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given348
Likes Received193/79

#1840 by buldan75 » Thu Apr 24, 2014 13:14

Имах предвид, че системата не е наред. Аз имах първо ниво и изпълнявах задачи всеки ден. От една седмица, а може и повече не съм изпълнявал задачи, а нивото ми стои, което означава, че това не е критерий.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit15 Oct 2019
Likes Given1,635
Likes Received2,243/900
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2019 21:01:53 EST