Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianПроцесори за Разплащане и как да си служим с тях
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Процесори за Разплащане и как да си служим с тях

Locked

#121 by indiigo » Tue Jul 23, 2013 15:01

Моите пари точно на 3тия ден влязоха в картата, ЦКБ ползвам
Last edited by indiigo » Tue Jul 23, 2013 15:06 » edited 1 time in total
indiigo
Posts57
Member Since25 May 2012
Last Visit17 Apr 2016
Likes Given0
Likes Received69/23

#122 by nask07719 » Tue Jul 23, 2013 15:26

indiigo wrote: Моите пари точно на 3тия ден влязоха в картата, ЦКБ ползвам

Браво значи има надежда да се ходи на море
nask07719
Posts133
Member Since30 Nov 2012
Last Visit18 Aug 2019
Likes Given741
Likes Received173/63

#123 by Fugitive88 » Wed Jul 24, 2013 07:10

Здравейте, днес вече парите са в картата ми, значи всичко е както е описано и няма лъжа и измама, днес е точно третия работен ден от поискването на превода и парите са на лице, Успех на всички :thumbup: :clixsense:
Fugitive88
Posts267
Member Since30 May 2012
Last Visit24 Apr 2019
Likes Given212
Likes Received198/84

#124 by nask07719 » Wed Jul 24, 2013 11:32

Fugitive88 wrote: Здравейте, днес вече парите са в картата ми, значи всичко е както е описано и няма лъжа и измама, днес е точно третия работен ден от поискването на превода и парите са на лице, Успех на всички :thumbup: :clixsense:

Браво и да пиеш една бира и за нас.Честито теглене Fugitive88
:clap: :clap: :clap: :clixsense: :thumbup:
nask07719
Posts133
Member Since30 Nov 2012
Last Visit18 Aug 2019
Likes Given741
Likes Received173/63

#125 by tonitas » Sun Aug 11, 2013 17:31

Здравейте. Моята карта е на ЦКБ и е Maestro...Ще има ли проблем при тегленето, защото не я виждам като вариант в PayPal...там има MasterCard, но няма Maestro .... Благодаря! :) Всъщност вида на картат има ли значение?!...Извинявам се за въпросите, но не съм ползвала тази система за разплащания :)
tonitas
Posts6
Member Since9 Jul 2013
Last Visit14 Feb 2014
Likes Given0
Likes Received1/1

#126 by lia1407 » Sun Aug 11, 2013 17:45

tonitas wrote: Здравейте. Моята карта е на ЦКБ и е Maestro...Ще има ли проблем при тегленето, защото не я виждам като вариант в PayPal...там има MasterCard, но няма Maestro .... Благодаря! :) Всъщност вида на картат има ли значение?!...Извинявам се за въпросите, но не съм ползвала тази система за разплащания :)

Здравей tonitas, погледни тук, аз лично съм с Виза на ЦКБ, но колегите са споделили, дано да успееш да намериш отговор ;)

БАНКИ ,които работят с електр. процесори/PAY PAL/ | ClixSense Forum

Поздрави Лия
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#127 by ivanbochukov » Wed Aug 14, 2013 09:14

здравейте аз сам с Visa Electron на Първа Инвестиционна Банка,верифицирах си PayPal както е описано тук и всичко е ОК,Нормално но преди 2 дни тоест в понеделник си поисках малко парички от PayPal 8 EUR. и нещо,като към картата ми трябваше да дойдат 6 EUR. и нещо (има такса от 2 EUR.)та ми показваше Pending около 4-5 часа и след това стана Complete но парите ги няма в картата до колкото прочетох тук в форума е възможно да се чака до 30 дни,което не ми е проблем.
Имам един въпрос,има ли минимална сума за теглене от PayPal към картата?И ако да,ако поискам сума под минималната няма ли да ми я откажат?
ivanbochukov
Posts44
Member Since19 Feb 2013
Last Visit8 Jun 2017
Likes Given10
Likes Received20/6

#128 by Fugitive88 » Wed Aug 14, 2013 09:54

ivanbochukov wrote: здравейте аз сам с Visa Electron на Първа Инвестиционна Банка,верифицирах си PayPal както е описано тук и всичко е ОК,Нормално но преди 2 дни тоест в понеделник си поисках малко парички от PayPal 8 EUR. и нещо,като към картата ми трябваше да дойдат 6 EUR. и нещо (има такса от 2 EUR.)та ми показваше Pending около 4-5 часа и след това стана Complete но парите ги няма в картата до колкото прочетох тук в форума е възможно да се чака до 30 дни,което не ми е проблем.
Имам един въпрос,има ли минимална сума за теглене от PayPal към картата?И ако да,ако поискам сума под минималната няма ли да ми я откажат?

Здравей, аз също съм на първа инвестиционна банка и съм с виза електрон, преди няколко седмици също поисках плащане, и ми го преведоха точно на 3 тия работен ден, тоест щом си поискал понеделник, утре би трябвало да ти пристигнат парите. А дали има минимална сума не знам, но и да има то едва ли ще ти даде да създадеш транзакция, ако си под тази сума.
Fugitive88
Posts267
Member Since30 May 2012
Last Visit24 Apr 2019
Likes Given212
Likes Received198/84

#129 by ivanbochukov » Fri Aug 16, 2013 05:05

Fugitive88 wrote:
ivanbochukov wrote: здравейте аз сам с Visa Electron на Първа Инвестиционна Банка,верифицирах си PayPal както е описано тук и всичко е ОК,Нормално но преди 2 дни тоест в понеделник си поисках малко парички от PayPal 8 EUR. и нещо,като към картата ми трябваше да дойдат 6 EUR. и нещо (има такса от 2 EUR.)та ми показваше Pending около 4-5 часа и след това стана Complete но парите ги няма в картата до колкото прочетох тук в форума е възможно да се чака до 30 дни,което не ми е проблем.

Здравей, аз също съм на първа инвестиционна банка и съм с виза електрон, преди няколко седмици също поисках плащане, и ми го преведоха точно на 3 тия работен ден, тоест щом си поискал понеделник, утре би трябвало да ти пристигнат парите. А дали има минимална сума не знам, но и да има то едва ли ще ти даде да създадеш транзакция, ако си под тази сума.

Току що си получих паричките,чакам ги от понеделник до днес.Аз го водя пети ден.
:)
ivanbochukov
Posts44
Member Since19 Feb 2013
Last Visit8 Jun 2017
Likes Given10
Likes Received20/6

#130 by respekt » Fri Aug 16, 2013 07:07

tonitas wrote: Здравейте. Моята карта е на ЦКБ и е Maestro...Ще има ли проблем при тегленето, защото не я виждам като вариант в PayPal...там има MasterCard, но няма Maestro .... Благодаря! :) Всъщност вида на картат има ли значение?!...Извинявам се за въпросите, но не съм ползвала тази система за разплащания :)

Карта на маестро не става за нищо в интернет. Пробвал съм да я верифицирам в пейпала не става. Също така съм пробвал и да пазарувам директно с нея в ebay и пак не става.
respekt
Posts431
Member Since6 Mar 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given806
Likes Received400/163

#131 by Fugitive88 » Fri Aug 16, 2013 09:31

ivanbochukov wrote:
Fugitive88 wrote:

Току що си получих паричките,чакам ги от понеделник до днес.Аз го водя пети ден.
:)

Явно при всяко плащане е различно, но при мен със същата карта и на същата банка беше на 3 ти работен ден, но 5 ти ден като цяло, понеже ги поисках в събота :)
Fugitive88
Posts267
Member Since30 May 2012
Last Visit24 Apr 2019
Likes Given212
Likes Received198/84

#132 by buldan75 » Mon Sep 02, 2013 17:35

fenomenyt84 wrote: Добър вечер,имам малък проблем.Може да не му е тук мястото,но поне тук може да получа отговор на моя проблем.Досега не ми се беше случвало.Исках да си купя акций от един сайт и преведох 30$,но след това разбрах че така няма как да стане,пуснах 2 билета до админа но никакъв отговор.След това пуснах диспут в ПейПал той го повдигна до Иск.След което акаунта ми беше спрян.Някой може ли да ми каже как да процедирам по натам и да си получа парите.Ще съм благодарен ако някой се е сблъсквал с такова нещо да ме посъветва.Благодаря ви предварително.
Предполагам, че имаш получавани пари от сайта и затова въпросната програма е повдигнала нещо, като анти-диспут твърдейки, че си на печалба и злоупотребяваш с обслужването, предоставено от PayPal или нещо в този смисъл.
Предполагам, че и PayPal акаунта ти е сравнително нов (на по малко от година) и затова са предприели тази мярка.
PayPal винаги изпращат причина за блокирането на акаунта, така че си провери внимателно съобщенията и виж какво се изисква в тях.

Желая ти успех :thumbup:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#133 by divavv » Fri Sep 06, 2013 03:38

Здравейте!:)Аз съм сравнително от скоро в сайта и досега не съм изисквала плащания към пейпал.Вчера го направих за първи път,но не ми е ясно какво следва.Някой може ли да ми обясни самият процес на прехвърляне на парите от сайта към пейпал?След като съм натиснала "withdraw" трябва ли да правя още нещо?Предварително благодаря за отговора!:)
divavv
Posts9
Member Since9 Apr 2013
Last Visit1 Jan 2014
Likes Given0
Likes Received2/2

#134 by lia1407 » Fri Sep 06, 2013 04:22

divavv wrote: Здравейте!:)Аз съм сравнително от скоро в сайта и досега не съм изисквала плащания към пейпал.Вчера го направих за първи път,но не ми е ясно какво следва.Някой може ли да ми обясни самият процес на прехвърляне на парите от сайта към пейпал?След като съм натиснала "withdraw" трябва ли да правя още нещо?Предварително благодаря за отговора!:)

Здравей divavv съдейки от статистиката ти всичко при тебе е наред, за повече информация погледни тук.

ClixSense Help Center

Поздрави Лия
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#135 by divavv » Fri Sep 06, 2013 08:22

Благодаря за бързия отговор,Лия!:)
Аз подробно разучих инструкциите в "Help Center" още преди да поискам плащане.Това,което не ми е ясно е дали трябва да предприема други действия -да чакам имейл или нещо друго,или парите директно ще постъпят по сметката ми?Въпросът ми сигурно звучи много глупаво за тези,които са отдавна тук,но с начинаещите е така-питат за всяко нещо!:)))))
Още веднъж благодаря!:)
divavv
Posts9
Member Since9 Apr 2013
Last Visit1 Jan 2014
Likes Given0
Likes Received2/2

#136 by lia1407 » Fri Sep 06, 2013 08:48

divavv wrote: Благодаря за бързия отговор,Лия!:)
Аз подробно разучих инструкциите в "Help Center" още преди да поискам плащане.Това,което не ми е ясно е дали трябва да предприема други действия -да чакам имейл или нещо друго,или парите директно ще постъпят по сметката ми?Въпросът ми сигурно звучи много глупаво за тези,които са отдавна тук,но с начинаещите е така-питат за всяко нещо!:)))))

Сега седиш и чакаш с трепет да си видиш плащането в акаунта на ПейПал, после може да го снимаш и да го качиш в темата Плащания, че да ти се зарадваме и ние, първото плащане е първия успех, пожелавам ти следващото да е по-голямо :thumbup:
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#137 by respekt » Fri Sep 06, 2013 13:37

divavv wrote: Благодаря за бързия отговор,Лия!:)

Да допълна че Лия е казала да чакаш, но не и до кога. Парите ти трябва да влезнат в пейпала ти днес от след 11:30 часа.
Успех и продължавай все така.
respekt
Posts431
Member Since6 Mar 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given806
Likes Received400/163

#138 by divavv » Sat Sep 07, 2013 09:50

Благодаря и на двама ви за добрите пожелания!Успех и на вас!:))
divavv
Posts9
Member Since9 Apr 2013
Last Visit1 Jan 2014
Likes Given0
Likes Received2/2

#139 by buldan75 » Mon Sep 16, 2013 18:21

Kак се води диспут в PayPal.

Мисля, че мнението ще е полезно за много хора, които имат проблем с некоректни продавачи!

1. Намирате плащането в PayPal, което искате да диспутнете (трябва да са изминали по-малко от 45 дни).
2. Кликвате върху "Details".
3. Най-отдолу на страницата, в синьото поле кликвате на "Resolution Centre"
4. На "Report a problem" отмятате първата от двете отметки: "Item dispute: I did not receive an item I purchased or the item I received is significantly not as described." и натискам "continue"
5. На "Transaction Information" отмятате отново първата възможност: "I haven't received my item."
6. От падащото поле на "What is the category of your purchase?" избирате "Service" в празното поле попълвате нещо от рода:
"Hello PayPal support team,
Recently I made payment to this seller, but I don't receive the service I payed for. This seller doesn't provide service at all.
I count on PayPal and their professionalism, so kindly ask you to review this seller and refund my payment.
Thank you

Kind Regards
Vasheto Ime"

и натискате "Continue"

На този етап, по ваша преценка, може да изчакате 2-3 дни и да опитате да се свържете със "продавача". Ако не веднага преминавате към точка 7.
7. Claim your dispute
След като ескалирате диспута си - ще получите писмо в пощата си от PayPal чe "Your dispute has been escalated - PP-ххх-ххх-ххх-ххх

Тук вече трябва да чакате, като в "Resolution Center" ще намерите Вашия диспут и срещу него ще има отметка "View". На нея ще можете да видите датата, до която ще чакате. Нещо от рода на:
This item not received dispute has been escalated to a claim.
We requested additional information from the seller about this transaction.
What happens next
The seller has been asked to respond by 11 Jun 2011. As soon as we hear from the seller, or if 11 Jun 2011 passes with no response from the seller, we'll review this case and email you with an update.
If you've resolved this problem, you can cancel this claim anytime.

If you received the item but it's different to what you expected, you can change your reason for this claim.
Supporting documents

Забележка: Независимо дали водите диспут в PayPal или Payza. Вие сте платили за service, а не за "purchase", "Investmant", "Virtual goods" или т.н. Вие плащате за ОБСЛУЖВАНЕ!
Забележка2: Никога не пишете че сте получили "part"-част от обслужването (дори и да сте изкарвали пари от някое PTC). Пише се "I didn't receive my service at all".
Забележка3: Това се случва много, дори изключително рядко, но все пак е възможно Payza/PayPal да поискат доказателства, че продавача е наистина ненадежден. Затова препоръчвам на всеки, който реши да вкарва пари в дадено PTC, да прави първо screenshot (снимка) на страницата с ъпгрейдите и TOS (в частта, където се споменава за разплащанията). Обикновено, на по-късен етап PTC-тата променят цените на кликовете или забавят плащанията, но със снимките вие ще можете да докажете на PayPal/Payza за какво сте платили..
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#140 by sdushkova » Thu Oct 24, 2013 13:08

Живо ме интересува този хитър,експресен и удачен метод :) Искам да попитам емайл изпратихте от вашата електронна поща или емайл-съобщение от PayPal сметката си?Имам и втори въпрос,ако някой може да ме информира?- Към момента моята VISA карта към ДСК е невъзможно да бъде потвърдена/сега има нов срок на годност,но е същата,която съм ползвала до сега,само с нова валидност/ и обновят данните поради липса на средства в нея.В скоро време няма да има попълнения в нея.. :) Възможно ли е Банката ми да ми изпрати код за потвърждаване при това положение,защото от PayPal това е невъзможно,ако в нея няма поне 1,5 евро..,които разбира се после възстановяват,но после....... :) Благодаря Ви!

" ----1 by kateto1990 » Yesterday, 11:23

ЗДРАВЕЙТЕ
гледам че има доста хора с проблем с потвърждаване на картата в paypal.Аз направих следното-пратих имейл до банката ми с обяснение че ми трябва код за потвърждаване на картата ми в paypal системата и след един ден ми се обадиха и ми казаха въпросния код и така си потвърдих картата.Бързо лесно и удобно без разкарване.Картата ми е от УникредитБулбанк.
Надявам се да съм била полезна на всички :)))---"
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 20, 2019 04:23:00 EST