Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianНай-често задаваните въпроси (FAQ)
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Най-често задаваните въпроси (FAQ)

Post Reply

#121 by Strelata » Tue Jul 31, 2012 20:54

Приятели, независимо кой каквото и да говори във сайта за съжаление има БЪГОВЕ!
И на мен не ми харесва, че е така, но какво да се прави?
Истината трябва да се казва, а не да се крие.
Хубавото в случая е, че печалбите са си наред и при тях няма бъгове.
Но незнам защо има бъгове относно рефералите които човек има, тоест проблема е, че не ми показва всичките ми реферали като активни :?: :thumbdown:
Така, че въпроса ми е към Булдан и другите с повече опит тук в сайта:
Защо така се получава?
Ето и лично ви копирам как са нещата при мен, така, че някой от модераторите да пише на админите в сайта да си оправят бъговете!
Ето вижте сами:

My Affiliate Details
My Affiliate Link
Referrals active 265 total 404 premium 1
Referral PTC Clicks today 796 total 21,379
Referral Tasks today 100 total 434
Referral Offers today 80 total 164

Така, че нека някой да обясни как така аз реално имам 404 реферала общо, от които само 13 реферала са неактивните!
А тук като гледам ми отчита, че уж имам само 265 реферала, което е лъжа!
Защото реално аз огледах нещата при мен и се оказа, че от всичките 404 реферала, само 13 са неактивните, а всички други ми ги дава като активни!
А в общите детайли ми показва само 265 ? :?: :thumbdown:
Според мен това е така, защото дори и в този сайт има БЪГОВЕ, макар, че някои хора не им харесва, че го казвам това, но това е истина, така, че не съм аз виновният в случая, както някои от форума ни се опитаха да ме изкарат мен виновният!
Така, че моля модераторите да проверят случая, АМА НАИСТИНА, и да ми отговорят защо така се получава?
А не да мълчат! и само да ме упрекват за чужди грешки!
Защото доколкото разбрах много хора имат проблем с този вид бъгове в този сайт.
Така, че се надявам този проблем с тези бъгове да бъде разрешен съвсем скоро!
Лек и успешен ден на всички.

п.п. Знам, че няма идеален сайт и че този е най-добрият, но това не значи, че грешките и бъговете в него да се крият и вместо те да се оправят, хората в сайта да се плашат само с наказания. :!:
Очаквам тези гласове или там нещо подобно които имах да ми бъдат върнати!
А не тайно да ми се отнемат, затова, че казвам истината в сайта :!:
Last edited by The_AA » Fri Feb 27, 2015 17:22 » edited 2 times in total
Reason: Affilate Link Removed
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#122 by buldan75 » Wed Aug 01, 2012 16:31

@Stivbo В случая става въпрос не за БЪГ, а за не достатъчна наблюдателност или неразбиране от своя страна. В случая не те упреквам, а те разбирам защото много, наши колеги биха констатирали този факт.
Обяснението е простичко: Когато отвориш страницата с твоите Refrrals, по подразбиране ти се отваря опцията "Mixed", която се явява в горната част над таблицата с рефералите. Това ще рече че ти се показват всички активни реферали, плюс неактивните, които са кликнали през последните 90 дни. Тези неактивни реферали са си затворили акаунтите или системата ги е блокирала преди да изтече 90 дневният им период.
За да видиш своите активни реферали, кликни на отметката YES, която се намира пред опцията "Active" и потвърди, чрез "GO". При положение, че искаш да видиш само своите неактивни реферали отметни NO, която се намира пред опцията "Active" и потвърди, чрез "GO" отново.
Мисля, че с тези резултати и малко математика ще премахнеш "бъговете" си.

Дано това ми мнение да помогне на повече потребители с подобни "бъгове".
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit6 Aug 2021
Likes Given1,638
Likes Received2,255/904

#123 by Strelata » Wed Aug 01, 2012 21:46

buldan75 wrote: @Stivbo В случая става въпрос не за БЪГ, а за не достатъчна наблюдателност или неразбиране от своя страна. В случая не те упреквам, а те разбирам защото много, наши колеги биха констатирали този факт.
Обяснението е простичко: Когато отвориш страницата с твоите Refrrals, по подразбиране ти се отваря опцията "Mixed", която се явява в горната част над таблицата с рефералите. Това ще рече че ти се показват всички активни реферали, плюс неактивните, които са кликнали през последните 90 дни. Тези неактивни реферали са си затворили акаунтите или системата ги е блокирала преди да изтече 90 дневният им период.
За да видиш своите активни реферали, кликни на отметката YES, която се намира пред опцията "Active" и потвърди, чрез "GO". При положение, че искаш да видиш само своите неактивни реферали отметни NO, която се намира пред опцията "Active" и потвърди, чрез "GO" отново.
Мисля, че с тези резултати и малко математика ще премахнеш "бъговете" си.

Дано това ми мнение да помогне на повече потребители с подобни "бъгове".

Приятелю, относно тези опции "Mixed /Смесени/, "Активни", "Неактивни" и "Всички" е наистина така, аз не споря относно тях, но колкото и да ги натискам нещо пак не излиза както трябва. Точно затова си мисля, че има бъг. Ето виж сам за какво става въпрос с подробности:

Като си играя с опциите там ми излизат следните неща:

276 бр. реферали - Активни
13 бр. реферали - Неактивни
290 бр. реферали - Всички
278 бр. реферали - Смесени

А в главната ми страница много добре пише, че имам:
Общо - 419 реферала
Премиум - 1 реферал

Така, като си сигурен, че няма бъгове относно рефералите ми, обясни ми тогава къде изчезват броя реферали до 419 ?
Защото по логиката би трябвало като съберем Активните ми реферали + Неактивните ми реферали да дава общ сбор точно 419 ! :!:
А колкото и да смятам нещо сметките не излизат и се губят реферали ?
Затова хайде, обясни ми къде се губят останалите реферали и мога да ти повярвам, че няма бъг, а просто грешка.
Интересното обаче в случая е, че дори 290 не е равно на 276 + 13 и дори тук пак се губи 1 брой ?
Хайде ще ми е много интересно да разбера защо никъде ми няма всичките реферали - 419 ?
Нито в Активните, нито в Неактивните.
А и защо според теб Смесените реферали са 278, а всичките са 290 - разликата не е 13 ?
Предварително благодаря на този който ми изясни тези несъответствия. :thumbup:
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#124 by The_AA » Wed Aug 01, 2012 21:53

Рефералите, който не са подвърдили регистрацията си се добавят към бройката "Total referrals", но ги нямаш в листа нито на активни, нито на не-активни.
The_AA
Posts707
Member Since25 Jul 2011
Last VisitYesterday
Likes Given390
Likes Received371/168

#125 by Strelata » Wed Aug 01, 2012 22:39

The_AA wrote: Рефералите, който не са подвърдили регистрацията си се добавят към бройката "Total referrals", но ги нямаш в листа нито на активни, нито на не-активни.

Много интересно? :D
Как тогава ако не са потвърдили регистрацията си ще ми ги отчита като мои реферали?
Last edited by The_AA » Fri Feb 27, 2015 17:01 » edited 1 time in total
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#126 by The_AA » Thu Aug 02, 2012 03:34

Stivbo wrote:
The_AA wrote: Рефералите, който не са подвърдили регистрацията си се добавят към бройката "Total referrals", но ги нямаш в листа нито на активни, нито на не-активни.

Много интересно? :D
Как тогава ако не са потвърдили регистрацията си ще ми ги отчита като мои реферали?

Защото са се регистрирали през твоя линк, но не са завършили регистрацията и не ги отчита като активни, просто ги добавя в бройката "total".
Last edited by The_AA » Fri Feb 27, 2015 17:01 » edited 1 time in total
The_AA
Posts707
Member Since25 Jul 2011
Last VisitYesterday
Likes Given390
Likes Received371/168

#127 by didi1970 » Thu Aug 02, 2012 15:57

Как мога да си наема реферали или да правя повечко пари??// още съм нов,а и съм малко скаран с английския
didi1970
Posts2
Member Since1 Apr 2012
Last Visit5 Apr 2014
Likes Given0
Likes Received0

#128 by bezimenniq » Thu Aug 02, 2012 16:13

Здравей Диди,

Здравей и добре дошъл във форума(само ако може да уточниш жена ли си или мъж).
В този сайт няма наемни реферали а само реални хора които каниш чрез рефералния си линк.Те могат да бъдат твои приятели,роднини,познати и непознати.Рефералния си линк можеш да намериш на тази страница където пише my affiliate link- Sign In - ClixSense
Ако знаеше английски можеше да изкараш някой и друг лев от таскове(не,че без добър английски няма да можеш,но ще ти е много по трудно).Темата на Нерон мисля,че може доста да ти помогне и можеш да я намериш тук- Общ Чат | ClixSense Forum
Желая ти успех в работата с ClixSense и ако има нещо което те тревожи не се притеснявай да ни пишеш тук:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#129 by didi1970 » Fri Aug 03, 2012 08:32

Другият ми въпрос е , къде да намеря сайтове където да си рекламирам линка ? ако може дай 1-2
didi1970
Posts2
Member Since1 Apr 2012
Last Visit5 Apr 2014
Likes Given0
Likes Received0

#130 by bezimenniq » Fri Aug 03, 2012 11:14

Мисля,че тази страница с постове може доста да ти помогне:)
Общ Чат | ClixSense Forum
Успех!
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#131 by didkocska » Sat Sep 08, 2012 17:47

Stivbo wrote:

Приятелю, относно тези опции "Mixed /Смесени/, "Активни", "Неактивни" и "Всички" е наистина така, аз не споря относно тях, но колкото и да ги натискам нещо пак не излиза както трябва. Точно затова си мисля, че има бъг. Ето виж сам за какво става въпрос с подробности:

Като си играя с опциите там ми излизат следните неща:

276 бр. реферали - Активни
13 бр. реферали - Неактивни
290 бр. реферали - Всички
278 бр. реферали - Смесени

А в главната ми страница много добре пише, че имам:
Общо - 419 реферала
Премиум - 1 реферал

Така, като си сигурен, че няма бъгове относно рефералите ми, обясни ми тогава къде изчезват броя реферали до 419 ?
Защото по логиката би трябвало като съберем Активните ми реферали + Неактивните ми реферали да дава общ сбор точно 419 ! :!:
А колкото и да смятам нещо сметките не излизат и се губят реферали ?
Затова хайде, обясни ми къде се губят останалите реферали и мога да ти повярвам, че няма бъг, а просто грешка.
Интересното обаче в случая е, че дори 290 не е равно на 276 + 13 и дори тук пак се губи 1 брой ?
Хайде ще ми е много интересно да разбера защо никъде ми няма всичките реферали - 419 ?
Нито в Активните, нито в Неактивните.
А и защо според теб Смесените реферали са 278, а всичките са 290 - разликата не е 13 ?
Предварително благодаря на този който ми изясни тези несъответствия. :thumbup:

Стана ми интересно какъв е този "БЪГ" и всъщност като помислиш логично отговорът е много лесен ...
Както си написал в началната страница ти показва, че имаш ОБЩО - 419+1 реферала (тук обаче са вписани рефералите от 1-во до 8-мо ниво), а дефакто твоите директни реферали са 276 активни и 13 неактивни.
didkocska
Posts420
Member Since22 Jul 2012
Last Visit22 Jan 2021
Likes Given520
Likes Received439/192

#132 by pesho1 » Sat Sep 15, 2012 14:18

Мога ли да вкарам пари от Pay Pal в ClixSense ?
pesho1
Posts3
Member Since5 Jul 2012
Last Visit18 Dec 2016
Likes Given0
Likes Received0

#133 by buldan75 » Sat Sep 15, 2012 14:20

Здравей pesho1 и добре дошъл във форума. :thumbup:
В ClixSense можеш да направиш директна покупка използвайки PayPal.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit6 Aug 2021
Likes Given1,638
Likes Received2,255/904

#134 by didkocska » Sat Sep 15, 2012 14:34

Ще си позволя да добавя едно малко допълнение - Пейпал (PayPal) се изявява като посредник между всяка Банка по целия свят и различните сайтове които предлагат покупка на всякакви стоки. Чрез ПП ти прехвърляш пари от картата си към продавача.
Пример:
Искаш да закупиш Премиум акаунт на стойност 17$ потвърждаваш си данните към ПейПал акаунта и сумата директно се тегли от дебитната/кредитната ти карта. Ако в Пейпал имаш някакви налични средства то при закупуването имаш опция дали да "вземе" от тях и да доплати с сума от картата. Това е, Успех!
didkocska
Posts420
Member Since22 Jul 2012
Last Visit22 Jan 2021
Likes Given520
Likes Received439/192

#135 by effos » Tue Oct 09, 2012 13:43

Здравейте,
Чудя се дали от един компютър могат да бъдат ползвани два акаунта ?
IP-то има ли значение ? Мерси предварително !!!
ПОЗДРАВИ от Созопол ..
effos
Posts8
Member Since28 Sep 2012
Last Visit13 Nov 2012
Likes Given0
Likes Received6/4

#136 by didkocska » Tue Oct 09, 2012 14:13

effos wrote: Здравейте,
Чудя се дали от един компютър могат да бъдат ползвани два акаунта ?
IP-то има ли значение ? Мерси предварително !!!
ПОЗДРАВИ от Созопол ..

Отговора на твоя въпрос - АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНО Е!!!
didkocska
Posts420
Member Since22 Jul 2012
Last Visit22 Jan 2021
Likes Given520
Likes Received439/192

#137 by irobalieva » Mon Oct 15, 2012 14:59

Мога ли да си прехвърля парите в PayPal ако нямам регистрирана карта към акаунта там и съответно после да пазарувам с тях? Идеята ми е че смятам да използвам парите за пазаруване онлайн т.е. не ми трябва да имам възможност да ги тегля през карта. Този въпрос ми изникна, защото в събота си пуснах да ми се изпратят парите, но все още стоят като Pending Payout нали ги превждат в понеделник ?
irobalieva
Posts8
Member Since3 Aug 2012
Last Visit28 Sep 2013
Likes Given0
Likes Received1/1

#138 by bezimenniq » Mon Oct 15, 2012 23:06

Щях да ти пиша,че няма да имаш никакъв проблем,но сега виждам,че си ги изтеглила:)Защо не събра за премиум за по големи печалби в бъдеще?:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#139 by irobalieva » Tue Oct 16, 2012 00:10

Ами то такъв е плана по принцип просто реших да видя дали изобщо ще ги пратят, защото аз малко не вярвам само на хорски приказки и исках да се уверя лично :)
irobalieva
Posts8
Member Since3 Aug 2012
Last Visit28 Sep 2013
Likes Given0
Likes Received1/1

#140 by slav4olino » Sun Oct 21, 2012 05:20

Не ми се зареждат рекламите като кликам върху тях!т.е. започват изброява си времето, а после ми изписва,че не са заредени правилно или нещо такова!Помогнете съответно не ми дава и пари от кликовете,а играта с 25-те кликвания си върви нормално?
slav4olino
Posts7
Member Since24 Jul 2012
Last Visit12 Apr 2017
Likes Given0
Likes Received3/2
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2021 03:58:00 EST