Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#1701 by lovely89 » Mon Mar 11, 2013 10:03

tova e edna mnogo hubava vajmojnost.prosto ne e za izpuskane.radvam se 4e sam 4ast ot tova ne6to.uspeh na vsi4ki :D
lovely89
Posts1
Member Since19 Oct 2011
Last Visit20 Feb 2015
Likes Given0
Likes Received2/1

#1702 by dekata16 » Mon Mar 11, 2013 10:13

lovely89 wrote: tova e edna mnogo hubava vajmojnost.prosto ne e za izpuskane.radvam se 4e sam 4ast ot tova ne6to.uspeh na vsi4ki :D
Добре дошла lovely89 при нас и успех ти пожелавам :clixsense: :thumbup:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#1703 by lia1407 » Wed Mar 13, 2013 10:19

Alcion wrote:
buldan75 wrote: @Alcion Изобщо не си в "задънена улица", повярвай ми. Там, където се намираш ти са преминали всички, които работят с тази програма.
Гледайки датата на регистрация, смея да твърдя че акаунта ти е много нов и има доста какво да научиш за тази програма.
Това ми напомня за времето, когато аз се регистрирах и как изобщо нямах представа как да си набирам реферали и въпреки, че имах доста добри познания по Английски, имаше доста неща които не са ми ясни. Включително и защо всички реклами на този сайт казваха, че това е най-добрата програма. Реших сам да проверя, като чета информация и сам се убедя в начините за печелене тук. Сама виждаш от кога ми е регистрацията, но се ъпгрейдвах Февруари 2011 за първи път, когато дойдоха и първите ми по-сериозни реферали.
За това време научих, че най-важно от всичко е ТЪРПЕНИЕТО и естествено да не се отказваме! Никой не ни иска пари за регистрацията тук и не виждам защо някои хора се отказват? :? Дори и да правиш минималното, като да влизаш всеки ден и да кликаш на реклами за 2 цента, то в края на месеца ще имаш 60 цента, а в края на годината поне $8-$9. За това време съм сигурен, че всеки един ще прочете 2-3 коментарав този форум или някъде другаде и съм още по-убеден, че за това време ще намери как да прави повече от 2-3 цента на ден. Но и само с тези центове да си останем, не виждам защо трябва да "бягаме" от няколко долара годишно, които наистина са абсолютно безплатни!
Някой ще каже "Загуба на време" - Може и така да е, но ако се замислим в колко безполезни неща си губим времето на ден, то изобщо не мога да се съглася с тези хора.
Търпение и всичко ще си дойде на мястото ;)

Ужасно търпелива съм и единственото, което ме кара понякога да губя кураж е незнанието на английски, въпреки че успях да направя няколко лесни задачи с гугъл преводача. Нямам никакво намерение да се отказвам, въпреки че моите познати се опитват да ме убедят, че си губя времето. Чета непрекъснато форума и най-вече твоите постове. Все пак виждам, че тук хората са готови да помогнат и това ми вдъхва увереност. Благодаря за съветите и думите, с които ми даваш надежда да продължа напред :)

За твое успокоение тука има много хора като мене и тебе които са нови и не знаят английски, но това не трябва да те обезкуражава, а в крайна сметка силата на програмата не е в задачите а в РЕФЕРАЛИТЕ така, че те съветвам да не губиш време и да спретнеш едно домашно парти с твоите приятели и да им обясниш каква невероятна програма си намерила и как се печели от нея и как и те могат да спечелят, пък все някой от тях ще е добре с английския и ще ти помогне с задачките и така всички ще сте доволни.А на твоите познати можеш спокойно да им обясниш, че е много по-смислено да се занимаваш с това отколкото да цъкаш Мафия или Ферма в фейса или каквато и да било друга игра от която единственото задоволство ще му е това,че е минал поредното ниво след което играта свършва,тука никога нищо не свършва,а точно обратното от тука всичко ЗАПОЧВА ,а започне ли НЯМА СВЪРШВАНЕ.
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#1704 by Alcion » Thu Mar 14, 2013 17:03

lia1407 wrote:
Alcion wrote:
buldan75 wrote: @Alcion Изобщо не си в "задънена улица", повярвай ми. Там, където се намираш ти са преминали всички, които работят с тази програма.
Гледайки датата на регистрация, смея да твърдя че акаунта ти е много нов и има доста какво да научиш за тази програма.
Това ми напомня за времето, когато аз се регистрирах и как изобщо нямах представа как да си набирам реферали и въпреки, че имах доста добри познания по Английски, имаше доста неща които не са ми ясни. Включително и защо всички реклами на този сайт казваха, че това е най-добрата програма. Реших сам да проверя, като чета информация и сам се убедя в начините за печелене тук. Сама виждаш от кога ми е регистрацията, но се ъпгрейдвах Февруари 2011 за първи път, когато дойдоха и първите ми по-сериозни реферали.
За това време научих, че най-важно от всичко е ТЪРПЕНИЕТО и естествено да не се отказваме! Никой не ни иска пари за регистрацията тук и не виждам защо някои хора се отказват? :? Дори и да правиш минималното, като да влизаш всеки ден и да кликаш на реклами за 2 цента, то в края на месеца ще имаш 60 цента, а в края на годината поне $8-$9. За това време съм сигурен, че всеки един ще прочете 2-3 коментарав този форум или някъде другаде и съм още по-убеден, че за това време ще намери как да прави повече от 2-3 цента на ден. Но и само с тези центове да си останем, не виждам защо трябва да "бягаме" от няколко долара годишно, които наистина са абсолютно безплатни!
Някой ще каже "Загуба на време" - Може и така да е, но ако се замислим в колко безполезни неща си губим времето на ден, то изобщо не мога да се съглася с тези хора.
Търпение и всичко ще си дойде на мястото ;)

Благодаря ти за съвета, но...моите познати ме гледат с лека насмешка, но аз пък нямам намерение да се отказвам :)

Ужасно търпелива съм и единственото, което ме кара понякога да губя кураж е незнанието на английски, въпреки че успях да направя няколко лесни задачи с гугъл преводача. Нямам никакво намерение да се отказвам, въпреки че моите познати се опитват да ме убедят, че си губя времето. Чета непрекъснато форума и най-вече твоите постове. Все пак виждам, че тук хората са готови да помогнат и това ми вдъхва увереност. Благодаря за съветите и думите, с които ми даваш надежда да продължа напред :)

За твое успокоение тука има много хора като мене и тебе които са нови и не знаят английски, но това не трябва да те обезкуражава, а в крайна сметка силата на програмата не е в задачите а в РЕФЕРАЛИТЕ така, че те съветвам да не губиш време и да спретнеш едно домашно парти с твоите приятели и да им обясниш каква невероятна програма си намерила и как се печели от нея и как и те могат да спечелят, пък все някой от тях ще е добре с английския и ще ти помогне с задачките и така всички ще сте доволни.А на твоите познати можеш спокойно да им обясниш, че е много по-смислено да се занимаваш с това отколкото да цъкаш Мафия или Ферма в фейса или каквато и да било друга игра от която единственото задоволство ще му е това,че е минал поредното ниво след което играта свършва,тука никога нищо не свършва,а точно обратното от тука всичко ЗАПОЧВА ,а започне ли НЯМА СВЪРШВАНЕ.
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1705 by paulaili » Sat Mar 16, 2013 12:08

Alcion wrote: За твое успокоение тука има много хора като мене и тебе които са нови и не знаят английски, но това не трябва да те обезкуражава, а в крайна сметка силата на програмата не е в задачите а в РЕФЕРАЛИТЕ така, че те съветвам да не губиш време и да спретнеш едно домашно парти с твоите приятели и да им обясниш каква невероятна програма си намерила и как се печели от нея и как и те могат да спечелят, пък все някой от тях ще е добре с английския и ще ти помогне с задачките и така всички ще сте доволни.А на твоите познати можеш спокойно да им обясниш, че е много по-смислено да се занимаваш с това отколкото да цъкаш Мафия или Ферма в фейса или каквато и да било друга игра от която единственото задоволство ще му е това,че е минал поредното ниво след което играта свършва,тука никога нищо не свършва,а точно обратното от тука всичко ЗАПОЧВА ,а започне ли НЯМА СВЪРШВАНЕ.

Да изкажа и аз мнение.

Изобщо не си права в случая. Сайта изобщо не му е силата в РЕФЕРАЛИТЕ, а в офертите и задачите. Защото за тези задачи примерно не трябва да инвестираш нито цент. Аз за 3 месеца само от задачи съм изкарала около $500. Ти ми кажи: първо - след колко време ще изкараш тази сума от реферали; второ - колко реферала ще са ти нужни; трето - колко пари ще се наложи да инвестираш в други сайтове за да си намериш нужните реферали(а ако са активни, нека не говори че е почти невъзможно); четвърто - ти докато ги изкараш тези пари от реферали, аз примерно колко ли ще съм направила от задачи. :)
Та значи имам в предвид, че много грешиш за този сайт. Рефералите са само за помощ, а ако случйно намериш активен реферал, който да прави задачи .... ще печелиш и ти ... но не много - и пак стигнахме до задачите или офертите.

И ако намериш 100 такива, които да правят мого задачи всеки ден --- Ето тогава силата ще ти е в рефералите, но пак посредством задчите. От където и да тръгнем, края всеки път е задачите.
Last edited by paulaili » Sat Mar 16, 2013 12:14 » edited 3 times in total
paulaili
Posts124
Member Since3 Jun 2012
Last Visit22 May 2015
Likes Given11
Likes Received94/50

#1706 by buldan75 » Sat Mar 16, 2013 18:24

Е, нека и аз да уточня с една дума CLIXSENSE
Което означава, че тук можем да намерим много начини, чрез които да си докарваме странични, а защо не и основни средства. Задачи, Реферали, Оферти или какво ли още друго, тук си имаме достатъчно компетентни и знаещи потребители, които не отказват помощ на който и да е начинаещ! :D
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit19 Aug 2019
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#1707 by Alcion » Sun Mar 17, 2013 05:26

buldan75 wrote: Е, нека и аз да уточня с една дума CLIXSENSE
Което означава, че тук можем да намерим много начини, чрез които да си докарваме странични, а защо не и основни средства. Задачи, Реферали, Оферти или какво ли още друго, тук си имаме достатъчно компетентни и знаещи потребители, които не отказват помощ на който и да е начинаещ! :D

Благодаря за твоите и на paulaili съвети. Аз виждам нейните постижения и се радвам, че българин е начело в класацията. Знам за задачите, но освен руски и френски друг език не съм учила...значи следва, че моето място не е в този чудесен сайт. Пожелавам ви много успехи :)
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1708 by dekata16 » Sun Mar 17, 2013 05:43

Alcion wrote:

Благодаря за твоите и на paulaili съвети. Аз виждам нейните постижения и се радвам, че българин е начело в класацията. Знам за задачите, но освен руски и френски друг език не съм учила...значи следва, че моето място не е в този чудесен сайт. Пожелавам ви много успехи :)

Alcion.Дано съм разбрал грешно твоето заключение за :clixsense: .В течение съм на твоето развитие/донякъде/ в другите сайтове и ако ти пренебрегнеш ,че :clixsense: наистина е най-добрият ще направиш голяма грешка/това е само съвет/
.Пиша това защото виждам,че имаш голям хъс за работа с ртс -сайтовете.Не се подвеждай по сайтове,които още не са се доказали :thumbup: .Трудно можем да си помагаме за всичко друго тук в кликсенс /не трябва да се нарушават правилата/ но в нета има много инфо за другите сайтове дали са скам или не . :clixsense: :thumbup:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#1709 by paulaili » Sun Mar 17, 2013 05:47

Alcion wrote:

Не съм имала това в предвид. Условията са елементарни (повечето). Има толкова много методи за превод. Имах в предвид, че само с реферали на мен поне не ми допада, защото парите са малко и се събират доста бавно и за тях в нужна инвестиция. Исках да кажа, че аз залагам на себе си, защото имам 80 реферала от които 10 аквитни(единия е мъжа ми), спечелила съм от тях $19($6 само от мъжа ми, $4 от един американец), а съм спечелила от дневния бонус над $30. Ти сама прецени кое е по доходно :)

Като гледам си направила 26 задачи, следователно можеш. Така, че да не съм чула повече, че сайта не бил за тебе :) (hug)
paulaili
Posts124
Member Since3 Jun 2012
Last Visit22 May 2015
Likes Given11
Likes Received94/50

#1710 by paulaili » Sun Mar 17, 2013 05:49

Ще взема да направя сайт с клипчета, как се правят тези прословути задачи. Всички видове :D
:roll:
paulaili
Posts124
Member Since3 Jun 2012
Last Visit22 May 2015
Likes Given11
Likes Received94/50

#1711 by ivan71 » Sun Mar 17, 2013 06:27

paulaili wrote: Ще взема да направя сайт с клипчета, как се правят тези прословути задачи. Всички видове :D
:roll:

Добра идея ще има доста хора който ще се възползват :thumbup:
ivan71
Posts58
Member Since13 Aug 2012
Last Visit16 Nov 2018
Likes Given6
Likes Received72/27

#1712 by buldan75 » Sun Mar 17, 2013 08:03

За задачите, както и за офертите е нужно да имаш желание и търпение, но най-важното е да разполагаш с време.
Като цяло задачите са едни и същи и след време се рефрешват/подновяват. За всяка една задача, която не сме изпълнявали е нужно да отделим повече време за да прочетем или по някакъв начин да си преведем условието и да разберем точно какво се изисква в нея и след това да я изпълним. Първият път тази задача ще ни отнеме време, но при всяко следващо нейно изпълнение, ние вече знаем условието и какво се изисква, така че ще я изпълним доста по-бързо. Аз, например на повечето задачи, които изпълнявам не им чета целите условия, а просто кликвам в гугъл и пиша резултата. За да се запозная с въпросната задача съм отделил може би 5 минути в началото, но сега ми отнемат 30 секунди (става въпрос за задачи от 7 цента).
Друг е въпроса, че предпочитам да пиша коментари във Форума, пред това да решавам задачи :lol:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit19 Aug 2019
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#1713 by Alcion » Sun Mar 17, 2013 08:24

paulaili wrote:
Alcion wrote:

Не съм имала това в предвид. Условията са елементарни (повечето). Има толкова много методи за превод. Имах в предвид, че само с реферали на мен поне не ми допада, защото парите са малко и се събират доста бавно и за тях в нужна инвестиция. Исках да кажа, че аз залагам на себе си, защото имам 80 реферала от които 10 аквитни(единия е мъжа ми), спечелила съм от тях $19($6 само от мъжа ми, $4 от един американец), а съм спечелила от дневния бонус над $30. Ти сама прецени кое е по доходно :)

Като гледам си направила 26 задачи, следователно можеш. Така, че да не съм чула повече, че сайта не бил за тебе :) (hug)

Просто попаднах на лесни задачи и с помощта на гугъл преводача успях да ги направя, но рядко изпадат такива. Гордеех се, че съм се справила, докато не направих няколко грешни и нямах право да ги решавам. Ежедневно проверявам за такива достъпни за моите "знания".
Сигурно ставам банална с благодарностите си, но хора, вие наистина ми вдъхвате кураж и ви благодаря :)
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1714 by Fugitive88 » Sun Mar 17, 2013 08:25

Здравейте, нека и аз изкажа мнение по тази дискусия. paulaili до някъде си права за задачите, но според мен само до някъде, аз също решавам задачи, не колкото теб, но се старая и наистина, най-много средства до сега съм изкарал точно от тези задачи, но има и друго, за тези 500 $ би ли споделила по колко време на ден стоиш и решаваш задачи, другото което е ти поне 2 пъти си била на 1 во място в контеста, от където идват 100$, и не на последно място както си споменавала, си имаш малко детенце( да ти е живо и здраво), и си най-вече в къщи. Но повечето потребители тук нямат толкова свободно време, а да не говорим и за тези които почти по цял ден са на работа, как си представяш те да постигнат твоите резултати, според мен е почти невъзможно. И ето тук идва възможността за реферали, и много от потребителите, точно като инвестират в реклама и си набавят реферали, успяват да се развият добре в този сайт( Пример мога да дам с buldan75). И това, че от реферали ще изкараш по малко от колкото с задачи, донякъде може да е така, но имай предвид че часовете които губиш на ден за решаването им, също са вид труд, докато при рефералите макар и с не много високи комисионни ти не полагаш труд, дори и да не влизаш в сайта, пак ще си вземаш комисионната от тях.
Общо взето това е моето мнение.
Fugitive88
Posts267
Member Since30 May 2012
Last Visit24 Apr 2019
Likes Given212
Likes Received198/84

#1715 by paulaili » Sun Mar 17, 2013 09:48

Абсолютно си прав. :) Всеки според възможностите . Предполагам, че лятото като почнем с по дългите разходки няма да имам толкова много време.
Извода е ОТНОВО този, до който съм стигала много пъти .... "'Ех да бяхме в USA" :D
paulaili
Posts124
Member Since3 Jun 2012
Last Visit22 May 2015
Likes Given11
Likes Received94/50

#1716 by Alcion » Sun Mar 17, 2013 11:21

dekata16 wrote:
Alcion wrote:

Alcion.Дано съм разбрал грешно твоето заключение за :clixsense: .В течение съм на твоето развитие/донякъде/ в другите сайтове и ако ти пренебрегнеш ,че :clixsense: наистина е най-добрият ще направиш голяма грешка/това е само съвет/
.Пиша това защото виждам,че имаш голям хъс за работа с ртс -сайтовете.Не се подвеждай по сайтове,които още не са се доказали :thumbup: .Трудно можем да си помагаме за всичко друго тук в кликсенс /не трябва да се нарушават правилата/ но в нета има много инфо за другите сайтове дали са скам или не . :clixsense: :thumbup:

Хъс в мен има даже и в излишък. Нямам намерение да зарязвам този чудесен сайт, който се е доказал във времето. Когато направих няколко задачки бях решила да се ъпгрейдна, но близо месец буксувам на едно място и разчитам само на рекламите. Затова ще забавя ъпгрейда. Може би след няколко месеца ще разбера как се правят тия задачи и тогава ще стартирам :)
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#1717 by lia1407 » Sun Mar 17, 2013 15:59

paulaili wrote:
Alcion wrote: За твое успокоение тука има много хора като мене и тебе които са нови и не знаят английски, но това не трябва да те обезкуражава, а в крайна сметка силата на програмата не е в задачите а в РЕФЕРАЛИТЕ така, че те съветвам да не губиш време и да спретнеш едно домашно парти с твоите приятели и да им обясниш каква невероятна програма си намерила и как се печели от нея и как и те могат да спечелят, пък все някой от тях ще е добре с английския и ще ти помогне с задачките и така всички ще сте доволни.А на твоите познати можеш спокойно да им обясниш, че е много по-смислено да се занимаваш с това отколкото да цъкаш Мафия или Ферма в фейса или каквато и да било друга игра от която единственото задоволство ще му е това,че е минал поредното ниво след което играта свършва,тука никога нищо не свършва,а точно обратното от тука всичко ЗАПОЧВА ,а започне ли НЯМА СВЪРШВАНЕ.

Да изкажа и аз мнение.

Изобщо не си права в случая. Сайта изобщо не му е силата в РЕФЕРАЛИТЕ, а в офертите и задачите. Защото за тези задачи примерно не трябва да инвестираш нито цент. Аз за 3 месеца само от задачи съм изкарала около $500. Ти ми кажи: първо - след колко време ще изкараш тази сума от реферали; второ - колко реферала ще са ти нужни; трето - колко пари ще се наложи да инвестираш в други сайтове за да си намериш нужните реферали(а ако са активни, нека не говори че е почти невъзможно); четвърто - ти докато ги изкараш тези пари от реферали, аз примерно колко ли ще съм направила от задачи. :)
Та значи имам в предвид, че много грешиш за този сайт. Рефералите са само за помощ, а ако случйно намериш активен реферал, който да прави задачи .... ще печелиш и ти ... но не много - и пак стигнахме до задачите или офертите.

И ако намериш 100 такива, които да правят мого задачи всеки ден --- Ето тогава силата ще ти е в рефералите, но пак посредством задчите. От където и да тръгнем, края всеки път е задачите.

Не знам дали си разбрала,но това е написано в подкрепа на човек който е изгубил надежда и иска да се откаже защото не знае английски, а ти вместо да помогнеш на един от нас направи обратното. И помисли колко хора които не знаят английски ще прочетат твоя пост и как може би и те ще се откажат, защото не знаят английски.

Поздравления за задачите, пожелавам ти успех, а това със сайта за решаването на задачите е страхотна идея ;)
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#1718 by lia1407 » Tue Mar 19, 2013 04:21

buldan75 - Годишни Статистики | ClixSense Forum

Alcion погледни това и виж доказателство,че наистина работи.
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#1719 by dede666 » Tue Mar 19, 2013 17:42

Здравейте!Имам следния въпрос:Закупих си 2000 рекламни кредита,но не мога да схвана точно какво да пиша на формата за подаване на реклама.Аз нямам собствен сайт или блог,искам да рекламирам моята филиална връзка.
Моля ако някой може да ми помогне с по-простичко обяснение,а и на какъв език трябва да се пише във формата-тъй като съм зле с английския?
Благодаря !!!
dede666
Posts2
Member Since13 Aug 2012
Last Visit2 Jul 2015
Likes Given0
Likes Received0

#1720 by inchi89 » Thu Mar 21, 2013 13:32

Zdraveite Bulgari iskam malko pomosht ot vas...taka ot 5 dena sam v tozi sait otna4aloto beshe perfektno imashe reklami idvaha prez 1/2 chasa no sled chetvartia den za 24 chasa mi idvat 5 reklami nqkoi moje li da me svetne po vaprosa zashto e taka i kak moje da se popravi?A za saita za seka e dobre kato izkl tova 4e za 24 chasa mi idvat 5 reklmami :D :clap: :clixsense:
inchi89
Posts2
Member Since17 Mar 2013
Last Visit21 Mar 2013
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 21, 2019 12:50:58 EST