Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#841 by barathrum » Fri Aug 03, 2012 16:34

Нееещо много нерви в тема, която е за общ чат долавям.

Черпя една студена вода сички и ае по-спокойно :mrgreen:
barathrum
Posts361
Member Since28 Mar 2011
Last Visit1 Apr 2013
Likes Given156
Likes Received148/88

#842 by fenomenyt84 » Fri Aug 03, 2012 17:08

Не знам какво е станало,но щом са му изтрили поста на "Stivbo",явно е прекалил вече.Няма нищо против него.Но искам да у кажа да го кара малко по-спокойно,защото ако продължава така може и акаунта да си изгуби.Нека да си помагаме взаимно,а не да си пречим и да се обвиняваме един друг.
fenomenyt84
Posts101
Member Since29 Feb 2012
Last Visit16 Aug 2019
Likes Given6
Likes Received45/17

#843 by sisa74 » Fri Aug 03, 2012 23:15

благодаря ви за отзива момчета
но немога да се дорегистрирам в paypal нещо неправя както трябва
и те неспират да ми пишат на имейла нещо още трябва да направя но незнам какво моля ви за помощ
sisa74
Posts8
Member Since25 Jun 2012
Last Visit24 Nov 2012
Likes Given0
Likes Received0

#844 by danicho » Fri Aug 03, 2012 23:40

rochavia wrote:
Anzhelov wrote: Здравейте на всички българи! Направих тази тема за да пишем най-общо за сайта тук.

Здравей те на всички хубаво е да пишеш на роден език.

Здравей и добре си дошъл!
;)
danicho
Posts172
Member Since7 May 2012
Last Visit15 Feb 2017
Likes Given79
Likes Received79/44

#845 by batkisa » Sat Aug 04, 2012 02:21

neron84 wrote:
С кой си съгласен с мен или със Стивбо,че както си копнал,излиза,че си съгласен с него,пък пишеш каквото горе долу съм писала и аз :D :mrgreen:
Мисля,че трябва да постнеш в темата за набиране на реферали

Със вас съм съгласен, госпожице, със вас. Ама нещо с цитатите обърках работата :) Имам дотатъчно и предостатъчно такове без да съм станал премиум(поне за сега не съм). Само че нещо намаляха днес.
P.S. А така сега има една за 11цента. Почва ме я :)
Last edited by batkisa » Sat Aug 04, 2012 02:30 » edited 1 time in total
batkisa
Posts35
Member Since18 Jul 2012
Last Visit28 Sep 2012
Likes Given2
Likes Received10/6

#846 by saintbg » Sat Aug 04, 2012 02:24

Малко инфо и помощ за дневния бонус? От цялата заработка моя ме бонифицират с 10% ?
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#847 by Strelata » Sat Aug 04, 2012 02:25

sisa74 wrote: благодаря ви за отзива момчета
и те неспират да ми пишат на имейла нещо още трябва да направя но незнам какво моля ви за помощ

Сигурно трябва да потвърдиш от имейла ти с линка който ти изпращат в писмото.
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#848 by fenomenyt84 » Sat Aug 04, 2012 04:05

След като си се регистрирала в пейпал има въпрос като например "каква е първата ти кола" и след това отговор.Поне при мен беше така и чаках да ми пратят кода но бях на изчакване.Влезни в профила и го разгледай дали не си забравила нещо.
fenomenyt84
Posts101
Member Since29 Feb 2012
Last Visit16 Aug 2019
Likes Given6
Likes Received45/17

#849 by neron84 » Sat Aug 04, 2012 04:34

batkisa wrote:
neron84 wrote:
С кой си съгласен с мен или със Стивбо,че както си копнал,излиза,че си съгласен с него,пък пишеш каквото горе долу съм писала и аз :D :mrgreen:
Мисля,че трябва да постнеш в темата за набиране на реферали

Със вас съм съгласен, госпожице, със вас. Ама нещо с цитатите обърках работата :) Имам дотатъчно и предостатъчно такове без да съм станал премиум(поне за сега не съм). Само че нещо намаляха днес.
P.S. А така сега има една за 11цента. Почва ме я :)

Благодаря за комплимента,ама съм госпожа :mrgreen:
Може ли да попитам булдан защо ми е изтрит поста-просто любопитство, :D нямам спомен какво съм писала,ако е нещо против правилата-се извинявам :thumbup:
neron84
Posts80
Member Since13 Jul 2012
Last Visit15 Nov 2014
Likes Given38
Likes Received17/12

#850 by dekata16 » Sat Aug 04, 2012 04:46

fenomenyt84 wrote: Не знам какво е станало,но щом са му изтрили поста на "Stivbo",явно е прекалил вече.Няма нищо против него.Но искам да у кажа да го кара малко по-спокойно,защото ако продължава така може и акаунта да си изгуби.Нека да си помагаме взаимно,а не да си пречим и да се обвиняваме един друг.

здравейте всички.ако всички разсъждаваме по този начин ще сме си от полза един друг.всякакъв друг начин на общуване би довел до /негативизъм относно бг форума/,който от ноември 2011г. си беше най -толерантен от всички.за да продължи все така и да е от полза на всички ни подчертавам колкото повече полезни неща пишем толкова по-добре за тези които четат :thumbup: .предлагам/и се извинявам че прехвърлям това на друг/но до зимата не разполагам с време. желанието ми е към колега със повече свободно време да направи раздел/примерно/ ВСЕКИ НОВ ЧЛЕН -ДА ЗАПОЧНЕ ОТ ТУК.в този раздел да се поместят/извадки-от други раздели/ всички най-важни работи които трябва да се прочетат от тези които сега започват. И НАЙ-ВАЖНОТО- РАЗДЕЛА ЩЕ БЪДЕ САМО ЗА ЧЕТЕНЕ БЕЗ КОМЕНТАРИ.в другите ще се коментира за да няма объркване. ако колегите сте съгласни с това потвърдете с опцията LIKE/THANKS

:clixsense: :thumbup:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#851 by ivelinabulkina » Sat Aug 04, 2012 05:12

Здравейте и от мен
искам да попитам за дневния бонус.... ясно че трябва да се постигнат всичките неща за да го получиш ... проблема е с офертите, оферти съм получавал само в началото и след като ги комплитнах не съм получавал други... говоря относно свободните оферти, на какъв период се резетват. Искам да знам тоя дневен бонус при положение че не получаваш безплатни оферти как може да го завършиш... ако трябва да купувам постоянно нещо за да си постигна бонуса не виждам файда от него
Така че малко повече инфо няма да ми е излишно
Благодаря
ivelinabulkina
Posts1
Member Since16 Jul 2012
Last Visit24 Feb 2013
Likes Given0
Likes Received0

#852 by bezimenniq » Sat Aug 04, 2012 05:15

Аз също мислих,че е така,но не се притеснявай просто трябва да направиш 10 таска и това е:)За тези които нямат оферти само таскове:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#853 by danicho » Sat Aug 04, 2012 05:15

fenomenyt84 wrote:

След като си се регистрирала в пейпал има въпрос като например "каква е първата ти кола" и след това отговор.Поне при мен беше така и чаках да ми пратят кода но бях на изчакване.Влезни в профила и го разгледай дали не си забравила нещо.

Освен това на мен ми поиска и защитният код (3 или4 цифри), който е на гърба на картата - където ти е подписа.
Но да уточня, че не съм спец!
Успех с регистрацията!
:)
danicho
Posts172
Member Since7 May 2012
Last Visit15 Feb 2017
Likes Given79
Likes Received79/44

#854 by buldan75 » Sat Aug 04, 2012 08:13

neron84 wrote: ...
Може ли да попитам булдан защо ми е изтрит поста-просто любопитство, :D нямам спомен какво съм писала,ако е нещо против правилата-се извинявам :thumbup:
Не, не беше нещо против правилата, но бе свързано с пост, който го "дъвчем" от месец тук и на доста хора им писна, така че няколко поста бяха изтрити, с цел поддържане на добрия дух в нашият си Форум. :thumbup:

Благодаря Ви за разбирането
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#855 by velizarw » Sun Aug 05, 2012 17:45

Такааа, здравейте всички нов съм във форумчето но не и в сайта днес навършвам точно 8 месеца в сайта :). За това време изчетох доста голям обем от информация във форума, което естествено беше много полезно за мен и научих наистина доста за което благодаря на всички като също искам да посъветвам всички новорегистрирали се потребители да четат и да питат ако имат неясни неща (както са казали хората: С питане и дао Цариград се стига :)). Та, преди няколко дни реших да си закупя едно пакетче с 2000 кредита и си пуснах две реклами едната на Необъкса и другата на Кликсиа пъвоначално и двете ги пуснах с по 100 клика от 15сек.(MINI Ads) ,но за съжаление без зерултат. Та, да си дойда на въпроса аз ли съм карък или всичко си нормално :). Съжо бих искал така по-"старши" членовете във форума и в сайта за това как процедират те при рекламиране тук ползват ли геофилтарцията и най-често какви реклами пускат MINI/MICRO и от кои така да се каже има повече кяр т.е. с кои възможността за привличане пък и реалният брой на привлечените реферали е по-голям. Това е за сега от мен надявам се със останалите 1000 кредита да добая някой и друг реферал и едно голямо БЛАГОДАРЯ в аванс на всички отзовали се!

Искрено желая успех на всички! :)
velizarw
Posts3
Member Since5 Jan 2012
Last Visit2 Mar 2015
Likes Given0
Likes Received0

#856 by bezimenniq » Sun Aug 05, 2012 18:08

Здравей Велизаре и добре дошъл във форума:)

Сега относно въпроса ти искам да уточня,че аз не съм рекламирал до сега в clixsense,но като цяло съм пуснал доста реклами в необукс.Значи с 5000 клика там аз не съм хващал повече от 7-8 реферала(имало е случаи и да са 3-4).В твоя случай не си хванал нищо и според мен това е напълно нормално.Разбира се,че всичко е до късмет,но все пак зависи кой сайт рекламираш а ти рекламираш сайтове които имат много регистрирани потребители и е много по малка вероятността някой clixsense член да няма регистрация в clicksia и още повече в neobux.В смисъл такъв,че ако рекламираш да кажем някой сайт който е създаден преди 1 седмица и има 3000 членове(примерно някой bux сайт)вероятността да хванеш да кажем 10 реферала с 1000 клика е голяма,защото почти никой от хората сред които рекламираш няма да имат регистрация в този нов сайт и със сигурност някой ще прояви интерес и ще се регистрира,но след като рекламираш neobux който има повече членове отколкото clixsense нали се сещаш,че да кажем на 1000 твои реклами попадаш на много голям процент от хора които вече имат регистрация в neobux и много малко ще са тези които ще проявят интерес ако въобще ги има:)Пак ти казвам всичко е въпрос на късмет,но все пак има значение и кой сайт рекламираш.До скоро дано си ме разбрал и да съм бил полезен независимо,че ще е добре и някой друг колега който рекламира в clixsense да каже мнението си,защото както ти казах аз самия не съм рекламирал:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#857 by Aruba1 » Sun Aug 05, 2012 19:20

dekata16 wrote: saintly30 Добре дошъл при нас приятелю :thumbup: :clixsense:

здравеите приателии :)) искам да питам как се зимата тези 2 неща

--> Complete Tasks
Complete Offers

може ли някои да ми обясни ???
Aruba1
Posts6
Member Since10 Feb 2012
Last Visit6 Dec 2017
Likes Given0
Likes Received5/1

#858 by buldan75 » Sun Aug 05, 2012 19:29

@Aruba1 Здравей и добре дошъл във форума на ClixSense. За да изпълниш споменатите компоненти е нужно да посетиш страниците, съответно Tasks за задачите и Offers за изпълнението на офертите.

@velizarw Добре дошъл и на теб във форума. :thumbup:
Относно рекламата е важно да наблюдаваш и използваш момента, когато няма друга пусната реклама на сайта, който рекламираш. Хубаво е принципно да няма и много реклами в този момент, защото потребителите ще бързат да ги "накликат" без да се спрат на това, което ти рекламираш. Как рекламираш зависи и от сайта, който рекламираш. Например ако има в сайта повече материал и видео/клипчета, то ще е нужно повече време да се зареди сами сайт, така че ако в този случай рекламираш с кредити от $0.001 рискуваш времето на рекламата да изтече преди самата реклама да се е заредила, като сам разбираш, че ефекта от този вид реклама ще е нулев.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#859 by neron84 » Mon Aug 06, 2012 08:13

buldan75 wrote:
neron84 wrote: ...
Не, не беше нещо против правилата, но бе свързано с пост, който го "дъвчем" от месец тук и на доста хора им писна, така че няколко поста бяха изтрити, с цел поддържане на добрия дух в нашият си Форум. :thumbup:

Благодаря Ви за разбирането

Ок,ясно.
Мен ме нямаше два дена и виж ти какви чудеса сте въвели-браво,още една възможност за допълнителни парички-който е активен-Ши пИчели,който не-няма да пИчели :thumbup:
neron84
Posts80
Member Since13 Jul 2012
Last Visit15 Nov 2014
Likes Given38
Likes Received17/12

#860 by fenomenyt84 » Mon Aug 06, 2012 16:23

velizarw wrote: Такааа, здравейте всички нов съм във форумчето но не и в сайта днес навършвам точно 8 месеца в сайта :). За това време изчетох доста голям обем от информация във форума, което естествено беше много полезно за мен и научих наистина доста за което благодаря на всички като също искам да посъветвам всички новорегистрирали се потребители да четат и да питат ако имат неясни неща (както са казали хората: С питане и дао Цариград се стига :)). Та, преди няколко дни реших да си закупя едно пакетче с 2000 кредита и си пуснах две реклами едната на Необъкса и другата на Кликсиа пъвоначално и двете ги пуснах с по 100 клика от 15сек.(MINI Ads) ,но за съжаление без зерултат. Та, да си дойда на въпроса аз ли съм карък или всичко си нормално :). Съжо бих искал така по-"старши" членовете във форума и в сайта за това как процедират те при рекламиране тук ползват ли геофилтарцията и най-често какви реклами пускат MINI/MICRO и от кои така да се каже има повече кяр т.е. с кои възможността за привличане пък и реалният брой на привлечените реферали е по-голям. Това е за сега от мен надявам се със останалите 1000 кредита да добая някой и друг реферал и едно голямо БЛАГОДАРЯ в аванс на всички отзовали се!

Искрено желая успех на всички! :)

Гледам си от бая време в тоя вид работа,та трябва да си разбрал вече,че от малко няма значение.Когато рекламираш сайт като Неото ти трябва по-обемна реклама.Не може да разчиташ на 2000 хиляди реклами и то заедно с реклама на друг сайт.Ако искаш да привлечеш колкото се може повече реферали рекламирай само един сайт.Аз по принцип залагам на "Clixsense" и досега съм дал около250$ за реклама на сайта.Така че ако искаш да рекламираш по-добре заложи на един сайт и то с повече рекламни кликове и ги пускай наведнъж,а не по 100 клика.Так ще имаш повече шансове за успех.Трябва да гледаш дали има реклами в момента за този сайт и по кое време е най удобно за реклама.Всичко е относително.Днеска може да нямаш нито един реферал,а утре за същите кликове да имаш 10 реферала.Просто трябва да усетиш момента за реклама.А това става само чрез опит грешка или да се довериш на някой,който е използвай определен сайт за реклама.Но най-важното е да не се отказваш.Ако някой има повече опит с привличането на реферали за съответния сайт да сподели мнение.Това е от мен ;)
fenomenyt84
Posts101
Member Since29 Feb 2012
Last Visit16 Aug 2019
Likes Given6
Likes Received45/17
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 20, 2019 05:25:57 EST