Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#741 by buldan75 » Thu Jul 26, 2012 17:27

bobibati wrote: Здравейте!
Не съм много активен в рекламирането на сайта но все пак успях да докопам едно рефералче.Странното е че от месец април до сега пише че е активен а никакви приходи не ми се начисляват от него.Някъде бях чел че при неактивност 3 месеца профила се затваря а моя реферал продължава да е "активен" а от него реално нищо...Eстествено един реферал не е болка за умиране но ми е интересно защо се е получило така...
Най-вероятно рефералът ти е активен в някоя друга програма, където клика реклами. Ако там има такава на ClixSense, то тя веднага ще го отведе в неговия акаунт, както не веднъж се е случвало с всеки един от нас, който ползва и други PTC сайтове.
Ако му имаш имейл адреса на потребителя (обикновено го получаваме с уведомителното писмо, което пристига в пощата ни от ClixSense, когато някой се регистрира от нашия линк) може да му пишеш за положителните опции, които :clixsense: предлага. Вероятно твоя реферал се нуждае от съвсем малко помощ или мотивация.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,243/900

#742 by danicho » Thu Jul 26, 2012 18:08

Nife wrote: Аз от моя спонсор съм много доволен също ми подари премиум след няма и месец. Въпреки че четох коментари от stivbo доста лоши, на мен все пак ми помага ако имам въпроси винаги ми връща мейлите. Хубаво е когато има някой да ти помага няма да е зле ако го нямаше това криене на мейлите... но ще го преживеем нали :)

По принцип именно stivbo ме "зариби" по този сайт, но докато си превеждах при регистрацията се оказах реферал на негов реферал (по негови думи), който също си е скрил имейла от рефералите си.
Т.е. и моя спонсор се е скрил, а и тук не съм го засичал да пише, въпреки че е българин.
Но с такава компания - всички вие, право да Ви кажа НЕ МИ ЛИПСВА.
В крайна сметка тук сме да "цъкаме" и не можем да се сърдим, затова че някой не желае личен контакт.
danicho
Posts172
Member Since7 May 2012
Last Visit15 Feb 2017
Likes Given79
Likes Received79/44

#743 by Strelata » Fri Jul 27, 2012 05:25

chocky_s wrote:
Nife wrote: Аз от моя спонсор съм много доволен също ми подари премиум след няма и месец. Въпреки че четох коментари от stivbo доста лоши, на мен все пак ми помага ако имам въпроси винаги ми връща мейлите. Хубаво е когато има някой да ти помага няма да е зле ако го нямаше това криене на мейлите... но ще го преживеем нали :)

По принцип именно stivbo ме "зариби" по този сайт, но докато си превеждах при регистрацията се оказах реферал на негов реферал (по негови думи), който също си е скрил имейла от рефералите си.
Т.е. и моя спонсор се е скрил, а и тук не съм го засичал да пише, въпреки че е българин.
Но с такава компания - всички вие, право да Ви кажа НЕ МИ ЛИПСВА.
В крайна сметка тук сме да "цъкаме" и не можем да се сърдим, затова че някой не желае личен контакт.

Приятелю, знам точно кой ти е спонсора /защото той е мой реферал наистина и познат/ и мога да кажа следното:
Ще го изчакаме още 20 дена да започне да бъде активен, но ако не започне, тогава пиши на ръководството и админите в сайта да го махне като твой спонсор и се прехвърли при мен /както трябва да е всъщност/, защото честно казано този твой спонсор всеки ден му пиша да бъде активен и той си чете писмата, но нарочно не ми отговаря като се крие /Просто е много мързелив, ЧЕСТНО! закъдето прави такива неща!/!
ЗАЩОТО МОЖЕ ДА Е ВСИЧКО НО АКО ЧОВЕК НЕ СИ КОРЕСПОНДИРА СЪС СПОНСОРА СИ И НЕ СИ ПОМАГАТ ЗАЕДНО МНОГО ТРУДНО ЩЕ БЪДЕ И ЗА ДВАМАТА, ОСОБЕНО ЗА РЕФЕРАЛА!
ПЪК И НЕ МОЖЕ ДАДЕН СПОНСОР ДА ПРАВИ ВСИЧКО И ДА ПОМАГА НА РЕФЕРАЛ НА ДРУГ СПОНСОР, ПЪК ОНЯ ДРУГИЯ СПОНСОР ДОРИ С ЦЯЛАТА СИ НАГЛОСТ ДА СЕ КРИЕ, ЗАЩОТО ГО МЪРЗИ ДА СИ ОПРАВИ РЕКЛАМИТЕ ЗА 5 МИНУТКИ ДНЕВНО!!! ТОВА СЕ НАРИЧА БЕЗООЧИЕ!!!
Така, че приятелю, ако искаш нека направим така с теб и съм сигурен, че ще напреднеш още.
Защото вече се дразня, че твоя спонсор въпреки, че му пиша всеки ден, той го мързи!!!

п.п. Сега относно други важни неща, които се отнасят за всички:
1. Цялата работа със тази такса от 0.50 $ за всеки от рефералите ти е много объркана!!!!!!
Затова нека Булдан проучи въпроса и да ми пише защо така се е получило при мен!!!
НЕ МОЖЕ 30 МОИ РЕФЕРАЛА ДА ПРАВЯТ В МОМЕНТА 1 ДОЛАР, ПЪК НИТО ЕДИН ПЪТ ДА НЕ МИ НАЧИСЛЯВА ТЕЗИ
0.50 $ ЗА ВСЕКИ ОТ ТЯХ!
И ДРУГО НЕЩО ИНТЕРЕСНО:
НЕ МОЖЕ ЕДИН ОТ МОИТЕ РЕФЕРАЛИ ДА ИМА САМО 0.30 ЦЕНТА ОТ КЛИКАНЕ НА РЕКЛАМИ И ДА МИ ДАВА 0.50 $, ЗАЩОТО ТОЧНО ТАКА СЕ СЛУЧИ ДНЕС!!! ДАДЕ МИ 0.50 $ ОТ ЕДИН МОЙ РЕФЕРАЛ?????, МАКАР, ЧЕ ОЩЕ Е РАНО????0.50 $
ТАКА, ЧЕ СКЪПИ БУЛДАН ПИШИ НА РЪКОВОДСТВОТО НА САЙТА И ГИ НАКАРАЙ ВСИЧКИ 0.50 $ КОИТО ТРЯБВА ДА ПОЛУЧА ДА МИ СЕ НАЧИСЛЯТ!!! А НЕ САЙТА ДА СЕ ОПИТВА ДА МЕ ЛЪЖЕ, ЩОТО ЗАПОЧВА ДА МИ ОМРЪЗВА!!!!

2. Освен тези неприятни неща, се случи и нещо много хубаво и това е, че искам да ви се похваля приятели, че днес пускам още едно теглене на пари от сайта, защото достигнах за пореден път минимума за теглене и наистина съм доволен, като се надявам в понеделник парите вече да са ми прехвърлени.
КОЕТО ДОКАЗВА, ЧЕ ЧОВЕК АКО Е ПОСТОЯНЕН И ВЛИЗА ВСЕКИ ДЕН В САЙТА /ОСОБЕНО АКО ИМА ПРЕМИУМ/ ПЕЧЕЛИ МНОГО ГОЛЯМА ПЕЧАЛБА ВСЕКИ ДЕН!

3. Приятели искам да ви се похваля и за още едно нещо, което много ме изкефи!
Това е УНИКАЛНИЯ И ЕВТИН НАЧИН ЗА НАБИРАНЕ НА РЕФЕРАЛИ НА КОЙТО ПОПАДНАХ СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО И ТОЙ СЕ ОКАЗА, ЧЕ НАИСТИНА ДЕЙСТВА!
ЗАЩОТО КАТО ГЛЕДАМ КОЛКО МНОГО РЕФЕРАЛИ ВЕЧЕ ИМАМ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ НАЧИН И ТО ЗА ТОЛКОВА КРАТКО ВРЕМЕ /2 СЕДМИЦИ/ НАПРАВО ЩЕ СЕ ПУКНА ОТ СМЯХ! :)
И ТО ПРЕЗ ТОЗИ ЛЕТЕН МЕСЕЦ КОГАТО ХОРАТА ПО ПРИНЦИП СА НАВЪН.
ПОМИСЛЕТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ КОЛКО МНОГО РЕФЕРАЛА ЩЕ ИМАМ БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ УНИКАЛЕН И ЕВТИН МЕТОД ПРЕЗ ЗИМНИТЕ МЕСЕЦИ КАТО ХОРАТА СА ПРЕД КОМПЮТРИТЕ СИ.
ТАКА, ЧЕ КОЙТО ИСКА ДА ГО НАУЧИ, НЕКА МИ ПИШЕ НА ЛИЧЕН И ДА МИ ДАДЕ ИМЕЙЛА СИ.

Лек и успешен ден приятели!
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#744 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 05:36

Първо поздравления за рефералите стискайте ми палци че съм забил здрава рекламна кампания вече 3 ти ден до сега 130 нови реферала набавих и най хубавото е , че са активни дори имат покупки вече и направо нямам думи надявам се да удара първото место в топ 50 за 24 часа сега се движа на 2-ро.
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#745 by bezimenniq » Fri Jul 27, 2012 05:55

Поздравления saintbg за рефералите.Доста си хванал:)Това,че са активни е супер,защото по принцип това е най-големия проблем.Пожелавам ти още доста реферали с оставащите реклами!
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#746 by neron84 » Fri Jul 27, 2012 06:13

браво на вас пичове,дано имате още много активни реферали :) Аз вчера нацъках няколко рекламки в безплатните сайтове,ама хич не се надявам на нещо.
Stivbo -я сподели твоя номер,ако ти можеш да пишеш мейл-направи го,че аз не мога да се оправя с този сайт-никъде не виждам как мога да се свържа с теб :oops:
neron84
Posts80
Member Since13 Jul 2012
Last Visit15 Nov 2014
Likes Given38
Likes Received17/12

#747 by bezimenniq » Fri Jul 27, 2012 06:23

Не можеш да се свържеш с него а и не може да даваш своя имейл.Булдан е казвал,че единствения начин е примерно да пишете до админа,че искате да си размените имейлите.
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#748 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 06:52

Да дано имам успех аз като цяло се надявам да хвана 200 реферала и дано 150 останат активни като цяло че то това е всъщност успеха да са активни иначе няма смисъл от бройката. Сайта все пак заплаща проценти от изработеното а не за регистрация:) Мога да дам някаква после статистика след края на рекламната кампания като цяло.
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#749 by The_AA » Fri Jul 27, 2012 07:08

@Stivbo
Спонсора е вече напълно забранено да се сменя. Единственият начин е ако неговият спонсор не е активен/не си влиза в акаунта/ и рефералът пожелае да смени спонсора. На другия въпрос за парите който не си получил, пиши на стафа от тук
ClixSense Help Center
Все пак провери дали тези реферали са направили по 1 долар, НО само от гледане на реклами.
The_AA
Posts703
Member Since25 Jul 2011
Last VisitYesterday
Likes Given344
Likes Received362/163

#750 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 07:32

Има и нещо друго , едното е да се провери само от реклами да е този 1 долар а също така ти ако си се направил премиум след като са минали долара на няма да ги вземеш смисъл , аз така имах 2 реферала в началото и небях премиум и малко преди да стана единия чукна 1 долар и като обикновенн потребител нищо неполучих.
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#751 by buldan75 » Fri Jul 27, 2012 08:24

@Stivbo внимавай какво пишеш, защото в мнението си по-горе си нарушил поне 2 правила на форума ни. Не обичам да раздавам предупреждения и затова в момента казвам това по-скоро като колега от колкото като модератор на форума, но ако пак нарушиш някое правило ще ти дам официално предупреждение!
1. Искам да ти кажа, че съм направил запитване до администрацията за твоите бонуси.
2. Подстрекаването във форума за купуване на реферали, програма, реклама и т.н. е напълно забранено.
3. Смяната на спонсора е напълно забранено, освен в случаите когато въпросния спонсор е бил неактивен повече от 90 дни или е нарушил грубо правилата на Програмата и/или Форума! Това пак не е сигурно на 100%, защото ако спонсора е ъпгрейдван потребител, то смяна на спонсорството е абсолютно немислимо дори и да е неактивен!
4. Обмяната на лични данни във форума е напълно забранена!
5. Ако имаш нещо, което да споделиш и да си полезен на другите потребители го казвай открито, без недомлъвки или изобщо не пиши по този въпрос.

ФОРУМЪТ Е МЯСТО КЪДЕТО ВЗАИМНО ДА СИ ПОМАГАМЕ - това нека никой не го забравя.

Към тези, които искат да се свържат със спонсора си, с цел извличане на някакви ползи (тук не става дума за помощ как да се работи с програмата) искам също да кажа, че това е абсолютно забранено!

Аз, лично съм ъпгрейдвал мои реферали и съм го правил по мое решение, без някой да ме моли или увещава за това.
Нека ви дам и малко статистика извадена от моите реферали:
За да ъпгрейдвам мой реферал ще ми струва $15.00:
1. Имам реферал от Америка, който е активен повече от година и само клика, като от него съм спечелил $11.00 (Трябва ли да го ъпгрейдвам?)
2. Един потребител от България, Украйна, Русия и т.н. ми прави за година около $4.00 (Трябва ли да го ъпгрейдвам?)
3. Ъпгрейдван потребител от Индия, Филипините, Турция, Индонезия ми носи $6 до $9 от кликове.
4. Съответно ъпгрейдвани потребители от БГ и Румъния - $10.00, Западна Европа - $14 до $18, а Американец стига до $22.00 за година от кликове.

Това означава, че за да се решиш да ъпгрейдваш някой от рефералите си той трябва да покаже активност и работа с програмата, като изпълняване на оферти и задачи, привличане на реферали и т.н. От друга страна този реферал трябва да ти вдъхне и доверие, защото ТИ даваш $15 а той може и след седмица да стане неактивен и тогава какво правим?

Нека всеки се замисли какво предлага, преди да започне да иска!?!

Нищо лично към никого, но виждам някои мнения, които ясно отблъскват активните ни потребители да пишат в този форум и всеки може да си отговори "ЗАЩО".

Надявам се да сте ме разбрали и нека си помагаме взаимно :thumbup:

Желая на всеки един успех. ;) :thumbup: :clixsense:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,243/900

#752 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 08:40

Колега браво за пореден път Евала , много точно и на место казано наистина уажстнно си прав , мога и аз да споделя нещо убгрейднах 2-ма мой реферали българи единият ми беше познат кликаше всеки ден и даже таскове решаваше когато може разбирасе , викам си браво добре че го стимулирах човека и какво стана в един момент 2 месеца по-къстнно се отказа и край просто каза това не е за мен и стига толкова ... е ок ама от него направих около 4 долара всичко на всичко и край демек назад. После един руснак много решаваше таскове мяташе се здраво даже имаше 30 реферала близо набави и викам чакай да го стимулиръм човека и го убгрейднах не само че спря да работи ами даже стана и неактивен барабар с всичките си реферали да неговорим че от там имаше 3 премиум , в крайна сметка от него изкарах общо с покупките му около 8 долара, пак назад.Лично аз моят спонсор е американец и той ме убгрейдна на 2-рата седмица ме направи премиум , честно да ви кажа 100% си е избил парите от мен и е на много добър плюс. Това си е мое мнение неангажиръм никого.Факт е , че човек трагнал да се занимава с тази програма трябва постояннстово и да знае какво да прави зада си направи допълнителни доходи на месец.
Успех на всички
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#753 by bezimenniq » Fri Jul 27, 2012 11:39

saintbg wrote: Да дано имам успех аз като цяло се надявам да хвана 200 реферала и дано 150 останат активни като цяло че то това е всъщност успеха да са активни иначе няма смисъл от бройката. Сайта все пак заплаща проценти от изработеното а не за регистрация:) Мога да дам някаква после статистика след края на рекламната кампания като цяло.

Дам драсни после 2 реда със статистика колко са активни,какво са закупили и т.н, а и какви пари си похарчил.На мен лично тези неща са ми много интересни.:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#754 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 11:58

Да обезателно кампанията ми завършва в понеделник сутринта така че ще имам вече представа и ще дам подробна статистика до тука от началото 137 нови реферала от който само 2-ма имам неактивни смисъл изобщо да неса цъкали само са се регистрирали аз изкарах да се виждат графа реферали под ника ми , в понеделник ще пиша подробно, за сега е добре и гледам се мятат яко на оферти да правят и таскове.
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#755 by bezimenniq » Fri Jul 27, 2012 12:13

saintbg wrote: Да обезателно кампанията ми завършва в понеделник сутринта така че ще имам вече представа и ще дам подробна статистика до тука от началото 137 нови реферала от който само 2-ма имам неактивни смисъл изобщо да неса цъкали само са се регистрирали аз изкарах да се виждат графа реферали под ника ми , в понеделник ще пиша подробно, за сега е добре и гледам се мятат яко на оферти да правят и таскове.

Честно да ти кажа като брой и аз имам не малко реферали,но ако чакам само на кликове ще има да си избивам парите които съм вложил след 1 година :)А с този темп с който ми изкарват пари в момента до месец,месец и половина ще си избия всичките пари а съм почнал да влагам преди 45 дни.Само за информация до сега съм вложил около 130$ независимо,че почти всички пари които съм вложил съм ги изкарал от clixsense и други сайтове и почти не съм влагал мои собствени пари.Ами пожелавам ти да ги избиеш бързо,защото нали всеки за това се е хванал тук-ако може най-вече в дългосрочен план да си припечелва по някой и друг долар на месец:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#756 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 12:20

Кампанията ми струва 214 долара , да то идеята е да се избият в последствие като цяло аз лично мой пари съм вкарал 50 долара другото е от тук и от още един сайт но реших да средоточа всичко тук заюото кликсенса според мен си е най-доброто в момента за изкарване на пари след 2-3 години могат да станат и добър капитал месечен който да носи като цяло гледам сайта се развива нецикли на едно место и затова реших изцяло да се сасредоточа тук.Моят споснсор днес някакво хвалепствено писмо ми е написал , то само аз да сам без реферали той от мен изкарва много добре пари за стандарта тук тайкато аз права здраво тасковете пък и виса доста пред компа и цъкам всички рекламки долу горе:)
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#757 by Strelata » Fri Jul 27, 2012 12:29

buldan75 wrote: @Stivbo внимавай какво пишеш, защото в мнението си по-горе си нарушил поне 2 правила на форума ни. Не обичам да раздавам предупреждения и затова в момента казвам това по-скоро като колега от колкото като модератор на форума, но ако пак нарушиш някое правило ще ти дам официално предупреждение!
1. Искам да ти кажа, че съм направил запитване до администрацията за твоите бонуси.
2. Подстрекаването във форума за купуване на реферали, програма, реклама и т.н. е напълно забранено.
3. Смяната на спонсора е напълно забранено, освен в случаите когато въпросния спонсор е бил неактивен повече от 90 дни или е нарушил грубо правилата на Програмата и/или Форума! Това пак не е сигурно на 100%, защото ако спонсора е ъпгрейдван потребител, то смяна на спонсорството е абсолютно немислимо дори и да е неактивен!
4. Обмяната на лични данни във форума е напълно забранена!
5. Ако имаш нещо, което да споделиш и да си полезен на другите потребители го казвай открито, без недомлъвки или изобщо не пиши по този въпрос.

ФОРУМЪТ Е МЯСТО КЪДЕТО ВЗАИМНО ДА СИ ПОМАГАМЕ - това нека никой не го забравя.

Към тези, които искат да се свържат със спонсора си, с цел извличане на някакви ползи (тук не става дума за помощ как да се работи с програмата) искам също да кажа, че това е абсолютно забранено!

Аз, лично съм ъпгрейдвал мои реферали и съм го правил по мое решение, без някой да ме моли или увещава за това.
Нека ви дам и малко статистика извадена от моите реферали:
За да ъпгрейдвам мой реферал ще ми струва $15.00:
1. Имам реферал от Америка, който е активен повече от година и само клика, като от него съм спечелил $11.00 (Трябва ли да го ъпгрейдвам?)
2. Един потребител от България, Украйна, Русия и т.н. ми прави за година около $4.00 (Трябва ли да го ъпгрейдвам?)
3. Ъпгрейдван потребител от Индия, Филипините, Турция, Индонезия ми носи $6 до $9 от кликове.
4. Съответно ъпгрейдвани потребители от БГ и Румъния - $10.00, Западна Европа - $14 до $18, а Американец стига до $22.00 за година от кликове.

Това означава, че за да се решиш да ъпгрейдваш някой от рефералите си той трябва да покаже активност и работа с програмата, като изпълняване на оферти и задачи, привличане на реферали и т.н. От друга страна този реферал трябва да ти вдъхне и доверие, защото ТИ даваш $15 а той може и след седмица да стане неактивен и тогава какво правим?

Нека всеки се замисли какво предлага, преди да започне да иска!?!

Нищо лично към никого, но виждам някои мнения, които ясно отблъскват активните ни потребители да пишат в този форум и всеки може да си отговори "ЗАЩО".

Надявам се да сте ме разбрали и нека си помагаме взаимно :thumbup:

Желая на всеки един успех. ;) :thumbup: :clixsense:

Булдан, нека сега да уточня какво съм искал да кажа, защото явно не си ме разбрал:

1. Благодаря ти за запитването което си направил за мен.

2. "Подстрекаването във форума за купуване на реферали, програма, реклама и т.н. е напълно забранено."
Не виждам някъде да говоря за това????? - АЗ ГОВОРЯ ЗА СЪВСЕМ ДРУГО, ЗАЩОТО НИТО СПОМЕНАВАМ ПРОГРАМА, НИТО СПОМЕНАВАМ КУПУВАНЕ НА РЕФЕРАЛИ, НИТО СПОМЕНАВАМ КУПУВАНЕ НА РЕКЛАМА, ТАКА, ЧЕ НИЩО ОТ ТОВА НЕ СЪМ НАРУШИЛ! - АЗ ПРОСТО ГОВОРЯ, ЧЕ ТРЯБВА СПОНСОРА ДА ПОМАГА НА РЕФЕРАЛИТЕ СИ, А НЕ ДА ГИ ПРЕНЕБРЕГВА, ВСЕ ПАК ТЕ МУ ПЕЧЕЛЯТ БАЯ ПАРИ!

3. "Смяната на спонсора е напълно забранено, освен в случаите когато въпросния спонсор е бил неактивен повече от 90 дни или е нарушил грубо правилата на Програмата и/или Форума" - ПРИЯТЕЛЮ, ЯВНО ВЪОБЩЕ НЕ СИ ПРОЧЕЛ КАКВО ТОЧНО СЪМ НАПИСАЛ, ЗАЩОТО УТОЧНЯВАМ:
- ТОЗИ СПОНСОР ЛИЧНО АЗ СЪМ ГО ВКАРАЛ В ИГРА!
- ТОЗИ СПОНСОР НЕ Е С ПРЕМИУМ!
- ТОЗИ СПОНСОР СЕ ОКАЗА ГОЛЯМ МЪРЗЕЛ, ТОЕСТ ТОЙ ВЕЧЕ ОТ БЛИЗО 70 ДЕНА НЕ Е АКТИВЕН, А ПРЕДИ ТОВА БЕ АКТИВЕН ЗАЩОТО ВСЕКИ ДЕН МУ ПИШЕХ ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ ДА ЩРАКА НА РЕКЛАМКИТЕ СИ, НО НЕ ТУК, А ЧРЕЗ ИМЕЙЛИТЕ СИ, ЗАЩОТО С НЕГО СЕ ПОЗНАВАМЕ МНОГО ПРЕДИ ТАЗИ ИГРА!
ТАКА, ЧЕ И ТОВА НЕ НАРУШАВАМ С МОЕТО ИЗЯВЛЕНИЕ, ЗАЩОТО КАТО СЕ ПОЗНАВАШ С НЯКОЙ ЧОВЕК, НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ЗАБРАНИ ДА СИ ПИШЕМ НА ИМЕЙЛИТЕ СИ.
ОСВЕН ТОВА АКО ХУБАВО ПРОЧЕТЕШ КАКВО СЪМ ПИСАЛ ЩЕШЕ ДА ЗАБЕЛЕЖИШ, ЧЕ СЪМ ПИСАЛ СЛЕД 20 ДЕНА, КОЕТО ПРАВИ ТОЧНО 90 ДЕНА И КОЕТО НАПЪЛНО ОТГОВАРЯ НА ПРАВИЛАТА ЗА СМЯНА НА СПОНСОРА!
4. Ако беше прочел по добре какво съм писал, щеше да забележиш, че аз просто се похвалвам какво съм успял да постигна. Само това! И нито рекламирам други сайтове, нито пък продавам нещо!
Така, че приятелю нищо не съм нарушил.
5. Относно въпроса, че спонсора е длъжен да ъбдейтва своя реферал, искам да ти кажа, че такова нещо аз не съм казвал!
Просто и единствено винаги съм казвал, че спонсора трябва да помага на своя реферал с инфо, решаване на задачи и други подобни неща, а не че е длъжен да му купува премиум.
Това е което исках да кажа.
Съжалявам ако някой ме е разбрал накриво.
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#758 by cnyyha » Fri Jul 27, 2012 12:35

Stivbo незнам защо, но всеки твой пост се разбира на криво от всички - защо ли?
Аз съм изумен просто :D Мисля, че всички мислят, като мен. :D :lol:
cnyyha
Posts107
Member Since28 May 2012
Last Visit8 Aug 2019
Likes Given55
Likes Received91/37

#759 by saintbg » Fri Jul 27, 2012 12:49

За bezimenniq колега понеже каза че ти е интерестнно и затова споделям има един реферал от щатите този пич ме уби значи цъкнал е само 1 реклама но от покупки някакви негови явно реклама си пуска съм вече 6 долара на печалба иначе незнам какви може да са тези покупки.А иначе изобщо нецъка
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#760 by The_AA » Fri Jul 27, 2012 14:11

@Stivbo
Запознай се с правило номер 6 на форума.
Относно спосорството. Нямаш никакво право да караш човека тук да пише на администраторите за да стане твой реферал. Регистрирал се е през друг линк. Дори ти да си му казал за сайта и да си му обяснил всичко той пак НЕ е длъжен да стане твой реферал.

@buldan75
Аз лично съм за даването на "warning" на съответния юзър Stivbo, поради многото нарушения от негова страна, но ще оставя на теб да прецениш това.
Нямам нищо против споренето и приказките - затова е форума, но трябва да спазваме добрия тон и правилата на форума.
The_AA
Posts703
Member Since25 Jul 2011
Last VisitYesterday
Likes Given344
Likes Received362/163
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 25, 2019 00:33:51 EST