Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#621 by buldan75 » Sat Jul 07, 2012 17:51

@Stivboзадаваш вече доста конкретни въпроси, което доказва, че все повече навлизаш в нещата. Искрено се радвам, че си помагаме един на друг и това, което казва "bezimenniq" за ъпгрейда и бонуса е точно така, дори с рефералната комисионна от $0.40 ;) Тук само мога да добавя, откде се получава разликата при теб и защо няма да получиш комисионната си. Ами причината е простичка - до момента, в който си се бил ъпгрейднал твоята комисионна е била на половина от тази на PREMIUM потребителите. Когато твоя баланс от реферала е бил $0.20, то той е имал в своя $1.00. В момента на твоя ъпгрейд ти казваш, че твоя реферал е имал $0.29, което означава, че балнсът му само от кликовете е бил около $1.50.

@fenomenyt84 Акаунтите в ClixSense не се изтриват, което означава, че ако някой от твоите директни реферали си затвори акаунта, то ти ще продължаваш да си получаваш комисионната от неговите реферали. Все пак един ден ако твоя реферал реши да се върне към сайт, то може да си отвори отново акаунта. Аз имам реферал, който бе неактивен в продължение на 4 месеца и в един момент се върна и дори се ъпгрейдва. Имам друг, който има над 100 реферала и реши да си затвори акаунта. Сега е неактивен, но ъпгрейдите на неговите реферали ми носят комисионни.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#622 by bezimenniq » Sat Jul 07, 2012 19:42

buldan75 wrote: @Stivboзадаваш вече доста конкретни въпроси, което доказва, че все повече навлизаш в нещата. Искрено се радвам, че си помагаме един на друг и това, което казва "bezimenniq" за ъпгрейда и бонуса е точно така, дори с рефералната комисионна от $0.40 ;) Тук само мога да добавя, откде се получава разликата при теб и защо няма да получиш комисионната си. Ами причината е простичка - до момента, в който си се бил ъпгрейднал твоята комисионна е била на половина от тази на PREMIUM потребителите. Когато твоя баланс от реферала е бил $0.20, то той е имал в своя $1.00. В момента на твоя ъпгрейд ти казваш, че твоя реферал е имал $0.29, което означава, че балнсът му само от кликовете е бил около $1.50.

@fenomenyt84 Акаунтите в ClixSense не се изтриват, което означава, че ако някой от твоите директни реферали си затвори акаунта, то ти ще продължаваш да си получаваш комисионната от неговите реферали. Все пак един ден ако твоя реферал реши да се върне към сайт, то може да си отвори отново акаунта. Аз имам реферал, който бе неактивен в продължение на 4 месеца и в един момент се върна и дори се ъпгрейдва. Имам друг, който има над 100 реферала и реши да си затвори акаунта. Сега е неактивен, но ъпгрейдите на неговите реферали ми носят комисионни.

Да Булдан прав си не се досетих за това,че този негов реферал вече е минал първия си долар:)
Колкото до отговора до феноменът-преди 2 вечери на мен ми се случи нещо подобно.Един реферал който не ми беше цъкал от началото на юни вече гледа рекламите трети ден поред,купил си е рекламен пакет и освен това си писахме и каза,че доста се е надъхал да се занимава с clixsense(а дано)А бе с 2 думи сайта си е много як само се нуждаем от сериозни хора:)

Успех на всички!:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#623 by Strelata » Sun Jul 08, 2012 08:37

buldan75 wrote: @Stivboзадаваш вече доста конкретни въпроси, което доказва, че все повече навлизаш в нещата. Искрено се радвам, че си помагаме един на друг и това, което казва "bezimenniq" за ъпгрейда и бонуса е точно така, дори с рефералната комисионна от $0.40 ;) Тук само мога да добавя, откде се получава разликата при теб и защо няма да получиш комисионната си. Ами причината е простичка - до момента, в който си се бил ъпгрейднал твоята комисионна е била на половина от тази на PREMIUM потребителите. Когато твоя баланс от реферала е бил $0.20, то той е имал в своя $1.00. В момента на твоя ъпгрейд ти казваш, че твоя реферал е имал $0.29, което означава, че балнсът му само от кликовете е бил около $1.50.

Благодаря ти на теб и на Беззименния за подкрепата и разяснението, но само да се доуточниш как така наполовина? Все пак половинато от 0.40 е 0.80 ??? Наистина нещо не мога да схвана?
И в крайна сметка как да познавам кога ще взима тези 0.50?
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#624 by dekata16 » Sun Jul 08, 2012 09:24

Stivbo wrote:

Благодаря ти на теб и на Беззименния за подкрепата и разяснението, но само да се доуточниш как така наполовина? Все пак половинато от 0.40 е 0.80 ??? Наистина нещо не мога да схвана?
И в крайна сметка как да познавам кога ще взима тези 0.50?
здравей Stivbo Screenshot Uploader сумата на реферала ти е в син цвят и кокато ти платят тези 0.50 слагат едно зелено тикче пред сумата на рефа ти.виж на снимката. :thumbup: :clixsense:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#625 by cnyyha » Sun Jul 08, 2012 09:34

Stivbo ето ти една проста сметчица.
Ето какво получаваш като Премиум потребител.

стандарт премиум

Micro $0.0002 $0.0004 -->дава 0.001$ от тази реклама ( 0.001x1000 = 1.00$) 1000x0.0004 = 0.40$
Mini $0.0010 $0.0020 -->дава 0.005$ от тази реклама ( 0.005x200 = 1.00$) 200x0.0020 = 0.40$
Standard $0.0020 $0.0040 -->дава 0.01$ от тази реклама ( 0.01x100 = 1.00$) 100x0.0040 = 0.40$
Extended $0.0040 $0.0080 -->дава 0.02$ от тази реклама ( 0.02x50 = 1.00$ ) 50x0.0080 = 0.40$

Дано сметките ми да са били достатъчно ясни :D

Или общо казано когато той направи 1$ от всички реклами, които е гледал(твои 0.40$) ти взимаш 0.50$ бонус.
Дефакто на неговия 1$ ти зимаш 0.90$ което е супер :D
cnyyha
Posts107
Member Since28 May 2012
Last Visit8 Aug 2019
Likes Given55
Likes Received91/37

#626 by Strelata » Sun Jul 08, 2012 10:55

cnyyha wrote: Stivbo ето ти една проста сметчица.
Ето какво получаваш като Премиум потребител.

стандарт премиум

Micro $0.0002 $0.0004 -->дава 0.001$ от тази реклама ( 0.001x1000 = 1.00$) 1000x0.0004 = 0.40$
Mini $0.0010 $0.0020 -->дава 0.005$ от тази реклама ( 0.005x200 = 1.00$) 200x0.0020 = 0.40$
Standard $0.0020 $0.0040 -->дава 0.01$ от тази реклама ( 0.01x100 = 1.00$) 100x0.0040 = 0.40$
Extended $0.0040 $0.0080 -->дава 0.02$ от тази реклама ( 0.02x50 = 1.00$ ) 50x0.0080 = 0.40$

Дано сметките ми да са били достатъчно ясни :D

Или общо казано когато той направи 1$ от всички реклами, които е гледал(твои 0.40$) ти взимаш 0.50$ бонус.
Дефакто на неговия 1$ ти зимаш 0.90$ което е супер :D

Да, сега ми се изясни! :)
Благодаря за отговорите.
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#627 by sisa74 » Mon Jul 09, 2012 15:07

здравейте и от мен и от гореща Варна
незнам защо не мога да го разбера този сайт а някой трябва сериозно да се заеме с мен за да го науча и да бъда дейна
дори незнам каде да ви пиша момчета и момичета е нз много английски но за това има преводачи а важното е че искам и аз да си цъкам и печеля .Но незнам къде даже да си прочета отговора ако имам такъв.
Моля ви помогнете ми и аз да стана част от екипа :lol:
sisa74
Posts8
Member Since25 Jun 2012
Last Visit24 Nov 2012
Likes Given0
Likes Received0

#628 by bezimenniq » Mon Jul 09, 2012 16:47

sisa74 wrote: здравейте и от мен и от гореща Варна
незнам защо не мога да го разбера този сайт а някой трябва сериозно да се заеме с мен за да го науча и да бъда дейна
дори незнам каде да ви пиша момчета и момичета е нз много английски но за това има преводачи а важното е че искам и аз да си цъкам и печеля .Но незнам къде даже да си прочета отговора ако имам такъв.
Моля ви помогнете ми и аз да стана част от екипа :lol:

Здравей,

Добре дошла в българската част на форума!
Всеки тук би се отзовал и би ти помогнал,но ти не си споменала точно с какво да ти помогнем.Като гледам баланса ти-предполагам,че си гледаш рекламите всеки ден и имаш някоя наградка от clixgrid ако не и някой таск не знам не съм сигурен.От профила ти виждам,че проблема ти е с рефералите а това е единствения начин да направиш сериозни доходи от Clixsense.Това са хората които ти насочваш към сайта чрез твоя личен реферален линк и за които сайта ти плаща определен процент от работата им.Мога малко да ти помогна как да си намираш реферали,но не с нещо точно определено а с малки насоки-първо е добре ако имаш време да си направиш блог в който да напишеш всичко което знаеш за Clixsense(това е трудния начин,защото изисква много време и усилия),по лесния е чрез инвестиция,но разбира се за това трябва да имаш налични средства и да разчиташ на късмета си.Примерно инвестираш 16$ и ако имаш късмет ще хванеш 10-20 човека от които да печелиш комисионни,но не се знае какви,защото не се знае колко сериозни ще са рефералите ти:)
Ами това е което се сещам да ти дам като поле за размисъл в началото а ако имаш някакви въпроси не се притеснявай и ни пиши.Който може ще помага:)
Last edited by bezimenniq » Tue Jul 10, 2012 00:13 » edited 1 time in total
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#629 by saintbg » Tue Jul 10, 2012 02:59

Като цяло си прав , но от моя скромен опит да споделя , при инвестиция от 16 долара примерно в необукса около 7-8 човека , при 37 долара/ако не се лъжа или около тази сума беше/ 20 тина реферали.Стигнах до извода , че подобре 100 долара да се забиват 1 път в месеца и тогава може броийката да скочи около 70-80 човека , и все пак има един немалък процент хора който цъкат 1 ден или 2 и край има и такива който изобщо нецъкат, така че да кажем от тези хора 10 човека да останат нон стоп активни си добре.а пък 1-2 да се направат премиум направо супер.Това все пак е мое заключение.
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#630 by Strelata » Tue Jul 10, 2012 13:42

Един съвет от мен приятели!
Направете си премиум още от началото за да нямате пропусната печалба!
Аз закъснях 1 месец с премиума и пропуснах цели 10 долара печалба досега!!!
Така, че не правете грешка като мен.
Аз направих тази грешка и сега ме е яд!!!!!!!!
А относно избиването на премиума се оказа, че моят го избих точно днес!!!
Тоест точно за 1 месец!!!
Защото си сложих премиум точна на 12 юни 2012г, точно преди 1 месец!!!
В началото и аз не вярвах, че е възможно, но вече се уверих със собствените си очи!!!
Има много лесен начин!!!
Ето вижте аз какво успях да направя само със собствени усилия и то за кратко време:
Започнах да играя в този сайт точно преди 4 месеца и никога не съм вярвал, че някога ще имам 100 реферала!!!
Днес вече имам цели 120 реферала!!! И то точно за 1 месец усилие!!!
Лека вечер на всички!
Last edited by buldan75 » Tue Jul 10, 2012 16:22 » edited 1 time in total
Reason: Personal information removed
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#631 by bezimenniq » Tue Jul 10, 2012 16:26

Здравейте на всички,

Сега към Булдан:),

Здравей за да не пиша на админа за глупости реших да те питам,защо вече не можем да виждаме рефералите си които не са ъпдейтнали профила и не са си довършили регистрацията?Има ли някаква причина и аз лично си мисля ,че това е малко гадно,защото в момента човека който ми намира най-много реферали го намерих по този начин-в смисъл не си беше довършил регистрацията,аз му писах на имейла който се виждаше,той ми обясни какъв му е проблема,аз му помогнах и сега човека не е пропуснал и ден без да клика,прави оферти и намира като цяло доста реферали...Ти може би знаеш за нововъведението а аз сега нямам време да търся.Благодаря предварително:)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#632 by buldan75 » Tue Jul 10, 2012 16:31

@Stivbo Много е хубаво, че споделяш личните си постижения и това какви са ползите от ъпгрейда. Позволих си да поизменя малко от написаното в последния ти пост за да не нарушаваш правилата на сайта, които си мисля че желаеш да спазваш ;) Явно имаш доста пропуски в научаването на правилата на форума, така че те съветвам да ги прочетеш обстойно.
Моята работа е да следя за всичко свързано с БГ частта на форума и съответно да правя забележки/предупреждения на потребителите на форума, които нарушават правилата му. Правя реверанс към теб и няма да отправям официално такова, но ще те моля в бъдеще да бъдеш по-стриктен към себе си.
Надявам се да ме разбереш правилно.

Желая успех на теб и всички наши колеги. :thumbup:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#633 by Strelata » Wed Jul 11, 2012 09:13

Мерси.
Сега чак разбрах какво си имал в предвид.
Strelata
Posts116
Member Since23 Feb 2012
Last Visit14 Jun 2015
Likes Given0
Likes Received6/5

#634 by LCFDIVINE » Wed Jul 11, 2012 15:47

Здравейте, не видях никъде как да докладвам вредоносните URL като например този ClixSense: PTC Adverts - Click and Get Paid! , става въпрос за pinkmoney
Успех на всички
LCFDIVINE
Posts1
Member Since15 Jan 2012
Last Visit20 Aug 2012
Likes Given0
Likes Received0

#635 by buldan75 » Wed Jul 11, 2012 15:51

Здравей LCFDIVINE и добре дошъл във форума.
Можеш, а и не само ти, да докладваш всичко което ти е направило лошо впечатление в тази тема. В това число спадат реклами, линкове, мнения и т.н, както от нашия така и от общия форум. Съответно аз или колегата ще ги предаваме на администрацията на ClixSense.
Въпросният линк явно е премахнат от системата, защото аз поне не го отварям.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#636 by buldan75 » Wed Jul 11, 2012 16:10

bezimenniq wrote: Здравейте на всички,

Здравей за да не пиша на админа за глупости реших да те питам,защо вече не можем да виждаме рефералите си които не са ъпдейтнали профила и не са си довършили регистрацията?Има ли някаква причина и аз лично си мисля ,че това е малко гадно,защото в момента човека който ми намира най-много реферали го намерих по този начин-в смисъл не си беше довършил регистрацията,аз му писах на имейла който се виждаше,той ми обясни какъв му е проблема,аз му помогнах и сега човека не е пропуснал и ден без да клика,прави оферти и намира като цяло доста реферали...Ти може би знаеш за нововъведението а аз сега нямам време да търся.Благодаря предварително:)
Могат да се видят всички реферали на страницата My Referrals
Най-отгоре на таблицата има опции, като по подразбиране на "Active" е зададено Mixed. От падащото меню на тази графа избери ALL и натисни най-дясно бутонът в синьо "GO". Така ще видиш всичките си реферали. От тези опции можеш да филтрираш какви реферали искаш да ти се показват, като накрая не забравяй да натиснеш бутончето "GO".
Дано да съм те разбрал правилно и да съм ти обяснил правилно. ;)
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#637 by bezimenniq » Thu Jul 12, 2012 02:09

buldan75 wrote:
bezimenniq wrote: Здравейте на всички,

Могат да се видят всички реферали на страницата My Referrals
Най-отгоре на таблицата има опции, като по подразбиране на "Active" е зададено Mixed. От падащото меню на тази графа избери ALL и натисни най-дясно бутонът в синьо "GO". Така ще видиш всичките си реферали. От тези опции можеш да филтрираш какви реферали искаш да ти се показват, като накрая не забравяй да натиснеш бутончето "GO".
Дано да съм те разбрал правилно и да съм ти обяснил правилно. ;)

Здравей Булдан,

Правилно си ме разбрал,проблема е,че аз това го знам и до вчера винаги по този начин съм виждал рефералите които не са си довършили регистрацията,но от вчера не ми дава да видя общия си брой на всички(активни и некативни)Когато е на подразбиране(mixed) имам 169 реферала(показва ми 3 които са се отказали)и след като направя това което ти ми казваш ми показва 176 реферала,а с неактивните ми са малко повече.Цялата работа,е че просто вече не се получава както преди да гледаме кой се е ргистрирал без да ъпдейтне останалата информация за регистрирането:)
Last edited by bezimenniq » Fri Jul 13, 2012 09:49 » edited 1 time in total
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#638 by mmchl9 » Thu Jul 12, 2012 11:35

И при мен е така от 5,6 дена ... Така че спокойно не е само при теб :)
mmchl9
Posts200
Member Since21 Apr 2012
Last Visit15 May 2015
Likes Given199
Likes Received200/79

#639 by Mikels » Thu Jul 12, 2012 15:12

Успех на всички!
Mikels
Posts3
Member Since7 Jul 2008
Last Visit16 Sep 2016
Likes Given0
Likes Received1/1

#640 by buldan75 » Thu Jul 12, 2012 15:20

@bezimenniq & @mmchl9 не знам какво точно сте виждали преди, но днес например имам 4 нови реферала, от които 3-ма са кликали. В общата ми статистика обаче виждам само 2 нови за днес.
Преди седмица имах подобен случай и писах на Админа, а той ми отговори, че някои от рефералите ми не са покрили пълните изисквания за активност и затова не ги виждам в таблицата на статистиката, но ги виждам в таблицата с рефералите.
Преди имаше изискване един реферал да е активен - трябва да се логва няколко дни подред и да кликне на определен брой реклами. Сега не знам точно какви са критериите.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 17, 2019 20:55:12 EST