Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#541 by cnyyha » Thu Jun 21, 2012 10:19

Деката колко парици инвестира ще споделиш ли :)
cnyyha
Posts107
Member Since28 May 2012
Last Visit8 Aug 2019
Likes Given55
Likes Received91/37

#542 by fenomenyt84 » Thu Jun 21, 2012 10:22

bezimenniq инвестирах малко и то в неото.Там е най добрата инвестиция за привличане на реферали,като имаш на предвит че си прецаках около 5000 AdPrize,защото ги спрях без да искам и заради тъпия нет,който ми беше вчера ги пуснах със закъснение.Но човек се учи от грешките.А имам и двама реферала от моя сайт.
fenomenyt84
Posts101
Member Since29 Feb 2012
Last VisitYesterday
Likes Given6
Likes Received45/17

#543 by bezimenniq » Thu Jun 21, 2012 12:04

fenomenyt84 wrote: bezimenniq инвестирах малко и то в неото.Там е най добрата инвестиция за привличане на реферали,като имаш на предвит че си прецаках около 5000 AdPrize,защото ги спрях без да искам и заради тъпия нет,който ми беше вчера ги пуснах със закъснение.Но човек се учи от грешките.А имам и двама реферала от моя сайт.
А бе аз знаеш ли какво направих в началото като не знаех.Прецаках си 2000 реклами в адпрайз.В смисъл въобще не ми ги даде,защото без да искам натиснах нещо и вместо да ми даде накрая 5000 адпрайз ми даде 3000 и вече докато тече не барам нищо :)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#544 by saintbg » Thu Jun 21, 2012 12:25

Да факт е , че от необукса се дърпад бързо реферали но като цяло зериозните са по 1% от рефералите който сте закачили като цяло.Аз се убедих , че хората с който говориш очи в очи и обясниш са много по -ефективни и така аз примерно имам едно ядро хора който работят много добре и мисля че тези хора носят пъти по-голям приход от 10 пути повече хора от тях.Имам едно питане средно колко правите от рефералите на ден ?
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#545 by dekata16 » Thu Jun 21, 2012 12:32

cnyyha wrote: Деката колко парици инвестира ще споделиш ли :)
отново 70 долара в неото за 50 000 клика.мисля си че офертата е добра за хора ,които искат да рискуват,защото /чета си едни книги/ и там пишеше че ако искаш нещо повече трябва да се рискува.иначе си живееш/примерно като мен в Добрич / работих преди време за 320 лева и така.ако рискуваш някаква сума -шансовете са два. губиш я и продължаваш да работиш за 320 лева или рискуваш и си подобряваш малко стандарта/семейният бюджет/ Това е мое мнение просто споделям и пожелавам на другите които са решили успех :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clixsense: :thumbup: :thumbup:
Last edited by dekata16 » Thu Jun 21, 2012 12:36 » edited 1 time in total
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#546 by georgieff21 » Thu Jun 21, 2012 13:40

dekata16 wrote:
cnyyha wrote: Деката колко парици инвестира ще споделиш ли :)
отново 70 долара в неото за 50 000 клика.мисля си че офертата е добра за хора ,които искат да рискуват,защото /чета си едни книги/ и там пишеше че ако искаш нещо повече трябва да се рискува.иначе си живееш/примерно като мен в Добрич / работих преди време за 320 лева и така.ако рискуваш някаква сума -шансовете са два. губиш я и продължаваш да работиш за 320 лева или рискуваш и си подобряваш малко стандарта/семейният бюджет/ Това е мое мнение просто споделям и пожелавам на другите които са решили успех :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clixsense: :thumbup: :thumbup:
Браво Н. страхотна философия за живота! Голям сии! ;)
georgieff21
Posts118
Member Since13 Mar 2011
Last Visit25 Jan 2015
Likes Given204
Likes Received90/48

#547 by buldan75 » Thu Jun 21, 2012 14:12

saintbg wrote: Да факт е , че от необукса се дърпад бързо реферали но като цяло зериозните са по 1% от рефералите който сте закачили като цяло.Аз се убедих , че хората с който говориш очи в очи и обясниш са много по -ефективни и така аз примерно имам едно ядро хора който работят много добре и мисля че тези хора носят пъти по-голям приход от 10 пути повече хора от тях.Имам едно питане средно колко правите от рефералите на ден ?
Определено хората, с които работиш директно са най-доходоносните, защото разбират какви са ползите от сайта. Другото, което не е за пренебрегване, е че бързи/лесни пари, както се посочва в повечето реклами - няма. Това означава, че на всеки един му трябва известно време за да си развие акаунта и да разбере как най-бързо и лесно може да печели тук - било то от инвестиция в реферали с цел привличане на такива или работа по оферти и задачи.
Тук идва и едно важно уточнение, че хората в България са много скептично настроени към тези онлайн програми по различни причини, като хакване, заблуда и най-вече непознаване на онлайн процесорите за разплащане. Също така някои очакват за 1 седмица да започнат да печелят по $100 и това като не стане - бързо се отказват, без да си дават сметка, че малко но редовно е по-добре от бързо и нередовно (считай скамовете) или нищо.
:clixsense: ни дава възможност да печелим и това е факт. Ние вече си избираме как и колко, а ако имаме и да заделим някакви средства за реклама, то това ще ускори процеса.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#548 by basimus » Fri Jun 22, 2012 01:45

бръз въпрос от мен неото плаща ли , че по едно време беше се закучило там ?
basimus
Posts7
Member Since6 Jun 2012
Last Visit24 Oct 2017
Likes Given0
Likes Received3/3

#549 by bezimenniq » Fri Jun 22, 2012 01:52

basimus wrote: бръз въпрос от мен неото плаща ли , че по едно време беше се закучило там ?

Под неото ако разбираме необукс- да плаща не се притеснявай а аз лично нямам спомен да се е закучвало,но като цяло съм нов така, че може да е било преди да съм се занимавал с птц.
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#550 by bezimenniq » Fri Jun 22, 2012 04:00

buldan75 wrote:
bezimenniq wrote: Булдан ако си тук може ли да те попитам нещо?
Определено съм вече тук, така че ще гледам да бъда и по-редовен във форума.
Надявам се да мога да отговарям своевременно на твоите и на всички наши колеги, въпроси.

Здравей,
Имам един въпрос-Ако някой иска да се премести под друг спонсор и 3-те страни(реферала,моментния спонсор и бъдещия спонсор) са съгласни каква е процедурата?Има момче което е съгласно да се премести под мен и аз ще го ъпгрейдвам.Спонсора му е активен,но почти е сигурен,че няма да му прави спънки да се премести под мен,но все още не са се чули,защото спонсора му е офлайн в скайп от 3-4 дни.Та въпроса ми е ако спонсора му е съгласен и не прави проблеми ще може ли това момче да мине под мен и към кой трябва да се обърнем?Благодаря предварително! :)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#551 by saintbg » Fri Jun 22, 2012 05:13

buldan75 пич как е в Англия с офертите тука в БГ има само 1 за пазаруване и това е аз имам реферал от Англия и го гледам всеки ден си прави по 1-2 оферти човека.Абе хора извън темата в София ще умрем от жега направо зор голям...
saintbg
Posts232
Member Since27 Dec 2011
Last Visit26 Dec 2018
Likes Given6
Likes Received68/42

#552 by bezimenniq » Fri Jun 22, 2012 05:26

saintbg wrote: buldan75 пич как е в Англия с офертите тука в БГ има само 1 за пазаруване и това е аз имам реферал от Англия и го гледам всеки ден си прави по 1-2 оферти човека.Абе хора извън темата в София ще умрем от жега направо зор голям...

А в Пловдив питаш ли как е?Аз също имам 2 реферала от Англия които правят оферти.Даже вчера имам и 1 нов който е направил 3 оферти за 1.84$ и аз получих 18 цента,също така и испанците(аз имам 4-5) правят доста оферти.Пак вчера имам един който е направил оферта за 0.83$ и аз получих 8 цента.
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#553 by valkodav » Fri Jun 22, 2012 05:58

Привет на всички...Има ли някой, който да ползва BuxCraft??? Нека да сподели мнение за него...
valkodav
Posts3
Member Since6 Apr 2012
Last Visit14 Oct 2017
Likes Given2
Likes Received0

#554 by dekata16 » Fri Jun 22, 2012 06:09

valkodav wrote: Привет на всички...Има ли някой, който да ползва BuxCraft??? Нека да сподели мнение за него...
споменаването с истинското име на други букс-сайтове се счита за спам/не е желателно/защото модераторите ни ще си имат проблеми че не са взели мерки . :thumbup: :clixsense: :thumbup:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#555 by valkodav » Fri Jun 22, 2012 11:11

dekata16 wrote:
valkodav wrote: Привет на всички...Има ли някой, който да ползва BuxCraft??? Нека да сподели мнение за него...
споменаването с истинското име на други букс-сайтове се счита за спам/не е желателно/защото модераторите ни ще си имат проблеми че не са взели мерки . :thumbup: :clixsense: :thumbup:

Съжалявам...ще го имам предвид...
valkodav
Posts3
Member Since6 Apr 2012
Last Visit14 Oct 2017
Likes Given2
Likes Received0

#556 by buldan75 » Fri Jun 22, 2012 11:20

bezimenniq wrote:
Здравей,
Имам един въпрос-Ако някой иска да се премести под друг спонсор и 3-те страни(реферала,моментния спонсор и бъдещия спонсор) са съгласни каква е процедурата?Има момче което е съгласно да се премести под мен и аз ще го ъпгрейдвам.Спонсора му е активен,но почти е сигурен,че няма да му прави спънки да се премести под мен,но все още не са се чули,защото спонсора му е офлайн в скайп от 3-4 дни.Та въпроса ми е ако спонсора му е съгласен и не прави проблеми ще може ли това момче да мине под мен и към кой трябва да се обърнем?Благодаря предварително! :)
В случая и тримата трябва да пратите писмо до администрацията, като всеки обясни, че няма забележки по смяната на спонорството, като не се забравят и съответните имена на потребителите.
Най-важно е мнението на моментния спонсор. Той трябва да изпрати писмо, като упомене, че няма нищо против неговия реферал "А" да бъде преместен под спонсорството на потребителя "В".
Не виждам проблем да бъде извършено преместването, след като всички страни са съгласни.
Желая Ви успех :thumbup:

saintbg wrote: buldan75 пич как е в Англия с офертите тука в БГ има само 1 за пазаруване и това е аз имам реферал от Англия и го гледам всеки ден си прави по 1-2 оферти човека.Абе хора извън темата в София ще умрем от жега направо зор голям...
Относно времето - влажно и хладно с температури по обяд не повече от 18-20*С. Докато бях в БГ ми бе адски горещо и постоянно търсех сянка, тъкмо се климатизирах и сага съм обратно тук, където ми е хладно от време на време, но това ще е първата седмица.
Имах възможността да сравня офертите за Англия и България и наистина в кралството са доста по-облагодетелствани, като няма ден, в който да има по-малко от 20 оферти. Задачите са също в полза на Англичаните, като за тази страна има почти всеки ден специални задачи от $0.07, които се изпълняват за не повече от 2 мин и 2-3 пъти в седмицата има от $0.21, които отнемат по 15 мин максимум.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#557 by dekata16 » Fri Jun 22, 2012 11:51

задавам си въпроса как някои реферали/може би станаха вече 20-на /регнат се под мен и нито кликат нито нищо.поне си викам веднъж да пробват ама не.да не би да е нещо подобно като това което бяхме го коментирали преди дни. моля споделете щото 20 рефа не са малко. :thumbup: :clixsense:
dekata16
Posts471
Member Since20 Mar 2011
Last Visit30 Jul 2019
Likes Given484
Likes Received454/180

#558 by buldan75 » Fri Jun 22, 2012 12:21

@dekata16 има няколко възможни отговора за твоята ситуация. Всъщност и аз имам доста такива и съответно съм писал на админите за тях. Някои от потребителите не знаят как работи програмата и просто, като не могат да си наемат реферали и си оставят акаунтите. Друга причина е, че вече имат отворен акаунт и системата ги засича, като им затваря всички акаунти; естествено има и такива които не виждат смисъл да кликат и просто си затварят акаунта.
Моя най-фрапиращ случай е от съвсем скоро, когато мой реферал трябваше да се ъпгрейдне за втора година вместо това, той реши да си затвори акаунта. Нямаше да ми направи впечатление ако самия той нямаше 155 реферала, които са му неактивни. Интересно ми е, че той за последен път е кликал на 12 Юни, а има няколко от неговите реферали (14бр), които са кликали също за последно на 13 Юни. Т.е след тази дата тоя реферал няма реферали, които да са кликали. Много странно, но се случва.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#559 by bezimenniq » Fri Jun 22, 2012 15:35

dekata16 wrote: задавам си въпроса как някои реферали/може би станаха вече 20-на /регнат се под мен и нито кликат нито нищо.поне си викам веднъж да пробват ама не.да не би да е нещо подобно като това което бяхме го коментирали преди дни. моля споделете щото 20 рефа не са малко. :thumbup: :clixsense:

Дека и аз като всеки един имам реферали които не са кликали нито веднъж,но са 7 на брой и дори някои от тях са купували реклами и като цяло не съм много зле от към неактивност.При мен по големия проблем е,че имам да кажем около 30 реферала които са цъкали и сега са спрели нацяло,защото им се вижда безмислено да цъкат за някакви центове,но какво да правим ще се мъчим да намираме нови по активни :)
bezimenniq
Posts336
Member Since30 Jan 2012
Last Visit12 Sep 2018
Likes Given76
Likes Received184/87

#560 by basimus » Sat Jun 23, 2012 07:21

хора да питам нещо. днес завърших една от задачите за 3 цента , и повече задачи не ми дава , изписава ми че са или много голями или че вече са приключили , искам да знам дали има някакво часово време в което се дават задачите и ако има какво е , това е единя въпрос , другия е колко пъти можеш да работиш по една и съща задача ( от един и същ вид ) и плаща ли се за това ,
Пример, тази задача която я завърших за 3 цента , мога да работя само по нея , искам да знам след като един път съм я завъшил на 100% и ми е платено за труда ми , ако я почна на ново дали пак ще ми се плати или не.

Благодаря предварително
Last edited by buldan75 » Sat Jun 23, 2012 08:09 » edited 1 time in total
Reason: email removed
basimus
Posts7
Member Since6 Jun 2012
Last Visit24 Oct 2017
Likes Given0
Likes Received3/3
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 17, 2019 17:45:32 EST