Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#2561 by durtapianica » Sun Apr 06, 2014 10:09

Dinchev2013 помощ!Купих 500 и сега какво като натисна на Manage my advertising какво да правя!? Вече съм ги купил и сега какво?????!!!!
durtapianica
Posts32
Member Since9 Mar 2014
Last Visit31 Jul 2014
Likes Given6
Likes Received2/2

#2562 by pilota861 » Sun Apr 06, 2014 10:14

durtapianica wrote: Dinchev2013 помощ!Купих 500 и сега какво като натисна на Manage my advertising какво да правя!? Вече съм ги купил и сега какво?????!!!!

Прочети тази тема и ще ти стане ясно Advertise - Как да рекламираме в ClixSense
pilota861
Posts86
Member Since12 Apr 2013
Last Visit29 May 2017
Likes Given507
Likes Received124/46

#2563 by durtapianica » Sun Apr 06, 2014 10:23

pilota861 wrote:
durtapianica wrote: Dinchev2013 помощ!Купих 500 и сега какво като натисна на Manage my advertising какво да правя!? Вече съм ги купил и сега какво?????!!!!

Прочети тази тема и ще ти стане ясно Advertise - Как да рекламираме в ClixSense

Пише че чакат одобрение.Какво да правя???????????
durtapianica
Posts32
Member Since9 Mar 2014
Last Visit31 Jul 2014
Likes Given6
Likes Received2/2

#2564 by jpopov » Sun Apr 06, 2014 13:59

Би трябвало да пише ти да изчакаш за одобрение :lol: Изчакваш да ти прегледат сайта който ще рекламираш, ако няма проблем утре ще ти е одобрен и можеш да си пускаш рекламата в действие. Предполагам си наясно, че с тези кредити ще рекламираш друг сайт, а не сайта на ClixSense. Т.е. закупуваш тук кредити, за да пуснеш тук реклама на Нео примерно, и ще получиш реферали в Нео. Понеже беше споменал че ще се развиваш тук, да не би да не си разбрал за какво служат кредитите ;)
jpopov
Posts104
Member Since16 Mar 2011
Last Visit2 Apr 2017
Likes Given334
Likes Received101/44

#2565 by durtapianica » Sun Apr 06, 2014 14:41

jpopov wrote: Би трябвало да пише ти да изчакаш за одобрение :lol: Изчакваш да ти прегледат сайта който ще рекламираш, ако няма проблем утре ще ти е одобрен и можеш да си пускаш рекламата в действие. Предполагам си наясно, че с тези кредити ще рекламираш друг сайт, а не сайта на ClixSense. Т.е. закупуваш тук кредити, за да пуснеш тук реклама на Нео примерно, и ще получиш реферали в Нео. Понеже беше споменал че ще се развиваш тук, да не би да не си разбрал за какво служат кредитите ;)

Олеле аз какво направих.. Мислих че тези кредити ги пускаш в някакви сайтове а не в PTC сайтове!И сега какво да ги правя! :o :o :o
durtapianica
Posts32
Member Since9 Mar 2014
Last Visit31 Jul 2014
Likes Given6
Likes Received2/2

#2566 by LorD_Alligator » Sun Apr 06, 2014 15:58

durtapianica wrote:
jpopov wrote: Би трябвало да пише ти да изчакаш за одобрение :lol: Изчакваш да ти прегледат сайта който ще рекламираш, ако няма проблем утре ще ти е одобрен и можеш да си пускаш рекламата в действие. Предполагам си наясно, че с тези кредити ще рекламираш друг сайт, а не сайта на ClixSense. Т.е. закупуваш тук кредити, за да пуснеш тук реклама на Нео примерно, и ще получиш реферали в Нео. Понеже беше споменал че ще се развиваш тук, да не би да не си разбрал за какво служат кредитите ;)

Олеле аз какво направих.. Мислих че тези кредити ги пускаш в някакви сайтове а не в PTC сайтове!И сега какво да ги правя! :o :o :o

Така или иначе вече си ги купил ;) пускай ги в обръщение в някой от останалите сайтове в които участваш ;)

@jpopov И аз това се зачудих като ги беше споменал тия кредити :lol:
LorD_Alligator
Posts226
Member Since10 Dec 2013
Last Visit6 Sep 2017
Likes Given86
Likes Received283/108

#2567 by buldan75 » Sun Apr 06, 2014 19:15

durtapianica wrote:

Пиши на съпорта и им кажи, че си направил грешка ако не искаш да използваш кредитите де.
ClixSense са толерантни и ще ти върнат парите.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last Visit21 Aug 2019
Likes Given1,631
Likes Received2,243/900

#2568 by durtapianica » Mon Apr 07, 2014 13:35

Добър вечер!Доколкото разбрах кредитите купени тук се използват в други такива сайтове /ако не е така някой да ме поправи/ и кредитите купени в неото се пускат тук нали такал...Искам да питам как да си рекламирам линка в неото защото тук искам да изкарвам пари предимно тук,но разбира се никога не са излишни няколко долара и от неото :lol: :lol: ще може ли някой да ми обясни някой набързо как процедират нещата защото вече чета всяка тема по 5 пъти и всички знаем че повтарянето води до затъпяване така че моля някой да ми обясни не за кредитите в :clixsense: а в нео... ще ви бъда много благодарен ако ми отговорите и за двата сайта.... :mrgreen: :mrgreen:
durtapianica
Posts32
Member Since9 Mar 2014
Last Visit31 Jul 2014
Likes Given6
Likes Received2/2

#2569 by LorD_Alligator » Mon Apr 07, 2014 13:56

durtapianica wrote: Добър вечер!Доколкото разбрах кредитите купени тук се използват в други такива сайтове /ако не е така някой да ме поправи/ и кредитите купени в неото се пускат тук нали такал...Искам да питам как да си рекламирам линка в неото защото тук искам да изкарвам пари предимно тук,но разбира се никога не са излишни няколко долара и от неото :lol: :lol: ще може ли някой да ми обясни някой набързо как процедират нещата защото вече чета всяка тема по 5 пъти и всички знаем че повтарянето води до затъпяване така че моля някой да ми обясни не за кредитите в :clixsense: а в нео... ще ви бъда много благодарен ако ми отговорите и за двата сайта.... :mrgreen: :mrgreen:

Кредитите тук или в неото са си за дадения сайт просто с тези кредити правиш реклама на друг сайт ;) т.е. с кредитите тук можеш да рекламираш нео и обратното с кредитите там да рекламираш ClixSense.
LorD_Alligator
Posts226
Member Since10 Dec 2013
Last Visit6 Sep 2017
Likes Given86
Likes Received283/108

#2570 by durtapianica » Mon Apr 07, 2014 14:09

Dinchev2013 wrote:
durtapianica wrote: Добър вечер!Доколкото разбрах кредитите купени тук се използват в други такива сайтове /ако не е така някой да ме поправи/ и кредитите купени в неото се пускат тук нали такал...Искам да питам как да си рекламирам линка в неото защото тук искам да изкарвам пари предимно тук,но разбира се никога не са излишни няколко долара и от неото :lol: :lol: ще може ли някой да ми обясни някой набързо как процедират нещата защото вече чета всяка тема по 5 пъти и всички знаем че повтарянето води до затъпяване така че моля някой да ми обясни не за кредитите в :clixsense: а в нео... ще ви бъда много благодарен ако ми отговорите и за двата сайта.... :mrgreen: :mrgreen:

Кредитите тук или в неото са си за дадения сайт просто с тези кредити правиш реклама на друг сайт ;) т.е. с кредитите тук можеш да рекламираш нео и обратното с кредитите там да рекламираш ClixSense.

Благодаря а като ги купя тези кредити да сложа линка на неото или??
durtapianica
Posts32
Member Since9 Mar 2014
Last Visit31 Jul 2014
Likes Given6
Likes Received2/2

#2571 by LorD_Alligator » Mon Apr 07, 2014 15:12

durtapianica wrote:
Dinchev2013 wrote:

Благодаря а като ги купя тези кредити да сложа линка на неото или??

Слагаш своя реферален линк ;) и пускаш рекламата. Не съм сигурен колко време траеше проверката обаче, за нея нека споделят по опитните от мен в това :)

Поздрави и успех: Исо
LorD_Alligator
Posts226
Member Since10 Dec 2013
Last Visit6 Sep 2017
Likes Given86
Likes Received283/108

#2572 by gospodarq_ » Tue Apr 08, 2014 14:54

колеги имам 86 реферала и не са много активни,кажете как да ги мотививрам,какво да им пиша ако трябва да ги лъжа нещо-благородно.
gospodarq_
Posts16
Member Since17 Nov 2013
Last Visit30 Jul 2017
Likes Given0
Likes Received0

#2573 by mihun89 » Wed Apr 09, 2014 13:45

gospodarq_ wrote: колеги имам 86 реферала и не са много активни,кажете как да ги мотививрам,какво да им пиша ако трябва да ги лъжа нещо-благородно.

С лъжи няма да се получи. Помисли как да ги мотивираш. :)
mihun89
Posts10
Member Since7 Mar 2014
Last Visit19 May 2014
Likes Given27
Likes Received7/2

#2574 by Alcion » Fri Apr 11, 2014 14:44

Моля, простете невежеството ми, но какво точно представлява и как се използва новата придобивка, а именно сплаш страницата? :roll:
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#2575 by pl92 » Fri Apr 11, 2014 14:57

Alcion wrote: Моля, простете невежеството ми, но какво точно представлява и как се използва новата придобивка, а именно сплаш страницата? :roll:
същото като рефералният//официален твой линк// и този служи за набавяне на реферали :thumbup:
pl92
Posts77
Member Since22 Nov 2012
Last Visit20 Aug 2019
Likes Given186
Likes Received161/50

#2576 by Alcion » Fri Apr 11, 2014 17:08

pl92 wrote:
Alcion wrote: Моля, простете невежеството ми, но какво точно представлява и как се използва новата придобивка, а именно сплаш страницата? :roll:
същото като рефералният//официален твой линк// и този служи за набавяне на реферали :thumbup:

Много благодаря :)
Alcion
Posts143
Member Since20 Jan 2013
Last Visit5 Aug 2019
Likes Given40
Likes Received166/54

#2577 by jorofena » Fri Apr 11, 2014 18:26

Здравейте. Искам да попитам професионалистите тук. Има ли шанс човек регистрирал се вчера да спечели нещо? И ако да - ще съм благодарен на някой да даде някой съвет.
Благодаря предварително
jorofena
Posts1
Member Since6 Apr 2011
Last Visit12 Aug 2014
Likes Given0
Likes Received0

#2578 by Stoil91 » Fri Apr 11, 2014 18:26

Здравейте, от няколко дена имам регестрация в саита и искам да разбера защо не ми дава да изпалнявам tasks.Изписва ми че нямам нужната квалификация но все от някаде трябва да се почне . Колко време трябва да се чака да ми даде някои TASK?
Stoil91
Posts1
Member Since8 Apr 2014
Last Visit13 Apr 2014
Likes Given0
Likes Received0

#2579 by divergence » Fri Apr 11, 2014 19:26

Stoil91 wrote: Здравейте, от няколко дена имам регестрация в саита и искам да разбера защо не ми дава да изпалнявам tasks.Изписва ми че нямам нужната квалификация но все от някаде трябва да се почне . Колко време трябва да се чака да ми даде някои TASK?

Добре дошъл Stoil91

За сега няма задачи от скоро е!
Поради промени в началната страница на Tasks е и ще е временно, така казаха официално.
По начало бяха на разположение по-всяко време 24 часа изобилие от най-разнообразни задачи с различни номинали $ лесни и досадни и прочие ....
И пак ще има, чакат всички (не е лично спрямо теб) даже си късметлия за чисто новия и подобрен интерфейс на Tasks page.

Скоро ще ги мачкаш, пожелавам ти лека и доходна :thumbup:
divergence
Posts38
Member Since6 Jan 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given96
Likes Received59/21

#2580 by maimoni » Sun Apr 13, 2014 17:31

Здравейте интересува ме ако хвана 50 или 70 рефа колко мога да печеля като Стандартен член на сайта :)
maimoni
Posts23
Member Since18 Apr 2011
Last Visit19 Jul 2017
Likes Given2
Likes Received20/9
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 24, 2019 08:12:56 EST