Please wait...
HomeForumInternationalBulgarianДискусия - Всичко свързано с ClixSense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Дискусия - Всичко свързано с ClixSense

#2321 by valter123 » Mon Dec 16, 2013 10:14

Здравейте,как мога да напиша съобщение на профилът си за мойте реферали?
valter123
Posts23
Member Since3 Dec 2013
Last Visit17 Aug 2015
Likes Given0
Likes Received2/1

#2322 by lia1407 » Mon Dec 16, 2013 11:04

valter123 wrote: Здравейте,как мога да напиша съобщение на профилът си за мойте реферали?

Здравей valter123, кликни на линка, като ти се отвори страницата горе в дясно ще видиш прозорец с надпис Personal Message to your Referrals
Introduce yourself and let them know you are available to help

след като напишеш съобщението кликаш на Update и готово.

Sign In - ClixSense

Пожелавам ти успех :xthumbup:
lia1407
Posts509
Member Since19 Feb 2013
Last Visit22 Sep 2015
Likes Given1,061
Likes Received558/253

#2323 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 11:07

На два пъти за три дена се натъквам на сериозни грешки в Helpdesk ,които грешки споделих тактично с тях и си мисля,колко сме малки ,за да не кажа нещо повече, понякога незащитени и неоправдани. Гордея се,че съм българка,но отношението към мен като български клиент ме дразни,меко казано. Днес и преди три дена неоснователно отнемане на точки от баланса,незачитане на отличени и наградени оферти от съответните рекламодатели, отговори с тон,с който ме поставят на мястото ми....
Не искам да коментирам повече,само констатирам и имам факти,които изпратих където е необходимо,но положението е същото.За награда ми изпратиха клип за 1 цент, който е с времетраене 1 час 32 минути и 19 секунди,който прекъснаха след като го споделих и вечерта късно ми го сервираха отново,като подигравка и спряха дейността ми в интернет за повече от час и половина.Е,аз си сготвих през това време,изгледах и един филм докато тече времето,но се чувствам много унизена. Питам се само, равни ли сме в този сайт с останалите държави или сме сравнително по-низши като регион,за да не зачитат мнението и труда ни?
Не смея да се оплача,защото ще пострада профила ми,а аз мисля въпреки всичко да ползвам тази услуга като алтернативен доход.
Вероятно някои ще ме парират веднага,други ще се съгласят с мен,но понякога ми идва в повече да се боря за смешни центчета и да доказвам дейността,лоялността и честността си в съпортите им както днес .
Весела Коледа на всички!
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2324 by vigenkova » Tue Dec 17, 2013 11:27

izvinqvai za latinicata - mislq 4e ot klipovete trqbva da se izgledat samo 30sek. pone v drygite saitove e taka, a za izbora na region - vseki koito si puska reklama pravi svoq, dori az ili ti da re6im da pusnem reklama, re6avame v koi strani moje i v koi ne da q 6trakat, kakto se kazva.... saita nqma vlast nad li4nite ni izbori. veseli praznici!
vigenkova
Posts118
Member Since14 Aug 2012
Last Visit3 Jul 2017
Likes Given0
Likes Received264/101

#2325 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 14:13

vigenkova wrote: izvinqvai za latinicata - mislq 4e ot klipovete trqbva da se izgledat samo 30sek. pone v drygite saitove e taka, a za izbora na region - vseki koito si puska reklama pravi svoq, dori az ili ti da re6im da pusnem reklama, re6avame v koi strani moje i v koi ne da q 6trakat, kakto se kazva.... saita nqma vlast nad li4nite ni izbori. veseli praznici!
-------------------------------
Да "vigenkova" ,права сте,но нещата не стоят така.
Изискването,проверено в практиката е да се изгледа клипът до края без превъртане или съкращаване на времето предвидено за клипа,макар че няма гаранции да ти признаят клипа дори и със служебно обслужване и при безброй доказателства,ако преценят.
А офертата,за която споменах по-горе е платена от superrewards,оценена е и точките са присъдени,но е оставена от Helpdesk за "изчакване" ,като ми казаха ,че вероятно до 29.01.2014г. ще се наложа да чакам,че уж някои рекламодатели забавяли срока и т.н..,но ако няма второ разпореждане :) , а в профила пише-pending 3,39 USD и куп други оправдания за да не я платят,както и съответния бонус,който също е сравнително по-голям но и него ще чакам евентуално след Нова Година. След което им казах,че от съпорта е платена ,/копирах и изпратих няколко пъти доказателствата/и съществува като такава и че грешката е в тях,но нали е необичайно по-голяма от другите ми оферти до сега,цели 399 цента :) , получих съобщение ,че са я преразгледали отново и ме изпращат да си търся правата там където "зимуват раците"-в съпорта на самите рекламодатели какво щели да преценят..Това се случва само в българския регион и се моля да съм единствен куриозен случай,за да могат колегите да работят по-спокойно ,но винаги с едно на ум..
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2326 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 14:21

sdushkova wrote:
vigenkova wrote: izvinqvai za latinicata - mislq 4e ot klipovete trqbva da se izgledat samo 30sek. pone v drygite saitove e taka, a za izbora na region - vseki koito si puska reklama pravi svoq, dori az ili ti da re6im da pusnem reklama, re6avame v koi strani moje i v koi ne da q 6trakat, kakto se kazva.... saita nqma vlast nad li4nite ni izbori. veseli praznici!
-------------------------------
Да "vigenkova" ,права сте,но нещата не стоят така.
Изискването,проверено в практиката е да се изгледа клипът до края без превъртане или съкращаване на времето предвидено за клипа,макар че няма гаранции да ти признаят клипа дори и със служебно обслужване и при безброй доказателства,ако преценят.
А офертата,за която споменах по-горе е платена от superrewards,оценена е и точките са присъдени,но е оставена от Helpdesk за "изчакване" ,като ми казаха ,че вероятно до 29.01.2014г. ще се наложи да чакам,че уж някои рекламодатели забавяли срока и т.н..,но ако няма второ разпореждане :) , а в профила пише-pending $3.99 USD и куп други оправдания за да не я платят,както и съответния бонус,който също е сравнително по-голям но и него ще чакам евентуално след Нова Година. След което им казах,че от съпорта е платена ,/копирах и изпратих няколко пъти доказателствата/и съществува като такава и че грешката е в тях,но нали е необичайно по-голяма от другите ми оферти до сега,цели 399 цента :) , получих съобщение ,че са я преразгледали отново и ме изпращат да си търся правата там където "зимуват раците"-в съпорта на самите рекламодатели какво щели да преценят..Това се случва само в българския регион и се моля да съм единствен куриозен случай,за да могат колегите да работят по-спокойно ,но винаги с едно на ум..
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2327 by respekt » Tue Dec 17, 2013 15:37

Коя е тая оферта с тия 399 цента, която не искат да ти платят?
respekt
Posts431
Member Since6 Mar 2013
Last Visit2 Aug 2019
Likes Given806
Likes Received400/163

#2328 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 16:18

respekt wrote: Коя е тая оферта с тия 399 цента, която не искат да ти платят?

------------------------
Ето я колега, respekt :
Отличени 14 декември 2013 ClixSense
JibJab HOLIDAY 399 ClixCents Отличени от Обслужване на клиенти
------------------------
Моите Завършени Оферти....... в очакване $ 3.99
------------------------
А общият бонус беше над $4...,стои и ме чака за след Нова Година...,но я "камилата,я камиларя.."
-------------------------------------------------------------------------------------
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2329 by tatyana1 » Tue Dec 17, 2013 17:00

Тази оферта не беше ли ограничена за нашия регион? Когато я отворих преди три дни ми изписа, че не е за нашия регион и не може да бъде изпълнена!
tatyana1
Posts137
Member Since28 Feb 2013
Last Visit16 Jul 2017
Likes Given114
Likes Received126/66

#2330 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 17:21

tatyana1 wrote: Тази оферта не беше ли ограничена за нашия регион? Когато я отворих преди три дни ми изписа, че не е за нашия регион и не може да бъде изпълнена!
-----------------------------
tatyna1, както виждаш , пробих за тази оферта по един или друг начин и ми я признаха и отличиха,като и други три ,които не бяха за нашия регион,но отдавна ми платиха,дори си изтеглих и похарчих вече парите .. :)
Въпросът е,че и в Helpdesk има недоразумения,но много меко казано...
Днес понесох два поредни удара и съм много неудовлетворена.
Уж за Коледа трябва да има подаръци и изненади,а при мен все Маркототевски...
Хубава вечер и благодаря за коментарите!
-------------------------------------
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2331 by buldan75 » Tue Dec 17, 2013 17:27

@sdushkova Твоето мнение е за темата "ClixSense оферти". Това не го отбелязвам напразно, защото тези теми сме гледали да ги преведем дословно и да бъдат най-добре разбрани от българските потребители, защото ръководството на ClixSense са се постарали нашироко да обяснят как работят самите оферти или задачи.
Ако бе прочела внимателно първият пост във въпросната тема и най-вече "повдигнатите" в черно "конверсии" и "плащания", щеше да си спестиш писане и най-вече щеше да получиш отговори на въпросите си, защото това, което споделяш не е прецедент, нито комична ситуация! Някои от офертите (особено тези, свързани с покупка) имат изчакващ период, който е различен в зависимост от рекламодателя и обикновенно е упоменат в началото на въпросната оферта.
Аз съм правил оферта с покупка от Америка и трябваше да чакам за комисионната - $16, която се привежда от рекламодателя, цели 30 дни, но точно на 30-тия ден сумата ми бе изплатена. В същото време бонуса, който ClixSense начисляват върху комисионната, в случая 10% от $16 = $1.6, си го получих веднага, след като завърших офертата/покупката. В случая двете неща са различни, с различни условия по изпълнението и се изплащат от различните фирми, които доставят услугата.

И не на последно място, когато става въпрос за "Helpdesk" ще те помоля да уточняваш за кой по-точно става въпрос. Този на ClixSense или този на въпросната фирма, която предоставя самата оферта. Аз никога не съм имал проблем от страна на ClixSense, но администрацията на Matomy е много мудна и винаги отнема време да се разбереш са тях (това е лично мнение) и затова съм се отказал да гледам техните клипчета, пък ако ще и да са за 20 секунди, на стойност от 3 цента!

Извинявам се ако съм бил малко по-остър, но и твоето мнение, така написано е леко провокативно, без да има конкретни уточнения за какво става на въпрос.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#2332 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 18:00

buldan75 wrote: @sdushkova Твоето мнение е за темата "ClixSense оферти". Това не го отбелязвам напразно, защото тези теми сме гледали да ги преведем дословно и да бъдат най-добре разбрани от българските потребители, защото ръководството на ClixSense са се постарали нашироко да обяснят как работят самите оферти или задачи.
Ако бе прочела внимателно първият пост във въпросната тема и най-вече "повдигнатите" в черно "конверсии" и "плащания", щеше да си спестиш писане и най-вече щеше да получиш отговори на въпросите си, защото това, което споделяш не е прецедент, нито комична ситуация! Някои от офертите (особено тези, свързани с покупка) имат изчакващ период, който е различен в зависимост от рекламодателя и обикновенно е упоменат в началото на въпросната оферта.
Аз съм правил оферта с покупка от Америка и трябваше да чакам за комисионната - $16, която се привежда от рекламодателя, цели 30 дни, но точно на 30-тия ден сумата ми бе изплатена. В същото време бонуса, който ClixSense начисляват върху комисионната, в случая 10% от $16 = $1.6, си го получих веднага, след като завърших офертата/покупката. В случая двете неща са различни, с различни условия по изпълнението и се изплащат от различните фирми, които доставят услугата.

И не на последно място, когато става въпрос за "Helpdesk" ще те помоля да уточняваш за кой по-точно става въпрос. Този на ClixSense или този на въпросната фирма, която предоставя самата оферта. Аз никога не съм имал проблем от страна на ClixSense, но администрацията на Matomy е много мудна и винаги отнема време да се разбереш са тях (това е лично мнение) и затова съм се отказал да гледам техните клипчета, пък ако ще и да са за 20 секунди, на стойност от 3 цента!

Извинявам се ако съм бил малко по-остър, но и твоето мнение, така написано е леко провокативно, без да има конкретни уточнения за какво става на въпрос.
------------------------
buldan75,благодаря за включването към това разискване. Както знаеш много уважавам твоето мнение и личност,както и добрите съвети във форума. Напълно приемам коментара ти за достоверен и може би точно това ми трябваше да разбера,но имаме известно разминаване относно Helpdesk-става дума за нашия си ClixSense Helpdesk,които за половин час два пъти преразгледаха случая и двата пъти изказаха различни мнения и съвети и накрая ме изпратиха да си седна на "мястото"..Няма да навлизам в подробности,защото форумът не е място за чат. Офертата ,за която става дума беше от superrewards изпратена ми по елпощата като допълнителна след отличен клип и наградена от тях,а клипът за който говорих,не е от matomy,от които определено съм разочарована като отзвук,а от TokenAds. Между другото аз мисля,че форумът не трябва да съдържа само хвалебствия и благодарности,а да бъде място за взаимопомощ и споделяне на проблеми,независимо ат каква естество са и кого засягат,защото бизнесът си е бизнес и трябва да бъдат уважени усилията на всеки да се пребори за парчето хляб. Ако не си казваме кривиците,няма да има и развитие!Важното е тонът да бъде коректен,а фактите да отговарят на истината!
Винаги ценя и ще ценя твоят висок професионализъм,но не мисля че е провокация да си кажеш истината,колкото и да не е приятна за ухото.
С голямо уважение към теб и колегите и благодаря-коментарът ти ми беше много полезен!
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2333 by buldan75 » Tue Dec 17, 2013 19:04

@sdushkova аз съм далеч от мисълта във форума да се коментират само положителните неща. Има проблеми, което е нормално и те трябва да се споделят. В повечето случаи обаче имаме нужда от помощ за даден проблем и форумът е мястото, където да проверим дали някой не е имал подобен на нашия проблем и ако ДА, то тогава е хубаво да разберем как се е справил с него.
Няма как да знам за коренспонденцията ти със ClixSense, но от това, което си споделила във форума разбирам, че си направила офертата на SuperRewards, от която е трябвало да получиш комисионна от $3.99, която към настоящия момент е "pending" (изчакване). След като си изпълнила офертата успешно, то ClixSense е нормално да ти платят бонуса, който е $0.40 веднага. Самата оферта ще ти бъде заплатена, когато сумата се потвърди от SuperRewards, така че единствено тях трябва да питаш кога ще е това.

Казваш, че самата оферта си я изпълнила по "един или друг начин", а ClixSense знаят ли ги тези начини, защото ако задачата не е налична за България, то най-очевидния въпрос е как точно я имаш тази оферта и не се ли опитваш да излъжеш системата? След като ти е била пратена лично от дадена фирма, то ми се струва комуникацията да бъде проведена точно с въпросната фирма, защото посредникът, какъвто се явява ClixSense, няма да е наясно с конкретната ситуация.

Не на последно място, не трябва да забравяш, че ClixSense също са хора и това кой разглежда случая е от значение на начина по който се води самата комуникация. Същата на ден работи с доста хора, които се опитват да измамят системата, така че администрацията също подхожда различно и към различните хора,

А че има много желаещи от България да мамят ClixSense системата, в това изобщо не бива да се съмняваш. Това е и причината другият им сайт да бъде известно врме блокиран за нови регистрации от България.

Надявам се вече да ти се е изяснила самата система по твоята оферта и как се процедира, но ако имаш нужда от още помощ, то бъди сигурна че има доста хора в този форум, включително и мен, които са готови да помогнат.

Желая ти успех и искрено се надявам скоро да се похвалиш, че освен бонуса, ти е заплатена и самата оферта.
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#2334 by gentu » Tue Dec 17, 2013 20:21

sdushkova wrote: tatyna1, както виждаш , пробих за тази оферта по един или друг начин и ми я признаха и отличиха,като и други три ,които не бяха за нашия регион,но отдавна ми платиха,дори си изтеглих и похарчих вече парите .. :)
-я вземи да ни ги кажеш и на нас тези "други" начини , та и ние да понамажем малко?!?! :clap:
gentu
Posts79
Member Since26 Aug 2013
Last Visit6 Mar 2016
Likes Given17
Likes Received14/12

#2335 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 20:50

gentu wrote:
sdushkova wrote: tatyna1, както виждаш , пробих за тази оферта по един или друг начин и ми я признаха и отличиха,като и други три ,които не бяха за нашия регион,но отдавна ми платиха,дори си изтеглих и похарчих вече парите .. :)
-я вземи да ни ги кажеш и на нас тези "други" начини , та и ние да понамажем малко?!?! :clap:
----------------------
Другите начини са да не се примиряваш и да си търсиш правата,когато имаш такива и когато искат да те прекарат и да не ти платят.Ставаш настоятелен докато не получиш отговор на въпроса защо ?
Българите казват да не си оставяш коня в ряката!
Ако това ви е от полза,ще се радвам много!!!

ПС: Когато казах "..които не бяха за нашия регион" имах предвид,че "УЖ" не са за нашия регион по думите на някои ,които не искаха да ги признаят и с които аз задръстих компютъра си с изтегляния и инсталации,а всъщност бяха изпратени на не един потребител като мен от БГ.Дори ни обвиниха,че сме ползвали прокси сървър,а аз дори не зная какво означава това и тези мои думи ,които са истина,фигурират във форума
Ако проверите дебатите във форума,ще видите и ще се уверите.
Предлагам да спрем с този мой проблем,защото нещо се разпалиха страстите.
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2336 by sdushkova » Tue Dec 17, 2013 20:51

:) Виж buldan75,

С имейл от 14.12.13г. в 18.52ч получих съвсем законно две оферти-налични за България,които изпълних и съответно superrewards в последствие отличиха.

/Това е точно денят на моят имен ден-Денят на Снежанка-14-12-13г, Снежина, Снежка,Снежа и т.н. и бях много радостна от този факт /.

Ето предложените оферти:
" Your points are awarded!
You just received 2 ClixCents on ClixSense for completing an offer!

JibJab HOLIDAY
Complete offer for 399 ClixCents
JibJab allows you to send digital videos that make people laugh - send over 1500 eCards when you sign up for a paid membership.

Enroll.com Sign Up
Complete offer for 3 ClixCents
Sign up today!

See more offers for ClixSense "

Ето изпълнението на офертата като извадка от статистиката на съпорта на superrewards:

You just received 399 ClixCents on ClixSense for completing an offer!

See more offers for ClixSense
----------------------
И тъй като съм една от малкото хора болни от честност ще споделя ,че тази болест не е заразна и ако някой минава между капките във всеки случай не съм аз.
Офертата е легална и няма нищо общо със забраните-това което си е помислила tanya1,че съм извън габарита на позволените средства за печалба и че била забранена,при мен такова предупреждение не е имало и аз се учудвам на тълкуванието , предумислието и обвинението отправени към мен.
Цитираните думи ,че се справям някак ,не са плод на игрички и дела извън рамките на правилата,а са казани по повод да изтъкна умението си да се оправям,въпреки всичко,че не оставих нещата да се развиват от само себе си ,а потърсих правата си във всички съпорти и до известна степен съм успяла.
Ще успея напълно,когато ми платят.
Шокиращо е,че вместо да сме си полезни,ние в случая се нападаме.
Аз като стар спортист съм научена преди да нанасям,да понасям удари и да прощавам неволните грешки на другите.
Затова ще се опитам да забравя отправените към мен и към моя денонощен труд упреци ,
в интерес на общоприетия добър тон и запазване разбирателството по между ни.
Ако в този сайт има случайно хора ,които си служат с непозволени методи,това не съм аз и ще бъде добре да се отнасяте с мен като с равен по права и задължения човек,но с много по-малки познания в дадения сайт и маркетинга.
Вместо да извадим очите на праведния,по добре е да махнем очилата на тези ,от които зависи бизнеса ни!

Това ще бъде добре за всеки,който има или може да има подобен проблем.
За мен беше необходимо да зная има ли други случаи на изчакване на плащанията с месец или повече и получих такъв отговор. Всяко друго удобно тълкувание не е в интерес на общата ни работа и няма да ползва членовете на българския форум.
Между другото за общо ползване ще спомена ,че някои оферти се дублират с Matomy,но нека колегите да знаят,че от superrewards те са по-платени.
Ако например за скайп офертата Matomy плащат триста и няколко цента,то във superrewards тази оферта е 455 цента,тоест една и съща "стока",различните програми плащат различно.
Кой може да ме обвини ,че съм си купила домати не от този ,а от съседния магазин,където ги продават по-евтино???
Всичко добро
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2337 by tatyana1 » Wed Dec 18, 2013 02:09

Реших да погледна отново въпросната оферта, тъй като и аз я имам в пощата си! Изискването за нея е да се регистрирате с платено членство - 18 долара на година и да направите покупка! Та ако на някой му се дават тея пари за да получи 3.99 - моля!

ПП В този форум никой никого не обвинява, нито съди, нито напада - просто се задават въпроси и който може да отговори, отговаря за да помогне - точно, кратко и ясно! Тук никой не дебне другите за да им подлива вода и да им спъва работата, както е например в едно предприятие или държавна институция, затова считам, че подобено мислене е абсурдно в тази общност!
tatyana1
Posts137
Member Since28 Feb 2013
Last Visit16 Jul 2017
Likes Given114
Likes Received126/66

#2338 by sdushkova » Wed Dec 18, 2013 08:04

tatyana1 wrote: Реших да погледна отново въпросната оферта, тъй като и аз я имам в пощата си! Изискването за нея е да се регистрирате с платено членство - 18 долара на година и да направите покупка! Та ако на някой му се дават тея пари за да получи 3.99 - моля!

ПП В този форум никой никого не обвинява, нито съди, нито напада - просто се задават въпроси и който може да отговори, отговаря за да помогне - точно, кратко и ясно! Тук никой не дебне другите за да им подлива вода и да им спъва работата, както е например в едно предприятие или държавна институция, затова считам, че подобено мислене е абсурдно в тази общност!
-------------------
tanya1, след като си се върнала на тази оферта и си я видяла отново,въпроса за нейната "евентуална нелегалност за региона ни" отпада и аз се радвам,че се изясни този проблем,за който колегите дебатираха разпалено и изказаха своето мнение.
Прочетох препоръките Ви.
Вие от своя страна разбрахте "...как точно я имам и че не съм излъгала системата..",че ClixSense e оторизирана за нейното кредитиране след изпълнението и "не е измамена",
уточнихме и това,че трябва да сме по-настоятелни пред съпортите,за да защитим труда си и да получим съответното кредитиране. Не мисля,че е необходимо да се спори и да се продължават разискванията по темата,било то остри или не,защото има други,много по-важни въпроси,на които да търсим отговорите в този форум и да си съдействаме. Хубавото на дебата е,че изчистихме съмненията си и това е знак за интелигентно разискване.
За съответните инвестиции всеки си носи кръста и може "да" или "да не" инвестира където и колкото прецени и намери за нужно. Хубави празници на всички!
sdushkova
Posts177
Member Since21 Dec 2008
Last Visit3 Aug 2019
Likes Given88
Likes Received143/58

#2339 by buldan75 » Wed Dec 18, 2013 12:53

sdushkova wrote: ...Предлагам да спрем с този мой проблем,защото нещо се разпалиха страстите.
Аз също поддържам мнението, че продължаването на тази дискусия е напълно излишно.
На мен не ми стана ясно в началото какъв е точно проблема, но визирайки периода на изчакване, трябва всеки да знае, че някои оферти имат такъв и обикновено той е указан още в началото на офертата или в самия и край.

Все пак ако някой има предложени, мнение или иска да сподели собствен опит за конкретната оферта или някоя друга, то ще помоля да продължи дискусията в темата ClixSense Оферти

Благодаря :xrazz:
:clixsense:
buldan75
Posts2,736
Member Since26 Aug 2010
Last VisitYesterday
Likes Given1,631
Likes Received2,242/899

#2340 by kamata91 » Sat Dec 21, 2013 18:16

Здравейте :) Искам да попитам хората които отдавна са в Clixsense и промотират яко. Какво е приветственото ви писмо към реферлаите ви и пращате ли им Email-и с цел да ги стимулирате да са по активни. Правите ли някакви промоции (примерно безплатен премиум ако са активни 1 месец)
kamata91
Posts5
Member Since22 Nov 2012
Last Visit2 Apr 2015
Likes Given0
Likes Received3/2
Return to 'Bulgarian' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 20, 2019 18:20:03 EST